Skoči na vsebino

Mobikrog 2016


GHOST RIDER 46

Priporočene objave

Skrajni čas, da se je tega lotil nekdo s pravimi zvezami, ker drugače v tej dragi Sloveniji očitno ne gre.. Upam, da projekt rata!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Naj nastane ena proga za sproščanje adrenalina! Upam da bo, tut če bo sam asfalt :D

Popravljeno . Popravil dog66
  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V medijih se stalno prikazuje samo nasprotnike projekta, zadeva izpade kot da so vsi proti! Dejansko gre za stauta in par krajanov. Kakšen motoklub bi lahko organiziral zbor v podporo gradnje dirkališča, pa da se prikaže v medijih še ljudi ki si tega dirkališča res želijo! Neglede na mutne posle in kdo bo zaslužu, to da probajo investirat v Slo je za podpret!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Točno to.. Res bi bilo fajn če bi se kateri izmed okoliških klubov malo organiziral, zbral nekaj podpore (Preko MS in FB to sploh ni problem dandanes) in obvestil Slaka in PopTV, da se naredi en prispevek še o tistih, ki zadevo podpirajo. Sigurno je tudi med lokalci veliko ljudi, ki so za projekt.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

No, kej novega glede Mobikroga? Gradbeno dovoljenje je pravnomočno, a bagri rijejo?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najtežji so začetki... sej pol gre... daj času čas... 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.... ne me squrcat, če je to že kje objavljeno....ampak,..... kako pa naj bi zgledala ta proga?

...velikost... hitrosti? .... je to primerljivo recimo z Marofom?

 

...aha... najdu nekaj...

slika-_original-1430832520-1088745.jpg

 

Popravljeno . Popravil Zivnorc
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

10 minutes ago, Zivnorc said:

.... ne me squrcat, če je to že kje objavljeno....ampak,..... kako pa naj bi zgledala ta proga?

...velikost... hitrosti? .... je to primerljivo recimo z Marofom?

Čas kroga bil včasih z 600 mašino 1.08 za nas slabe :D, najhitrejši takrat mislim da je bil 1.03? (750 gsxr)

Hitrosti tretja v blokado pa malo četrte povohaš :cool: tako cca je blo to... na ravnicah... Bolj v detajle pa ve Ghost rider 46 :P

Da smo imeli mitaske takrat bi 5 sekund not dobil :D:D:D

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...na sliki zgleda obetavno..... realno sliko dobiš šele z ogledom skozi vizir..  :P

....širina asfaltne piste bo enaka kot prej?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, HyperJack pravi:

Najtežji so začetki... sej pol gre... daj času čas... 

to je res.. a ta čas se zna zavlečt. v Hajdosah je nova proga, protihrupna ograna, pred odprtjem pa se je očitno zataknilo, in je že par let vse v zaraščanju :S ::headbang:

upajmo da vsaj tu rata..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 1. 6. 2016 at 9:11, NX650 pravi:

Čas kroga bil včasih z 600 mašino 1.08 za nas slabe :D, najhitrejši takrat mislim da je bil 1.03? (750 gsxr)

Hitrosti tretja v blokado pa malo četrte povohaš :cool: tako cca je blo to... na ravnicah... Bolj v detajle pa ve Ghost rider 46 :P

Da smo imeli mitaske takrat bi 5 sekund not dobil :D:D:D

Jaz sem včasih na zadnji ravnini prišel do omejevalnika samo v drugi.......sam je pa res, da je šla druga na desetki 208  :smoke:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1 hour ago, greg570 said:

Jaz sem včasih na zadnji ravnini prišel do omejevalnika samo v drugi.......sam je pa res, da je šla druga na desetki 208  :smoke:

desetka je bla raketa :blush: to si imel model 04- 05?

600 s skrajšanim zobniškim razmerjem ni neke hudo hitra v tretji :P 200 ni dobila not :D 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 27 minutami, salo pravi:

super poteza ..če imaš lokalne gasilce na svoji strani si že na dobri poti do zmage - k gasilci so pa zakon pa vseen kol je hrupno ..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če se mene vpraša... za hrup z dirkališča bi se mogl še najmanj sekirat. A slučajno narod misli, da nato kr brezveze daje denar za obnovo/širitev letališča? Mogoče nekateri ne vejo, kolk se znotraj letališkega kompleksa gradi... A za tista dva naša pilatusa? Ah, dejte no... Za tist je bla že obstoječa vzletno-pristajalna steza predolga :)

Bojo že vidl, ko bo (spet) bolj prometno letališče... Vpogled majo (al pa mamo) pa že zdej, kolk je hrupa, ko kej v stilu F-16 preleti...

http://www.slovenskavojska.si/odnosi-z-javnostmi/sporocila-za-javnost/novica/nov/mednarodna-vojaska-vaja-jadranski-udar-2016/

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kot vidim so samo počistili obstoječo pisto , zanima pa me kdaj začnejo graditi ,če imajo gradbeno dovoljenje.Bilo bi pa fino če bi vsi ki podpiramo da se zgradi dirkališče podpisali peticijo da se vidi podpora vsaj moralna.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


  • Podobna vsebina

    • joe1
      2.104
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!