Skoči na vsebino

MITAS pnevmatike


vonAxl
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34

anketa o doseženih kilometrih z Mitas cestno pnevmatiki (SF+ in ToF) ANKETA

Svetovani tlaki (glej spodaj razpredelnico) 

ali poišči na MITAS strani: MITAS

 

Mitas-Recommended-inflation-pressures.pdf

Priporočene objave

On 10/9/2016 at 0:20 PM, thunderace said:

1 Torej je 2016 res slabša, ima še kdo take izkušnje, jaz 2015 nisem imel in ne morem primerjati.

2. Proizvajalcu bi bilo dobro povedati to, da je 2016 slabša od 2015 in da 2016 v mokrem zelo drsi oz. mu sporočiti feedback od nas uporabnikov, tako da bodo lahko zadeve izboljšali za nadaljno proizvodnjo. Verjetno ste morali tisti ki ste vozili testne gume podati kakšen feedback in lahko bi tudi sporočili kakšne so pritožbe nas drugih uporabnikov. Saj se verjetno tudi proizvajalcu gre da izboljša proizvod in poveča prodajo ;)

1 nekje sm že napisal, da se mi zdi 16 malo trša, da se malenkost kasnej segreje, da je bol trdoživa. Prejšmje 3, so po furah zelo pogosto dspremenile barvo v modrikasto. Letošnja je to nardila ene 4×. Dvakrat je šlo na poskok, dvakrat pa v dvoje s prtljago. 

On 10/8/2016 at 1:02 PM, DAMI34 said:

2. To vprašanje bi bilo smiselno poslat na Savo in sicer z zahtevanjem na odgovor zakaj se to dogaja. tudi meni ni všeč da proizvajalec menja specifikacijo predukta brez vednosti kupca. Koneckoncev kupujemo kar poznamo in kar naj bi bilo enako kot je bilo ko smo pred časom kupili. 

Vendar kot vedno se moraš vprašat, ali nisi ti postal bolj "oster na gasu" pa posledično zahtevaš od pnevmatike več kot ti je nudila. Če je odgovor NE ne vidim vzroka zakaj takega vprašanja ne bi postavil. Smatram da ima tudi proizvajalec interes zadovoljiti kupca, ne pa kar neki šmuglat v stilu sam da proda...Jaz trenutno še tipam te spremembe kot ste jih nekateri opisali in jih ne morem ne potrditi ne ovreči. 

 

2.

 

A vesta kako se piše proiizvajalcu gum s katerim nisi zadovoln? Druge kupiš. Dami kolkrat si pisala briđstonu al pa dunlopu? 

Kljub ugodnim cenam mitask je dokaj neprijetno da se gume od leta do leta spreminjajo. Pa spet, v suhem nisem zaznal nobene bistvene spremebe kar se oprijema tiče. Ker je guma bol trda, dlje ohranja lep profil, in poprečn motorist  dlje udobno vozi. predno poravna sredino.  . 

 

In če mislite da v razvoju ne vedo kaj prinašajo spremembe ki jih delajo, podcenjujete cel R&D. oni točno točno vedo kaj se bo gumi spremenilo, in koliko bo pocenitev proizvodnje prnesla na račun. Novga jim ne morte povedat popolnoma nič. 

Popravljeno . Popravil Cartman
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A veš kak je to: nikol, pa tut nisem zaznal, da menjujejo recepte

ampak do Save pa gojim globoka čustva, pa že zato bi jim povedal. Vsega tut sami ne vedo, oziroma jih je bolj malo mar verjetno. Čeprav, testne so se mi dopadle. Zadnjo mam pa serijsko in po nekje 1500km lahko rečem da postane na bokih fdrjolčasta, da mi na otip deluje trše, da ko spustim vse konje z vajeti sploh v globokem nagibu se prižgejo vse lučke na armaturki in čutim, kako popravlja zadnji konec (bdw, so se tut prej), v bistvu lahko povem, da še vedno nč ne vem :P

če pa špekuliram, se mi zdi, da hočejo s temi variacijami oziroma spremembami povečati kilometrino, sploh zadnje pnevmatike. In ena verzija teh sprememb je dodajanje silike v zmes (testne) kar mi ni slabo, daleč od tega (čeprav je Ducatista s taistimi gumami mel nepojasnjen zdrs, jaz nič), druga pa je trša serijska zmes, kar drugi opažajo.

Zdej pa bod pametn!!!

Men prva (še vedno testna) služi že 7000km, vsa trikotna pa boga je, pa kr lepi in lepi.

 

Popravljeno . Popravil DAMI34
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pusi štrajvi na Skalarjevih plužnah .....isto bi blo če bi imel sidro sabo , je deloval kot ročna v ovinkih :P

14712947_1751256758467191_54920004381322

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaja, pa kwa še. :ras: Skoz sm te čaku:slap:.

Kar poglej kok sm jih popravu pol k sva šla narazn. :D

20161013_083619_HDR.jpg

;)

Za 2x jadranko bo še. Sploh če se spomnem maminih besed: Sine šparat je treba, smo le iz gorenjskega...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sj ni čudno da drsi :P

 

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

imam jih na skuterju 50ccm....držijo dobro....eni pravijo,da držijo dolgo a nekontrolirano popustijo...sam pač nisem več sposoben divjati,da bi to sprobal

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 minutami, sesir pravi:

imam jih na skuterju 50ccm....držijo dobro....eni pravijo,da držijo dolgo a nekontrolirano popustijo...sam pač nisem več sposoben divjati,da bi to sprobal

mam jih na superduku 1301ccm GT.... :ras:

sam jz vozim skoz po pravilih in redko čez 100km/h...razn kadar mi uide :D

 

Popravljeno . Popravil DAMI34
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, DAMI34 pravi:

mam jih na superduku GT.... :ras:

dokler sem bil tok zdrav,da sem se lahko vozil sem imel na motorju gume in ne nek krafl namenjen skuterčkom

Popravljeno . Popravil sesir
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 minutami, sesir pravi:

dokler sem bil tok zdrav,da sem se lahko vozil sem imel na motorju gume in ne nek krafl namenjen skuterčkom

pussi :P

 

Popravljeno . Popravil DAMI34
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Pozdravljeni,

Nisem bral celotnega topica, prosim če mi pa lahko pomagate kataera turing guma Mitas bi bila OK v dimenzijah

Pnevmatike - spredaj: 120/70ZR17M/C (58W)
Pnevmatike - zadaj: 160/60ZR17M/C (69W)

za ER6n

hvala

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 minutami, Drosa pravi:

Pozdravljeni,

Nisem bral celotnega topica, prosim če mi pa lahko pomagate kataera turing guma Mitas bi bila OK v dimenzijah

Pnevmatike - spredaj: 120/70ZR17M/C (58W)
Pnevmatike - zadaj: 160/60ZR17M/C (69W)

za ER6n

hvala

Mitas/Sava ima samo eno pnevmatiko v pogojno ST razredu, kajti guma je bolj Hypersport kot ne in to je 

SPORTFORCE+

v programu pa imajo tudi pnevmatike, ki so primerne tudi za makedam to je terraforce.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 40 minutami, DAMI34 pravi:

Mitas/Sava ima samo eno pnevmatiko v pogojno ST razredu, kajti guma je bolj Hypersport kot ne in to je 

SPORTFORCE+

v programu pa imajo tudi pnevmatike, ki so primerne tudi za makedam to je terraforce.

Za makadam je potrebno natakniti kakšno drugo gumo in ne terraforce. Sploh pa je ER6 namenjen asfaltu in naj natakne sportforce.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 20 minutami, Borutt pravi:

Za makadam je potrebno natakniti kakšno drugo gumo in ne terraforce. Sploh pa je ER6 namenjen asfaltu in naj natakne sportforce.

 

no ja.(isti qurt kot na štroma)..nisem pisal o terenskih gumah o mešanih pa ja sicer je pa vse na netu napisano, samo pogledat je potrebno

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 16 urami, Pepper pravi:

Jaz imam terraforce od maja letos. Sem super zadovoljen!!! :worship:

preje sem pa vozil Conti TA.

Lahko poveš kako se obnese v primerjavi s conti TA

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Danes sem opazil da v senčnih predelih, in nižji teperaturi cca 5C mitaska, ko grem v ovinek rada malo podrsi. A mislite, da je kaj narobe z gumo?

IMG_20161231_120459.jpg

 

ps. samo pri hitrostih nad 180km/h :P

 

Popravljeno . Popravil DAMI34
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, DAMI34 pravi:

Danes sem opazil da v senčnih predelih, in nižji teperaturi cca 5C mitaska, ko grem v ovinek rada malo podrsi. A mislite, da je kaj narobe z gumo?

ps. samo pri hitrostih nad 180km/h :P

Definitivno za v smeti.... Pa še odmontirat jih ni treba :blush:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
  • 4 tedne pozneje...

Mitas dodaja nove dimenzije pnevmatik TERRA FORCE-R za potovalne enduro motorje

Mitas širi svojo paleto pnevmatik TERRA FORCE-R za potovalne enduro motorje in ji v marcu 2017 dodaja pet novih dimenzij. Po tej širitvi bo na voljo osem dimenzij. Pnevmatika Mitas TERRA FORCE-R je namenjena potovalnim enduro motociklom za vožnjo po cestah (90 %) in neutrjenih terenih (10 %). 

Ksenija Bitenc, direktorica produktnega področja motorskih pnevmatik in zračnic pravi: “S širitvijo palete pnevmatik 90/90-21 na hitrostni razred V  (240 km/h), bomo dobili odličen komplet pnevmatik za kombinacijo  90/90-21 54V za sprednje kolo in 150/70R17 69V za zadnje kolo.” 

Mitas Terra Force-R_1.jpg

Bitenčeva dodaja: “TERRA FORCE-R je naš vodilni izdelek in temelji na  naprednih tehnologijah, ki so plod lastnega raziskovalnega in razvojnega dela. Pnevmatiko odlikuje odličen oprijem in optimalno uravnotežena obraba ter najvišji nivo zaupanja med vožnjo po cesti ali neutrjenih terenih.”

Mitas Terra Force-R_3.jpgPnevmatika TERRA FORCE-R je izdelana za vsakodnevne mestne voznike in za avanturiste, ki uživajo na daljših potepanjih v spremstvu sopotnika in prtljage. Obe skupini voznikov lahko izkusita varno, uporabniku prijazno in dinamično vožnjo. Vozniki bodo znali ceniti odličen oprijem na mokrih ali suhih cestah in izredno zmogljivost na nezahtevnih neutrjenih površinah. Cestni dezen pnevmatike Mitas TERRA FORCE-R zagotavlja takojšen oprijem, vodljivost in okretnost z dobro stabilnostjo pri vožnji naravnost ali v nagibih. Pnevmatika je odlična izbira za voznike potovalnih motociklov.  

Pnevmatika Mitas TERRA FORCE-R združuje napredne tehnologije, kot so prostorsko optimiranje oblike kanalov (OGT3D), tehnologijo močne karkase (SCT) in metodo končnih elementov (FEA), ki so rezultat lastnega raziskovalnega in razvojnega dela.    


Mitas Terra Force-R_2.jpg

Dimenzije pnevmatik Mitas TERRA FORCE-R na voljo od marca 2017:  
120/90-17 64H TL Zadnja 
130/80-17 65H TL Zadnja 
100/90-19 57H TL Sprednja 
90/90-21 54H TL Sprednja 
90/90-21 54V TL Sprednja 

Trenutno na voljo:
110/80R19 59V TL Sprednja                
140/80R17 69V TL Zadnja
150/70R17 69V TL Zadnja

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem se šele sedaj nekako vključil v tole temo, pa me zanima katere Mitas-ke bi bile najprimernejše za BMW R1100GS. Ga bom sicer vozil bolj malo, večino pa po cesti. Bi bile E10 ok, saj se mi cena ne zdi pretirana. Hvala za pojasnila, in ja vem, da je verjetno že vse napisano. Tako kot tudi vse drugo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Zio!

Treba nataknit na gsxr nove copatke.. Povejte mi mnenja o zadnjih serijah mitask.. Bral sem po prejsnjih postih da naj bi drsele itd? Do zdaj sem vedno vozil mitas na cbr 600, R1.. Bil zadovoljen.. Mogoce na dot 16 opazil da je bila 15 boljsa.. Sedaj kolebam da bi probal nove gp racer.. 

 

Kaj mislite se je kvaliteta mitask pokvarila al kje je fora? 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!