Skoči na vsebino

KTM-isti


supermoto00

Priporočene objave

pred 2 urami, DAMI34 pravi:

še najbolj bi tale video sodil v temo KTMisti...ker nastopa cela serija Adventure modelov.

Že stokrat sem napisal: Ne reče se KTMisti ampak KTMaši ali KTMejevci !Poslušaj se kako zveni preneseno iz KTMisti na BMWiste!!Ali je kdo že kdaj slišal takšno okrajšavo?:topic:

Potem so tudi nogometaši v bistvu nogometisti!?

Popravljeno . Popravil bambi61
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 8 minutami, bambi61 pravi:

Že stokrat sem napisal: Ne reče se KTMisti ampak KTMaši ali KTMejevci !Poslušaj se kako zveni preneseno iz KTMisti na BMWiste!!Ali je kdo že kdaj slišal takšno okrajšavo?:topic:

Potem so tudi nogometaši v bistvu nogometisti!?

tak je naslov teme, okregaj tistega, ki jo je odprl (KtMeta)

In jaz sem že povedal, da je naslov teme nalašč tak KTM (problemi vseh so)isti :P

 

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
Ob 6. 8. 2017 ob 18:45, bambi61 pravi:

Že stokrat sem napisal: Ne reče se KTMisti ampak KTMaši ali KTMejevci !Poslušaj se kako zveni preneseno iz KTMisti na BMWiste!!Ali je kdo že kdaj slišal takšno okrajšavo?:topic:

Potem so tudi nogometaši v bistvu nogometisti!?

Po strokovnem posvetu z uradnim KTM lingvistom smo prišli do naslednjega zaključka, pa kar posredujem link do raziskave:

 http://motosvet.com/tabla/topic/41110-epska-popotovanja-tria-čelos-potopisi/?do=findComment&comment=2370041

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...
pred 8 urami, Rogerg pravi:

a to je trgovina u zireh?

Ne, to je domača garaža. Najprej omara za osnovo potem pa prenova garaže na osnovi omare :kmet:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1 hour ago, sesir said:

No...od letos sem tudi jz KTMist....sem si kupo rokavice KTM :bounce:

Cestitam !

Pa cim manj ponavljajocih se garancijskih problemov.  

:lol1:

Popravljeno . Popravil Nearrain
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

On 6. 9. 2017 at 8:32 AM, Nearrain said:

Cestitam !

Pa cim manj ponavljajocih se garancijskih problemov.  

Kakšno srečo si imel, da si naletel na neprijaznega trgovca KTM-ov...

:lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

On 6. 8. 2017 at 5:45 PM, bambi61 said:

Že stokrat sem napisal: Ne reče se KTMisti ampak KTMaši ali KTMejevci !Poslušaj se kako zveni preneseno iz KTMisti na BMWiste!!Ali je kdo že kdaj slišal takšno okrajšavo?:topic:

Potem so tudi nogometaši v bistvu nogometisti!?

Ti bom odgovoril z anekdoto: Ko je Aprilia pred leti pričela s prodajo modela Tuono, je novinar časnika Delo objavil test motorja in prevedel Tuono - Tuna. In takšen prevod se je pri nas prijel, čeprav je tuono - ne tuna - temveč grom... Sam sem novinarja v zasebnem e-mailu na napako opozoril in se mi je za popravek zahvalil...:topic:

Sam sem si v svoj profil na MS - zaradi 'fore' - in ne zaradi nevednosti kot zgoraj omenjeni novinar  - že pred časom napisal  KTM-ist - se je 'fora' - kot kaže - prijela...:blush:

Sicer pa: Ali na tem forumu vsi pišejo v knjižnem jeziku?:smoke:

 

 

  • Všeč mi je 2
  • Hvala 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...ne dela mi hupa (990 smt)...varovalko sem preveril in je cela (je tudi zavorna luč in merniki na isti varovalki)...najbolj preprosto bi bilo, če je crknila hupa sama, bolj pa če je kaj na napeljavi ali stikalu! je že kdo imel podobne težave? ima kdo kako rabljeno hupo na lagerju? hvala

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Odklopi hupo in izmeri ali imaš ob pritisku na gumb napetost. Če nimaš voltmetra vzemi 12 volt žarnico in jo priklopi na kable od hupe in stestiraj. (vzemi novo žarnico)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 23 urami, siks pravi:

...ne dela mi hupa (990 smt)...varovalko sem preveril in je cela (je tudi zavorna luč in merniki na isti varovalki)...najbolj preprosto bi bilo, če je crknila hupa sama, bolj pa če je kaj na napeljavi ali stikalu! je že kdo imel podobne težave? ima kdo kako rabljeno hupo na lagerju? hvala

Meni na 690 ne dela. Včasih pa čudežno dela... Ktm, dela, ampak odvisno od vremena, časa in volje :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, Žan96 pravi:

Meni na 690 ne dela. Včasih pa čudežno dela... Ktm, dela, ampak odvisno od vremena, časa in volje :cry:

Ne se sekirat, pri GTju cca 20 jurjev drag moped, dela dokler temp olja ne preseže 92c, potem se pa očitno preveč segreje in ne dela. :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 9. 9. 2017 ob 20:24, DAMI34 pravi:

Ne se sekirat, pri GTju cca 20 jurjev drag moped, dela dokler temp olja ne preseže 92c, potem se pa očitno preveč segreje in ne dela. :blush:

men gre na živce če kaj ne dela...poleg tega moram skozi tehničnega...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 9. 9. 2017 ob 18:38, Žan96 pravi:

Meni na 690 ne dela. Včasih pa čudežno dela... Ktm, dela, ampak odvisno od vremena, časa in volje :cry:

Na 690 je hupa montirana preblizu izpuha in jo "prekuri" (običajno hladna dela) . Obrni nosilec in bo za kakšna 2 cm bolj stran od izpuha in ne bo več problema (čisto preprosto in logično, ko se enkrat lotiš) .

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 12 urami, siks pravi:

men gre na živce če kaj ne dela...poleg tega moram skozi tehničnega...

kot je že Franc napisal, premakni, tudi pri GTju jo premikajo, sam men se ne da :D

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 12 urami, DAMI34 pravi:

kot je že Franc napisal, premakni, tudi pri GTju jo premikajo, sam men se ne da :D

 

na 990 smt ni blizu rora ampak tik pred kilerjem, kjer pa je tudi vroče.

mi je pa serviser predlagal, da v izogib oz. za zmanjšanje pregrevanja zavornega olja zadnje zavore dam izdelat in montirati aluminijast ščitnik med rorom in zavorno cevjo zadnje zavore...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 mesecev pozneje...
Ob 28. 12. 2017 ob 14:36, DAMI34 pravi:

Vsem KTMistim ali (emovcem) z mopedom ali samo po duši:

MERI NU JER, pa srečno 2018, brez izrednih servisov in čimveč km :P

Dami

19149249_1364288456973987_1660539067299985838_n.jpg.d78daf27fe64451029ec2bd550868fe4.jpg

 

 

se podpišem,pa da bi v 2018 se čim večkrat srečal ter kakšno ušpičil.........:grupni:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Zdej pa sam še bol prijazne temperature čakava da se nebova samo v garaži družila :love1:

received_10214391334844592.jpeg

Popravljeno . Popravil Hrusti
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 12 urami, Hrusti pravi:

Zdej pa sam še bol prijazne temperature čakava da se nebova samo v garaži družila :love1:

received_10214391334844592.jpeg

Lepa petarda.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!