Skoči na vsebino

MK STAAARI ROKERI - Umag 15. BIKERS MEETING


Trike3

Priporočene objave

MK STAAARI ROKERI - UMAG

Vas poziva od 12.05.-15.05.2016g

15. moto susret

na uobičajenoj lokaciji u auto-camp Stella Maris u Umagu !

web logo MK Staaari Rokeri.jpg

www.staaarirokeri.hr

Come in peace, make noise and have fun!

or stay at home !!!

15.MOTO SUSRET LETAK.JPG

staaari rokeri_moto zbor 2016_plakat A3.jpg

Smještaj sudionika 15. Moto susreta “MK Staaari Rokeri“ šaljem Vam slijedeću ponudu i uvjete:

TERMIN: 12.05. - 15.05.2016. – sudionici prema istim uvjetima mogu doći i ranije; već od 05.05.2016. te otići kasnije; najkasnije do 23.05.2016.

SMJEŠTAJ I CIJENA:

Naselje Polynesia     

-         apartman za 3 osobe do 13/05: 221,00 kn  (29,00 €) najam apartmana po danu

-         apartman za 3 osobe od 14/05: 266,00 kn  (35,00 €) najam apartmana po danu

-         apartman za 4 osobe do 13/05: 291,00 kn  (39,00 €) najam apartmana po danu

-         apartman za 4 osobe od 14/05: 336,00 kn  (44,00 €) najam apartmana po danu

-         na navedene cijene, za rezervacije izvršene do 01/05/2016, odobravati ćemo 10% popusta

 

Naselje Sol Katoro

-      apartman za 4 osobe do 13/05: 353,00 kn  (47,00 €) najam apartmana po danu

-      apartman za 4 osobe od 14/05: 442,00 kn  (59,00 €) najam apartmana po danu

-         apartman za 5 osoba do 13/05: 442,00 kn  (59,00 €) najam apartmana po danu

-         apartman za 5 osoba od 14/05: 530,00 kn  (70,00 €) najam apartmana po danu

-         na navedene cijene, za rezervacije izvršene do 01/05/2016, odobravati ćemo 10% popusta  

-           

U mogućnosti smo vam potvrditi i smještaj u bilo kojem drugom objektu (ovisno o raspoloživosti na dan rezerviranja) prema najboljim raspoloživim cijenama u tom trenutku i 10% popusta.                                                                

                                                                               

BORAVIŠNA PRISTOJBA: uključena u cijenu

PLAĆANJE: sudionici susreta plaćaju individualno na licu mjesta s prethodnom garancijom kreditnom karticom

Opise apartmana možete naći na našim stranicama: www.istraturist.com

REZERVACIJE:

TELEFON: 00385 52 700 700

FAX: 00385 52 719 999

E-MAIL: booking@istraturist.com

 

Gosti koji su zaintersirani za smještaj izvan ponuđenog perioda također mogu izvršiti rezervaciju preko gore navedenih kontakata.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:quad: Ekipa MK Lisjak prideeee !!!! :bike:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kar nekaj motosvetovcev bo tam, samo da eni za druge ne bomo vedeli... Lahko pa na check-in rampi pustimo list za registracijo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

se ga vidimo že 4 leto zaporedoma 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pred lanskim, ko smo se peljali na zbor v Umag naletu na radar na Planini... 1000€ pa 9 pikic...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

18 hours ago, Trike3 said:

Come in peace, make noise and have fun!

or stay at home !!!

 

 

za mene se zna da sam miran,

akrapoviča mi montiraju u ponedeljak,

zabavit ću se kao i uvijek!

 

neću ostat doma, platio sam već boravak!!!

 

:)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Upa da so se vremenarji zmotli in da bo vreme podobno današnjemu, lepo in sončno. (ne pa nek dž ki ga napovedujejo, čeprav je že zadnje 2 leti neki škrofilo )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ene par let nazaj, sem skor zmrznu v šotoru. Od takrat dalje v apartman, pa še poceni je. Letos, pa bom tole seanso izpustil. Očitno se je zgodil nek vremenski zamik. Se bomo pa še novembra vozili. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Verjetno so organizatorji računali, da bi bilo okrog 15 maja še malček bolj toplo kot teden prej. Letos je žal taka vremenska situacija, in se je malo sfižilo. Žal. Tudi na področju Kvarnerja je naslednjih 10 dni bolj slaba napoved...

V bistvu imajo ta termin fiksiran, objavljeno tudi na njihovi spletni strani:

...U suradnji s Istraturistom, Gradom Umagom i Turističkom zajednicom Grada Umaga kao pokroviteljima manifestacije, svake godine drugi vikend u svibnju, organiziramo sada već tradicionalni moto-susret koji je s godinama postao nezaobilazna destinacija na početku bikerske sezone druženja. Ozbiljnim pristupom i marljivim radom manifestacija je postala jedan od najbolje organiziranih moto-susreta na području Republike Hrvatske, s velikom posjećenošću motociklista i nemotorizirane publike.

Pri vsej obsežni organizaciji in logistiki bi bilo verjetno težko, da bi npr. 1 teden pred začetkom (ob slabi vremenski napovedi) dogodek odpovedali oz. prestavili...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 18 minutami, izibajker pravi:

Lahko še kakšen konkreten vtis napišeš...

Petek...dokaj suho popoldne v Umagu. Celodnevni dež je marsikoga odvrnil od obiska. Celo apartmaji so bili redko naseljeni in večina obiskovalcev se je odločila za prevoz s streho. V primerjavi s prejšnjimi deževnimi zbori je bilo motorjev "za peščico". Večer in zgodnja noč do ene 2h sta bila OK. Pijača in pomfri sta bila mrzla. Muzikanti so bili nekoliko manj razvpiti, kakor običajno. Izpostaviti moram bend  "Brkovi".

Sobota...sonce, nalivanje v skoraj praznih bifejih, dnevi apartmajske kuhinje, sonce, .... Vreme je privabilo še nekaj motoristov. Zvečer še vedno (za Staaare Rokere) dokaj malo folka. Ko se je ulilo, je bilo vsega ljudstva za en tavelik šotor brez hude gneče. Mraza ni bilo, zato se je vlago dalo prenašati. Nočno deževje.

Nedelja.... prelep sončen dan. Suha vožnja. Doma pa itaq veste, kako je blo.

Gostitelji so se zelo potrudili, vendar je zaradi hidrofobije scagalo preveč gostov. Zelo so bili veseli vsakega z ropotuljo in upam, da bo drugo leto spet miljavžnt motorjev na močnem soncu.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

se pridružujem mnenju lasagne.

sam sem šel dol v četrtek, ob 13.uri iz ljubljane. do postojne sem vozil v dežju, na meji sem se že slekel, ker nisem zdržal vročine.

četrtek popoldan je na lokaciji bilo fantastično vroče, sem že iskal senco...

petek in sobota je bilo mešano vreme, lahko si se vozil, lahko si vedril, odvisno v katerem delu dneva se pogovarjamo... :)

kakorkoli že, druženje je bilo prijetno, kvalitetno, tako kot vedno pri staaarih rokerih.

vračanje v nedeljo je bilo tudi suho. opazoval sem radarsko sliko padavin, videl da je dež od ravbarkomande naprej proti ljubljani, zato sem se odločil, da grem do ravbarkomande brez dežnega in da bom tam tankal.

no, ob pregledu radarja sem ugotovil da bo dež nehal čez 15 minut, zato sem si privoščil sendvič in dva cigareta in res, domov sem se peljal po suhem.

skratka, staaari rokeri 2017 so zame "its a must", ne glede na vreme in bojda novo lokacijo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!