Skoči na vsebino

Kako sem izbral pr(a)vi motor??????


klimbra

Priporočene objave

1. motor tomos 14 dobil za birmo, sicer rabljen samo sem marsikaj z njim čez dal.

2. HONDA CR 125 luštna igrača, še danes se mi milo stori ko se spomnim nanjo

3. Suzuki DR 125

4. Kawasaki KLE 500

Sedaj pa upam da bom v letošnjem letu poleg KLE-ja postal spet krosist :D

LP

Leteči

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1. Konec 8. klasa vido v Večeru oglas: menjam TOMOS AVTOMATIK za kolo. Valda sem bil prvi tam in kupčija je bla sklenjena B) Dobro mi je služo tistih 5km do doma pol pa se je začelo :rolleyes: Nekega lepega dne sem se odločo da ga morem zarad nevem kakega razloga že razdret in potem spet skup sestavit...kak to gre pa tak vsi vete... :lol:

Potem je padlo še nekaj frčotov pa tud ena 125 ki ni šla več ko 2 tedna in pol sem bil lep čas brez vsega.

2. Čisto slučajno zalutam na motosvet in od takrat dalje SPET sanjam da bi jaz nekaj mel...karkoli, samo da se vozi. Spet nekega lepega julijskega popoldneva gledam (Zbrisano! Za pošiljanje tovrstnih povezav uporabite Privatna sporočila.) in zagledam APRILIO PEGASO. Mater ki naj dobim keš. Mah, bom vseeno poklical, naj se pride vsaj pokazat, da vidim če je to to. In blo je to to, ljubezen na prvi pogled :wub: Kmalu sem ga zaaral in pol je bil to moj prvi motor. Z njim doživel veliiiiko lepega, nepozabnega in tudi nekaj slabega ampak jebiga, tud to je (nažalost) sestavni del motociklizma. Po slabem letu sem ga zarad financ prodal. Bila pa je to ena zlo dobra izkušnja v mojem življenju in če je nebi blo bi bla v mojem lajfu ena velika luknja ;)

3. Definitivno bom V TEM ŽIVLJENJU še nekaj nabavo, kdaj pa se mi zaenkrat še ne sanja. Kaj? To pa naj ostane skrivnost :P

Popravljeno . Popravil AREA
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pri men je slo pa tkole

vse se je zacel pri 12. letih...

piaggio typhoon-rumene barve :yea2:

gilera runner

aprilia rs 125 - 15.000km od aprila do septembra

aprilia rs 250 se prodaja....

yamaha r1 me caka...upam da bo kmal....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

-določena vsota denarja

-dovolj mora potegniti

-dovolj velika končna hitrost

-udobna voznja

-udoben sedez za sopotnika

-lahko vodljiv

-FZS600S 2003

- :OK: :P :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pri men je slo pa tkole

vse se je zacel pri 12. letih...

piaggio typhoon-rumene barve :yea2:

gilera runner

aprilia rs 125 - 15.000km od aprila do septembra

aprilia rs 250 se prodaja....

yamaha r1 me caka...upam da bo kmal....

:topic: nocem biti pameten ampak....a ni tale zadnji preskok malo PREVELIK

rs250->R1 :? :? (res da nisem nobenega od nju vozil, ampak vem cesa je R1 zmozen in dvomim da mu kerakol 250-ka lahko nudi zadovoljivega predhodnika) :topic:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja to mas prav da 250ka ni zadovoljiv predhodnik...sam mam ze pocas dost tega sranja da cepam po teh stengicah pa sam dnar stran mecem. ubistvu sem se s 125ko enako hitro peljal kot z 250ko(razen avtocesta), tko da nisem glih kaksen manjak ki vse do konca tiši. Tko pa ce bi zdej spet kupil 600ccm bi blo dobr za kaksne 2 let pol bi pa verjetn spet hotel menjat ker si ze skos zelim met tole r1( modro :OK:). Tko da dam zdele rajs 500 jurju več pa da ne pretiravam z hitrostjo ker pol v prihodnosti verjetn nebi mel vec take priloznosti da bi zbral tolk dnarja za r1...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja to mas prav da 250ka ni zadovoljiv predhodnik...sam mam ze pocas dost tega sranja da cepam po teh stengicah pa sam dnar stran mecem. ubistvu sem se s 125ko enako hitro peljal kot z 250ko(razen avtocesta), tko da nisem glih kaksen manjak ki vse do konca tiši. Tko pa ce bi zdej spet kupil 600ccm bi blo dobr za kaksne 2 let pol bi pa verjetn spet hotel menjat ker si ze skos zelim met tole r1( modro :OK:). Tko da dam zdele rajs 500 jurju več pa da ne pretiravam z hitrostjo ker pol v prihodnosti verjetn nebi mel vec take priloznosti da bi zbral tolk dnarja za r1...

Ej, kot bi mi bral misli, tudi jaz sem začel na to finto, namesto da bi si za začetek kupil kaj 250 ccm 4T, grem in kupim 125 2T (Aprilio Classic) mi je bilo kmalu žal, saj ni nikamor šlo, pa še zaenk. sem jo prodal, če bi kupil Viragota bi se peljal dost bolje in predvsem dost ceneje.

Potem naprej, namesto, da bi šel takoj na Fazerja 600 (glede na to, da sem bil star 27 let, najbrž nisem bil premlad za njega :D ), grem in kupim 500 ccm cestnega endura (Cagivo), upam, da bom mel vsaj sedaj, ko sem kupil FZ6 dovolj konjev pod ritjo, če ne mi bo spet žal, da si nisem raje Caponorda kupil :P .

Je pač rako da je denar zmeraj tisti, ki odloča, kaj boš mel, in če šparaš, pač tudi dobiš temu primerno.

lp

Rudi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je pač rako da je denar zmeraj tisti, ki odloča, kaj boš mel, in če šparaš, pač tudi dobiš temu primerno.

Da te malo za jezik (upss, tipkovnico) - ali bil pri tebi še faktor tvoja Lady?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da te malo za jezik (upss, tipkovnico) - ali bil pri tebi še faktor tvoja Lady?

Ma tud, maš prav, moja skoz hoče ene take nesmisle kupovat kot je stanovanje pa obleke pa hrano za tamalo pa nasploh dokaj nepotrebne stvari. :yea2:

lp

Rudi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pri meni se je pa tko odvijal:

-pr 5 letih dobu TORI-ja,ampak se nisem upal pelat :D

-pr 11 letih sem prodal delnice,ki smo jih vsi dobili in si kupil Automatica (sem se brez izpita vozu do 14 leta :P )

-pol je pršu Colibri,ki sem ga domov prnesu v treh gajbicah :grim (je bil sigurno najbolj zrihtan Colibri v SLO,Triumph metalik zelena barva,BT balanca,cross ročke,MF izpuh,slike gume,... žal nimam slik)

-no potem pa je v družino prišel ATX in z njim skoraj živčni zlom :angry: motor je bil obnovljen,nov bat in ostalo pa mi je RIBNU!!! in ne enkrat ampak trikrat-jajca Tomosova :BUA:

-naslednja je bila pa Cagiva MITO,32 konj,185 km/h,... :wub: odličen motor sam nisem imel ta prav izpit pa sem sodnika dobu :angry: pa je šla od bajte

-zdej pa kupujem in po vsej verjetnosti bom kupil Thundercat-ko :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

smisel te teme ni nastevanje kdo je kdaj kaj kje dobil/pripeljal/kupil, temvec razlogi kako in zakaj je nekaj kupil ko je kupil. je tako tezko se drzati teme?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

smisel te teme ni nastevanje kdo je kdaj kaj kje dobil/pripeljal/kupil, temvec razlogi kako in zakaj je nekaj kupil ko je kupil. je tako tezko se drzati teme?

... mogoče bi bilo pa enostavneje zamejat naslov teme ? :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ti je mogoce prislo kdaj na pamet se vprasati zakaj je bila tema sploh odprta in prilepljena na vrh?! po zadnjem odgovoru sodec ne. <_<

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ti je mogoce prislo kdaj na pamet se vprasati zakaj je bila tema sploh odprta in prilepljena na vrh?! po zadnjem odgovoru sodec ne. <_<

Ice te čist razumem. :yea2:

Jaz bi včasih tud totalno popizdil.

Teška je teška, moderatorjeva vloga.

:D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, pa dajmo izlit dušo o tem, KAKO B) sem izbral prvi, mogoče pravi in edini motor za sedaj..

želja po mopedu večjega kalibra je bila prisotna vse od časov, ko me je kolega nekega majskega jutra zapeljal

po rodnem kraju s svojim Kawasakijem VN800.. Potem pa se je začelo. Zbiranje katalogov in cenikov, ki so mi

dali vedeti, da si kot študent zadeve niti približno še ne bom mogel privoščiti. :(

In potem je prišla služba. Denarci so počasi začeli kapljati skupaj in kljub temu, da sem na dvokolesje vmes

malce pozabil, se je želja spet prebudila. In me držala za vrat. In začelo se je znova. Katalogi in ceniki, dolge

ure preračunavanj in izdelovanja finančnih mesečnih planov. Odprlo se je kar nekaj vprašanj. Kaj boš vozil, a si

prepričan da ne bi rajši kupil "varni" avtomobil in nenazadnje, kako pripravit domačo publiko, da mi ne bi

postali kufre pred vrata., ipd.

Vem, da se malce hecno sliši, ampak kot popolno zelené na tem področju, mi je v oči padel scarver.. :unsure:

zdaj vem, da je bilo to zgolj ljubezen pred prvim pogledom.. je pa bila to dobra iztočnica za nakup.. zgodba se

je nadaljevala tako, da sem kolega, ki je delal pri Selmarju, nafehtal za scarverjev katalog..

in potem je butnilo v mene.. zraven tega kataloga mi je poslal še katalog Roadsterja.. Si predstavljate malega

otroka, ki se zbudi ob treh zjutraj samo za to, da si gre pogledat svoje sveže sestavljene lego kocke? No, tako

sem tudi jaz kuril elektriko z žarnico in cele dneve ter noči študiral o tej zadevci in uničeval tisti katalog...

In sem bil pred dejstvom.. Vedel sem, kaj hočem in vedel sem tudi, da bo zadeva hudo hudo draga.. Dileme,

dileme, premišljevanja, itd, itd.. Sem človek, ki rad premisli zadeve in rad brska po katalogih, preden naredi

potrošniško neumnost..

Potem pa sta se interni gud gaj in interni bed gaj vsedla na mirovni konferenci in prinesla naslednje zaključke:

(1) življenje je le eno (sklep: kupi motor); (2) avto že ima lepša polovica (sklep: kupi si rajši motor kot avto);

(3) vozila se bova dva, po možnosti s prtljago (sklep: kupi dost veliko štalo konj); (4) malce sem gentsko

pogojen s tem, da bi si kupil nemca (foter je že zadnjih 35 let na Volkswagnu -pet hroščev, trije golfi in en

model, ki je bil zgolj neka številka, pitebogašta- (sklep: kupi volkswagnov moped, če ga nimajo, išči po drugih

firmah); (5) doma bo pokalo (sklep: so what?!); (6) si v obdobju, ko zadeve ne boš tako hitro menjaval -

stanovanjski problem, nekoč v prihodnosti mali špilferderberčki (sklep: kupi nov moped in ga obdrži).

In potem so prišli še eksterni hormoni (oz. pospeševalci pri odločitvi): prijatelj, sicer dolgoletni lastnik

bavarcev, me je na vse kriplje in pretege prepričeval, da ne bom naredil napake, če bom vzel presek bavarca in

bokserja; Benka (dokazala je, da je vse možno, samo če se hoče); lokalna scena ima kar nekaj "smrtnikov", ki

so uresničili svoje želje, itd. itd.

In prišel je (pred)svetli dan, ko sem se kot voznik začetnik vsedel na kravco in se odpeljal na testno vožnjo.. In

se nisem dobro počutil.. Izpit sem delal na Aprilii 6.5 in slabih sto kil razlike v teži se pri novopečencu še kako

pozna. V istem dnevu sem zajahal tudi GSa in takrat me je ljubezen do Roadsterja malce minila.. položaj

sedenja me je skoraj prepričal.. Vendar.. Vsak ima kdaj v ljubezni težave in tudi na GS sem pozabil..

Ostalo je zgodovina.. zbiranje denarja, vsakodnevno prepričevanje, da pa mogoče le nisem tako nor, da bom

res kupil motor, iskanje popustov.. :wacko:

pa je prišel 19. junij 03, ko je kravca prišla v mojo štalco.. :wub: na začetku je bilo prisotnega kar nekaj (sicer

potrebnega) strahospoštovanja do štale konj, ki pa je preraslo v spoštovanje.. doma se lepo sprejeli novega

družinskega člana, glava je počasi nehala bolet od tuhtanja in edini problem se je kazal samo v odgovarjanju

nepregledne vrste sosedov, sorodnikov in zancev, zakaj si si kupil motor in ne avto, ker da bi za isto ceno že

lahko dobil izredno soliden rabljen avto.. pa jim nisem znal odgovorit.. kako lahko to sploh razložiš nekomu, ki

ga motociklizem ni potegnil v sebe.. :?

in še danes mi ni žal niti tolarja niti nobene ure "razbijanja" glave.. :yea2: :notworthy: :yea2: :notworthy: :yea2:

Popravljeno . Popravil spilferderber
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pri meni je bilo pa nekak tako:

Pri štirinajstih sem se navduševala za Tomosom, ki mi ga je oče včasih, če sem bila zares pridna, dal za kakšno urco mal na šverc, seveda nism imela izpita. Kasneje so v modo prišli skuterji; jaz revca boga ga seveda nisem imela, tako da sem počasi pozabila na motorje.

Pred tremi leti pa pride na obisk kolega od fotra s CBR-ko 900 in jaz mu zatežim da me pelje en krog. Na glavo natlačim eno čip čelado in oblečem smučarsko bundo in smučarske rokavice, njega pa extra opozorim naj vozi počasi. :P Letelo je 200km/h. Malodane mokra med nogami sem letela do svoje mame in ji rekla: če se ti je žviljenje zamerilo, se usedi na motor. ha-ha-ha Še danes ne morem verjet, kaj sem v resnici izjavila. Res pa je da je blo za prvič kar mal hudo. Pa še v tisti budni me je čist noro napihovalo.

In tko se je en dan fotr odloču in zamenjal avto, ki ga ni mogel nikakor prodat za TLR-a 1000, misleč, lažje bom motor prodal kot avto. Če verjamete! :hmm: Motor je ostal, sicer ne dolgo, zamenjal ga je za Hayabuso jaz pa sem si rezervirala zadnji zic. Malo mi je bilo že sicer nerodne, ves prosti čas sem preživljala s svojim fotrom, končno sva našla svojo skupno točko. Obenem pa sem začela oprezati za motoristi in ga na koncu tudi našla najboljšega. :wub:

Želja po lastnem motorju je rasla. Brat je dobil Yamahco 125, jaz pa priložnost za šverc vožnje. No, in končno sem se spravla delat izpit in začela oprezat za motorji - športnimi seveda. Saj nekaj denarčkov sem imela, bolj me je skrbelo, kako bom vse skupaj vzdrževala, ko pa sem le uboga študentka. Skoraj sem se že sprijaznila da se bom še kar nekaj časa vozila na zadnjem zicu Aprilie RSV, kar se bom še vedno vendar ne tako zelo pogosto.

Nekega dne me moj dragi pokliče, naj hitro pridem domov, ker je našel motor zame: Hyosung Comet 650. Saj res ne zgleda prav slabo, pa čeprav ni kakšen športni gsx 600, kakršnega sem si vedno želela. Par dni sva premlevala in debatirala; no ja, še zdaj ne verjamem da imam svoj motor in to nov. Kako se pa pa vse skupaj obneslo pa vam povem ko ga bom lahko zares preizkusila spomladi.

No to je moja zgodba, oziroma bolj zgodba moje familije, pa vseeno .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

|Kako sem izbral prvi motor? Po internetu.

Kaj hocem od motorja?

Start

P...da,kaj sem se z....l.

Aja, mogoce,se pa nisem. Sam bo treba par tauzent eurou vrzt.

Ma j...m ti fabrke, pa EU predpise...

Popravljeno . Popravil Kruse
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa še moja zgodba...

Ker mi je pred 4 leti v 1. letniku športne fakultete zmanjkal 1 izpit (zdj sm že v 4. :naughty: ), sm tisto leto prek študenta delal v Čatežkih toplicah kot bademajster. Avto sm imal, ker mi ga je stari ata kupu za 20. r.dan.Sicer je bil yugo, ampak avto je pa le bil, d sm se vozu na šiht. Ker sm že od prej imel neki keša našparanga (želja do motorja pa nenormalna), sm se nekak odloču, d je že skrajni čas za motor-ampak obvezno nov!!! Sm pač tak, da prisegam samo na novo :D .

In prišel je dan-konec maja zberem ves keš, ki ga je moja nogavica premogla :D , s fotrom odhitim v Delta team (v bistvu me je fotr dokončno prepričal o končnem nakupu-in mi tud malo finančno pripomogel). In me je že čakala- ČISTO NOVA, KRIČEČE RDEČA YZF-R6!!! Joj, kako se je svetila na tistem pripekajočem soncu... :wub:

Tako je ta ljubezen, ki mi je ostala v najlepšem spominu, trajala 2 leti.

Pride dan, ko mi kupec potrka na vrata in moja ljubica je šla od hiše... :(

Nato pa spet dilema-kaj zdaj? Glavn da bo 1000 ccm, upside-down vilice, pa da bo super sport. No, lej ga vraga-v salonu zagledam novo RSV Mille! Sicer 2 letnika nazaj, ampak novo iz stare zaloge. Čez en teden sm že strašil z V-twinom po moji mali vasi. Sedaj pa tud te ljubice ni več-pride kupec, se zmeniva za razumno ceno...in je ni več.

Največja želja pa še vedno ni uresničena-nova R1. V bistvu je skor dost keša za nakup samega motorja-sam pol pride še reg., servis, gume... :cry:

In glede na to, da sm še vedno študent, je dilema ogromna...

Bog pomagej za ustrezno odločitev! A motor vseen bo-če ne nova R1, pol pa vsaj kakšen hard enduro za leto al dve in spet se bo porodilo vprašenje.Kdaj gremo po R1?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
  • 4 tedne pozneje...

Pa še moja izkušnja:

Pred dvema letoma sem se odločil, da bom pri svojih 27 imel motor. Šel sem delat izpit in iskat pr(a)vi motor zame. Prej se še nikoli nisem vozil z motorjem, niti s skuterjem/"avtomatikom".

Najprej sem razmišljal o kakšnem enduru, vendar sem ga zaradi potreb hitro črtal. Iskal sem motor za po cesti, predvsem pa za vse ovinke. Nekaj bolj športnega torej. Thundercat. Udoben, uporaben, predvsem pa dovolj "pohleven" za začetnika. Ko sem nekje v Laškem gledal T'cata sem zraven opazil GSXR600. Takrat se mi je zdel Suzuki prehud in preveč športen.

No, teden kasneje pa sem ga že imel v garaži. Kasneje se je izkazalo, da je bila to moja najboljša odločitev. Bil je izvrsten za začetnika, saj sem s 50% zmogljivosti motorja zlahka sledil starim mačkom, ne da bi sebe in ostale spravljal v (preveliko) nevarnost. Motor je bil zelo lepo obvladljiv, zaradi visoke meje zdrsa, pa je bil zelo odpuščajoč. Resnično same pohvale. Kasneje sem znanje nadgrajeval (jp, tudi branje pomaga...), tako da sem, preden sem ga prodal, dodobra zbrusil "bradavičke"...

No, naslednje leto pa je prišel na vrsto prvi padec. Vračanje z morja, Planina, spodnji ovinek pod klopco, 1. prestava, koleno na tleh, na izhodu na ravnino preveč plina... pa sem drsel po cesti. Ni bilo nič hujšega, razen rokavic, ter kozmetike motorja in seveda usnja. Cesta je bila seveda popolnoma prazna, saj v nasprotnem primeru ne bi tako pretiraval.

Glede na to, da sem razred 600 osvojil (saj tako sem si domišljal), sem se odločil za nadgradnjo. 1000 torej. Nikoli še nisem imel V2, zato sem iskal nekaj v tej smeri. Hotel sem imeti 998, vendar se se kasneje raje odločil za Aprilio. Moj drugi motor je bil tako RSV mille. Temu motorju pa po pravici povedano nisem bil dorasel, ali pa se pač nisva ujela. Prvič 2-valjnik, preveč navora, preveč konjev, velik, težek, ropota, trese... tega motorja me je pa bilo zmeraj preveč strah. Motor pa hočem imeti za užitke v vožnji in ne za poziranje, zato sem se odločil da ga prodam. In ga tudi prodal.

Sedaj že priblično vem, kaj želim od motorja: želim "BMX". Okreten, hiter in zelo lepo vozen motor. Zaradi moje višine (190+) želim imeti vsaj malo oklepa, zato nageci odpadejo. Turerji tudi, kar ne mislim nikamor potovati. Za to imam raje avto s klimo. Za vikend na morje, pa je SS dovolj udobno. Po premisleku sem se že skoraj odločil za novi GSXR600. ZX in RR sta namreč premajhna, R6 pa po moje premalo nudi za ta denar (ni USD vilic, radial. zavor, blažilnika krmila inp). No, malo trzam še na RR954 ter eventuelno R1 (oboje leto do dve staro), saj imam občutek, da bom naslednje leto spet hotel več.

Več moči, več zmogljivosti, več užitkov. No, to pa je tudi smisel motociklizma, kajne?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Važno je , da boš z svojim motorjem užival. probaj in če vidiš, da si usekal mimo, zamenjaj barako. Jaz sem probal od mlajših nog naprej vešpo 150 ccm, pol Jawo 350, pol Laverdo 750 , pol mizo 250 etz , pole krosa kawasaki KX250 pa cestni Kawasaki 250 kr1s, pa yamaho cooper, zdaj čakam na Hondo CBF600S . Žena bi najraje videla v garaži CBR1000RR . Mislim, da bo honda 600 kar ok, se bomo lahko vsaj pelali na izlet kot ljudje.

Kupi to kar zmoreš in si želiš vozit. Je pa res, da se želje z leti spreminjajo ( ni nujno , da na počasnejše in umirnejše). Motor je lažje menjati kot ženo, zato ni panike, če slučajno usekaš mimo.

:yea2: Ciao

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...
  • 2 mesecev pozneje...

:D :D :D Tak je bil moj izraz na obrazu, ko je bratec pomahal s ključi. Pol ure!!!

Mamo ti j..... sem mislil in ga teral v vse možne odprtine-votline, ko sem po odobreni vožnji v njegovi odsotnosti iskal ključe (večinoma zaman). Tudi jaz ga bom imel...

Denarja ni bilo, ko sem začel s šihtom, pa sem poletel po pole, jih skoraj potrgal med pisanjem in vzel (no ja... pošteno plačal) dobrotniku njegov prvi in verjetno zadnji stroj :GPZ R. Zakaj?

Poznal sem ga, ga nekajkrat vozil, predvsem pa gledal...gledal....čakal.... in dopolnil 18 let. Moj si!!! :004 :004

Potem sem želel močnejšega, lažjega, novejšega. ZZR?

Preden sem prodal tudi prvi solidni avto... no ja, vsi so dobri..., sem l. 95 odkril "pravega": ZX6. :wub:

.....in zadolžil fičota najdražje. Pa smo preživeli vsi, razen fičo ne...

Zdaj vozim tretjega, pa ne vem, če je pravi :hmm: . Nisem se definiral, tehtal, praskal. Samo želeti si je treba in dobiti krila....

PA NE VSAKI DVE LETI, pravi moja....

LP, Red.

:010 :010

Popravljeno . Popravil Red
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni prvi, je pa pravi :) kako sm ga kupu...iskal sm ga, pa sm obupou k ga ni in ni blo naprodaj pol pa kar naenkrat in nč, kar kupu sm ga in ne preveč mislu :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

zdravo, jz mam pa problem, trenutno se vozm s transalpko,

zdj bi pa neki bolj športnega.

velik sm 188, pa me zanimajo vaša mnenja, kolk majhen motor si loh kupm da ne bom kot krpan na kobilici:) :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!