Skoči na vsebino

Priporočene objave

Baje, da že vse snemalne ekipe postavljajo opremo ob poti, pripravljene pa so že tudi helikopterske posadke in poročevalci, ki se bodo javljali neposredno v programe več svetovnih TV hiš.  V SLO po moje ne bomo imeli šans, da bi spremljali ta dogodek. Se bo treba drugače znajti.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kak pa eni nabijate ... :) ... prvi dan naredit jurja pa res ni neki ''big deal'' za takšne dedce, še posebej, če je cesta koliko toliko v redu. 

V letu 2014 smo v enem dnevu naredili 950 km (Gornja Radgona - Kumanovo MK). Ja res je bila večina AC, je pa v skupini bila tudi moja žena, ki je to pot zmogla brez problema ... :)

Pubeci ne pozabite čim več slik in videov naredit pa srečno na poti!! :OK:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eni delate pa res famo in 1000km na dan :lol1: šala mala. decembra sem jih naredil 900 v dnevu ki je že zelo kratek in to po regionalkah!

Naredili pa sem v dnevu tud že več kot jurja, krepko več!

Zato vsi tisti pametnjakoviči z GS-i , odprite si temo in jadajte notri kako se bomo imeli za en kurc , jz vem da bo fajn!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 27 minutami, Kmet2 pravi:

Eni delate pa res famo in 1000km na dan :lol1: šala mala. decembra sem jih naredil 900 v dnevu ki je že zelo kratek in to po regionalkah!

Naredili pa sem v dnevu tud že več kot jurja, krepko več!

Zato vsi tisti pametnjakoviči z GS-i , odprite si temo in jadajte notri kako se bomo imeli za en kurc , jz vem da bo fajn!!!

Se popolnoma strinjam , mi smo prvi dan ko smo sli na Nordkapp naredili 1470km , Murska Sobota --- Flensburg , vse po avtocesti , ce hoces priti gor in dol v 14 dneh potem se moras voziti.Vsaki ima svojo prioriteto , kaj pricakujes od potovanja , nekateri  muzeje , znamenitosti , pokrajino itd. Lepo bi bilo ce bi lahko potoval 4 ali 5 tednov , vendar tudi takrat nebi videl in obiskal vse kar so obiskali drugi in kar je njim prioriteta , moja je bila , da sem bil na Nordkappu . Zelim Vam lepo potovanje ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

2 hours ago, Snecer said:

Obvezna oprema člana odprave je navigacija, naložiš iste rute, kako pa vsak pride do končnega dnevnega cilja pa je njegova stvar, al gre z vodjo odprave al solira, hčije na 5 minut, pozabi papirje doma itd... skratka se z njim ne obremenjuješ več.

Hmm, se mi zdi, da se s tem nekako izgubi pomen in car skupinske voznje... :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Skupinske vožnje so brez čara. Kar jaz imam iskušenj, za tako pot max 3-4 ljudje, ki se ujamejo v stilu in utrjeni riti. Kar je viška je samo faking šlepanje. Zato je Snecijeva ideja, čisto na mestu.

Sicer če je večja grupa, se da razdelit tudi po parih, toliko, da ni vsak sam.

Popravljeno . Popravil DAMI34
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hja no, najbrz si jaz napacno predstavljam voznjo/popotovanje z nekom. V moji glavi je "dobra" skupinska voznja oz. voznja v paru s poudarkom na "skrbi" drug drugega. Pac, ce ima partner gumi defekt, da bi mu pomagal itd itd... Seveda to ne pomeni, da drug drugemu brisemo riti, ampak ne pomeni pa tudi, da me boli k**** za ostale. Ampak, da skupaj sodelujemo, se skupaj odlocamo, sklepamo kompromise... Tole tukaj pa mi deluje vse prej kaj drugega kot skupinska voznja, o kakrsni imam sam predstavo. :)

Zase vem, da se nikoli ne bi pridruzil taksni skupini. Pa najbrz se marsikdo ne, ampak si ne upa tu javno napisati. Saj ves, da se ne zameri... ;)

Sicer pa, si bo kdo zdaj mislil, kaj sploh pisem v tej temi, ker se me ocitno ne tice; ampak, ker je forum za debatiranje... pac glasno razmisljam. :D

Popravljeno . Popravil Slow
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 16 minutami, Slow pravi:

Hja no, najbrz si jaz napacno predstavljam voznjo/popotovanje z nekom. V moji glavi je "dobra" skupinska voznja oz. voznja v paru s poudarkom na "skrbi" drug drugega. Pac, ce ima partner gumi defekt, da bi mu pomagal itd itd... Seveda to ne pomeni, da drug drugemu brisemo riti, ampak ne pomeni pa tudi, da me boli k**** za ostale. Ampak, da skupaj sodelujemo, se skupaj odlocamo, sklepamo kompromise... Tole tukaj pa mi deluje vse prej kaj drugega kot skupinska voznja, o kakrsni imam sam predstavo. :)

Zase vem, da se nikoli ne bi pridruzil taksni skupini. Pa najbrz se marsikdo ne, ampak si ne upa tu javno napisati. Saj ves, da se ne zameri... ;)

Sicer pa, si bo kdo zdaj mislil, kaj sploh pisem v tej temi, ker se me ocitno ne tice; ampak, ker je forum za debatiranje... pac glasno razmisljam. :D

Ne ga srat no , ni še nikoli nobeden ostal sam tudi če se je skupina razbila, se je za par km in če je prišlo do težav imam sodobne telekomunikacijske naprave ki sem jim reče telefon:) 

Definitivno pa ne bi na izletu prenašal nekoga ki je žaljiv in nesramen , roka in adijo .....

Kot si opazil je prijavljenih nekaj mož , ki se po večini tudi poznamo , s tistimi pa ko ne se pa še bomo......

P.S in kar se mene tiče , upam , da se jih pridruži čim manj "takšni skupini" !

Popravljeno . Popravil Kmet2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, Kmet2 pravi:

Eni delate pa res famo in 1000km na dan :lol1: šala mala. decembra sem jih naredil 900 v dnevu ki je že zelo kratek in to po regionalkah!

Naredili pa sem v dnevu tud že več kot jurja, krepko več!

Zato vsi tisti pametnjakoviči z GS-i , odprite si temo in jadajte notri kako se bomo imeli za en kurc , jz vem da bo fajn!!!

B M W R 1200 GS

Breaking My Wallet Realy 1200€ per year  Generaly and Systematecally ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 57 minutami, DinDiin pravi:

Kmet, tebe se signal ne ujame! :lol1:

On se sam sebe včasih "ujame" :P

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Besedilo se ujema z našim potovanjem ...

East bound and down, loaded up and truckin'
We're gonna do what they say can't be done
We've got a long way to go, and a short time to get there
I'm east bound, just watch ole bandit run

Keep your foot hard on the peddle son, never mind them brakes
Let it all hang out 'cause we've got a run to make
The boys are thirsty in Atlanta, and there's beer in Texarkana
And we'll bring it back no matter what it takes

East bound and down, loaded up and truckin'
We're gonna do what they say can't be done
We've got a long way to go, and a short time to get there
I'm east bound, just watch ole bandit run

East bound and down, loaded up and truckin'
We're gonna do what they say can't be done

image: http://static.urx.io/units/web/urx-unit-loader.gif


We've got a long way to go, and a short time to get there
I'm east bound, just watch ole bandit run

Old Smokey's got them ears on, he's hot on your trail
And he ain't gonna rest 'til you're in jail
So, you gotta' dodge him, you gotta' duck him
You gotta' keep that diesel truckin'
Just put that hammer down and give it hell

East bound and down, loaded up and truckin'
We're gonna do what they say can't be done
We've got a long way to go, and a short time to get there
I'm east bound, just watch ole bandit run
 
Popravljeno . Popravil Samuell
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 7 urami, Snecer pravi:

900km AC pa res ni nobena posebna zadeva, to je na motorju za 8ur+ vožnje, ja kaj pa je to. Pa še "spočit" si za razliko kot če bi vozil po vijugastih zdrmanih cestah, kjer ti bi rit zmasiralo.

 

----------------

 

 

 

 

 

 

 

 

 

vidiš, men je lažje po ovinkastih cestah narest jurja k pa po AC... AC me ubija... čist....

  • Všeč mi je 4
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, motozajebant pravi:

vidiš, men je lažje po ovinkastih cestah narest jurja k pa po AC... AC me ubija... čist....

Mi pa komaj čakamo da se vozimo po AC .....:P

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, Kmet2 pravi:

Mi pa komaj čakamo da se vozimo po AC .....:P

Sej bi ti kej povedu... pa se  bojim da naus razumel :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 28. 4. 2016 at 16:03, milan11 pravi:

 pred dvema letoma sem imel velike probleme s policijo , samo so si nekaj izmisljevali glede hitrosti , prehitevanj , vzeli so nama vse dokumente - veckrat , potem sva placala , pozneje sva se pritozila na njihovo veleposlanistvo , nisva dobila niti odgovora , ukrajina nikoli vec , mogoce je dobro da vas gre vecja skupina , jaz bi raje sel prek Belorusije , ker je ukrajina se vedno v vojni , prevozil sem vse evropske drzave , z ukrajino imam najslabse izkusnje . lp

za belorusijo je potrebna tranzitna viza..60e za tja in 30e za nazaj..baje - tako so mi strici povedali ..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 7 minutami, thumper pravi:

za belorusijo je potrebna tranzitna viza..60e za tja in 30e za nazaj..baje - tako so mi strici povedali ..

Nic ni potrebno vec ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

od kdaj to? ker sem govoril 2 tedna nazaj s kolegom , ki želi v moskvo pa je rekel da je bolje iti čez poljsko ravno zaradi te vize .. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

cool .. končno :OK: hvala

bljak sm prehitro prebral pa majhne črke in narobe zaporedje .. še zmeraj je potrebna viza .. 

Popravljeno . Popravil thumper
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 10 urami, motozajebant pravi:

Sej bi ti kej povedu... pa se  bojim da naus razumel :P

Ne zadržuj se, ti bom potem tudi jaz povedal in boš sigurno razumel :)

12522925_10208565419483072_5188621405354178462_n.jpg

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 19 urami, thumper pravi:

za belorusijo je potrebna tranzitna viza..60e za tja in 30e za nazaj..baje - tako so mi strici povedali ..

Še dobro thumper, da si se pred kratkim o tem pogovarjal, ker vprašanje je, kaj je vse še potrebno pa ljudje tega ne vedo. 

Človek pri takšni organizaciji ne sme bit površen. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 17 urami, DL650 pravi:

Še dobro thumper, da si se pred kratkim o tem pogovarjal, ker vprašanje je, kaj je vse še potrebno pa ljudje tega ne vedo. 

Zakaj pa to tebe sekira?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!