Skoči na vsebino

KTM-isti


supermoto00

Priporočene objave

Pravkar, Borutt pravi:

Saj sem hotel kupiti kateema, da bi lahko kaj napisal iz lastnih izkušenj :P

Servis je Motomehanika pod Merkurjem. Vem, da je servisiral ali pa še servisira za Axle. Vprašaj, da dobiš informacijo iz prve roke. 

Ja če ta ko servisira za Axla naj se ga ogne v velikem loku ...........ko so mi pripravljali 1190 so mi spraskali prvo vetrobransko steklo , ko sem kupoval 1050 in so ga pripravljali za na cesto so mi zmontirali rolbare in niso zategnili niti enega vijaka , ko sem se pripeljal v LJ sem imel že vse zvezano z vezicami ker so odpadli vsi vijaki .......tak da jaz bi sam krog naredu in pozdravu in ucvrl čim dlje ......za Suzo so pa itak vsi mehaniki dobri , nimaš kaj zaj.......   2 kolesa , motor iz 2ww skratka kot Jawa :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, Kmet2 pravi:

Ja če ta ko servisira za Axla naj se ga ogne v velikem loku ...........ko so mi pripravljali 1190 so mi spraskali prvo vetrobransko steklo , ko sem kupoval 1050 in so ga pripravljali za na cesto so mi zmontirali rolbare in niso zategnili niti enega vijaka , ko sem se pripeljal v LJ sem imel že vse zvezano z vezicami ker so odpadli vsi vijaki .......tak da jaz bi sam krog naredu in pozdravu in ucvrl čim dlje ......za Suzo so pa itak vsi mehaniki dobri , nimaš kaj zaj.......   2 kolesa , motor iz 2ww skratka kot Jawa :P

Tebi so to naredili v Axle. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 15 minutami, Borutt pravi:

Tebi so to naredili v Axle. 

Ne , ker sem klical Alena in mi je povedal da imajo servis ki dela za njih .....sej me poznaš , itak sem obolel ......

Popravljeno . Popravil Kmet2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, Kmet2 pravi:

Ne , ker sem klical Alena in mi je povedal da imajo servis ki dela za njih .....sej me poznaš , itak sem obolel ......

Potem je pa to nekdo na Obali. Ker moj motor so uredili v Axle. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 9 urami, Borutt pravi:

Potem je pa to nekdo na Obali. Ker moj motor so uredili v Axle. 

Nimam pojma , baje imajo nekega svojega serviserja ......skratka zelo nezadovoljen ! Alen je svetla točka te kolobocije , korekten , zna prisluhnit željam in pristopit korak k pogajanjem za ceno . skratka Axle lahko samo pohvalim in to zelo pohvalim , z njimi vedno super zadovoljen !!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni še vedno dolgujejo par drobnarij za 690. Glede na dosedanje izkušnje s slovenskimi trgovci, bom naslednji motor verjetno kr uvozil...

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 10 urami, Borutt pravi:

Potem je pa to nekdo na Obali. Ker moj motor so uredili v Axle. 

V Izoli. Drugih uradnih servisov ni na našem koncu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

2 hours ago, jskrablin said:

Meni še vedno dolgujejo par drobnarij za 690. Glede na dosedanje izkušnje s slovenskimi trgovci, bom naslednji motor verjetno kr uvozil...

Ga še imaš?

http://policija.si/index.php/novinarsko-sredie/index.php?option=com_content&view=article&id=86169&Itemid=437

Zdaj vidim, da je nemški.

Popravljeno . Popravil motolover
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

42 minutes ago, jskrablin said:

Če mi kdo nepovabljen pride v garažo se zna kaka drugačna objava brati...

Pozabljaš, da je presenečenje pol zmage. V primeru prihoda nepridipravov imajo pred teboj veliko prednost, ker so oni pripravljeni, ti pa ne. V Angliji so pri kraji motorja do smrti zabodli človeka, ki je bil po poklicu body guard. Njegov oče jo je tudi skupil, a je preživel. Vzemi v zakup še, da so mladi, morda na koki, testosteronu, amfetaminih, .., jih je v skupini več in imajo pri sebi nože, ki so jih pripravljeni uporabiti. Si tako treniran v borbi s štirimi nasprotniki z noži, da si siguren v pozitiven izzid? Noben motor ni vreden toliko, da zanj umreš.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To je res. Odvisn je samo od tega, a se userjes, ko vidis tujce v garazi, al ti plafon rukne v zrak pa se ti sname....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 51 minutami, motolover pravi:

Pozabljaš, da je presenečenje pol zmage. V primeru prihoda nepridipravov imajo pred teboj veliko prednost, ker so oni pripravljeni, ti pa ne. V Angliji so pri kraji motorja do smrti zabodli človeka, ki je bil po poklicu body guard. Njegov oče jo je tudi skupil, a je preživel. Vzemi v zakup še, da so mladi, morda na koki, testosteronu, amfetaminih, .., jih je v skupini več in imajo pri sebi nože, ki so jih pripravljeni uporabiti. Si tako treniran v borbi s štirimi nasprotniki z noži, da si siguren v pozitiven izzid? Noben motor ni vreden toliko, da zanj umreš.

Za takšne primere imam kljub temu da obvladam veščine onesposabljanja Glock21 in 19 ;) 

Sam je spet isto vprašanje , ali se splača zaradi kretenov potem sedeti 10-15 let .........

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 39 minutami, motolover pravi:

Pozabljaš, da je presenečenje pol zmage. V primeru prihoda nepridipravov imajo pred teboj veliko prednost, ker so oni pripravljeni, ti pa ne. V Angliji so pri kraji motorja do smrti zabodli človeka, ki je bil po poklicu body guard. Njegov oče jo je tudi skupil, a je preživel. Vzemi v zakup še, da so mladi, morda na koki, testosteronu, amfetaminih, .., jih je v skupini več in imajo pri sebi nože, ki so jih pripravljeni uporabiti. Si tako treniran v borbi s štirimi nasprotniki z noži, da si siguren v pozitiven izzid? Noben motor ni vreden toliko, da zanj umreš.

Never take a knife to a gunfight. Drugače pa je tudi navaden gasilni aparat zelo učinkovito sredstvo za onesposabljanje nepridipravov. In teh imam pri roki ene par ;) Element presenečenja garantiran, CO2 pa ima tudi zanimiv učinek na dihanje. Dasiravno tud prah ni tako nedolžen okoli tega...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 urami, bambi61 pravi:

Sem že nekajkrat povedal da se ne reče KTMist ampak KTMaš!Ali pa dosledno začnite uporabljati isto za voznike BMW jev!

bemwejist!:book:

Ne, ne bomo, ker nočemo bit enaki kot oni :ras:

Mi vozmo KTM in smo vsi ISTI (s podobnimi problemi) :D

 

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 19 minutami, Borutt pravi:

Se strinjam :P. Ne morete najti gume :lol1:.

a na servis si pa pozabil? :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 59 minutami, Borutt pravi:

Tisto poznate bolj, kot kaj drugega :lol1:.

no vidiš, prave prijatelje spoznaš šele na servisu. BDW, a pol je ktm servis v Kromberku al si mi bučke prodajal?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 13 minutami, DAMI34 pravi:

no vidiš, prave prijatelje spoznaš šele na servisu. BDW, a pol je ktm servis v Kromberku al si mi bučke prodajal?

Lahko vprašam, kaj in kako. Vem pa, da so servisirali za Axle. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 14 urami, Borutt pravi:

Lahko vprašam, kaj in kako. Vem pa, da so servisirali za Axle. 

pa ti misliš, da se jaz še nisem pozanimal kje so uradni KTM servisi?

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 14 urami, DAMI34 pravi:

no vidiš, prave prijatelje spoznaš šele na servisu. BDW, a pol je ktm servis v Kromberku al si mi bučke prodajal?

SERVIS MOTORNIH KOLES

Smo pooblaščen serviser za motorna kolesa SUZUKI in APRILLIA ter kolesa z motorjem PIAGGIO, VESPA, GILERA ter APRILIA.

Poleg zgoraj naštetih znamk, servisiramo tudi YAMAHO, KAWASAKI, MOTOGUZZI in KTM..

Na vsa motorna kolesa vgrajujemo tudi motoplašče različnih blagovnih znamk: Pirelli, Bridgestone, Metzeler, Avon, Sava, Continental...
 

  • ispušne siseteme AKRAPOVIČ, LEO VINCE, GIANELLI,
  • verižne sete,
  • orig. nadomestne dele za vse znamke motorjev,
  • motorna olja CASTROL,
  • predelava koles z motorjem,
  • kiti za predelavo MALOSSI in POLINI
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 7 minutami, HD-Dyna pravi:
SERVIS MOTORNIH KOLES

Smo pooblaščen serviser za motorna kolesa SUZUKI in APRILLIA ter kolesa z motorjem PIAGGIO, VESPA, GILERA ter APRILIA.

Poleg zgoraj naštetih znamk, servisiramo tudi YAMAHO, KAWASAKI, MOTOGUZZI in KTM..

Na vsa motorna kolesa vgrajujemo tudi motoplašče različnih blagovnih znamk: Pirelli, Bridgestone, Metzeler, Avon, Sava, Continental...
 

  • ispušne siseteme AKRAPOVIČ, LEO VINCE, GIANELLI,
  • verižne sete,
  • orig. nadomestne dele za vse znamke motorjev,
  • motorna olja CASTROL,
  • predelava koles z motorjem,
  • kiti za predelavo MALOSSI in POLINI

torej niso pooblaščeni, mi ne pomaga nič. Moj moped je v garanciji.

 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 8 minutami, Žan96 pravi:

Je kdo barval dele z oranžno "KTM" barvo? Katero barvno kodo ste uporabil?

....na tujih forumih se pojavlja RAL 2009 in 2004....

Odvisno katero oranžno oz. kateri motor imaš. Jaz sem barval 990ADV tiste plastike ki so metalik oranžne in če jih pogledaš pod svetlobo se kar preliva na rahlo zelenkasto barvo . Ampak Jamnik oz. servis je to porihtal v nulo , za kodo ne vem , te pa nič ne stane če pokličeš Jamnika ;)

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!