Skoči na vsebino

BMW servisi in podpora


motolover

Priporočene objave

pred 59 minutami, ljubo63 pravi:

No, na tem forumu vedno zvem kaj novega.

čeb wd 40 uporabljal, bi že vedel :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

22 hours ago, ljubo63 said:

No, na tem forumu vedno zvem kaj novega.

Glavna sestavina WD 40 je kerozin. Poglej kaj je to!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Fantje živjo! 

Prosim za priporočilo servisa bmw na štajerskem koncu, morda še v Ljubljani. 

Kolega iz Vranskega ima bmw 650 gt, kupljen jeseni in bi rad naredil servis, malo večji, kar narediš ob nakupu rabljenega. 

P.S: a ni včasih tudi Trgomoto Krško opravljalo servise za bmw? Vem, niso pooblaščeni, ampak... 

Hvala za vaše odgovore! 

Lep pozdrav! 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 urami, rookie007 pravi:

P.S: a ni včasih tudi Trgomoto Krško opravljalo servise za bmw? Vem, niso pooblaščeni, ampak... 

Hvala za vaše odgovore! 

Lep pozdrav! 

Jih še vedno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, bladerunner pravi:

Jih še vedno.

Žal, ne več! 

So kolega danes odslovili na zelo grd način. 

Seveda, sem potem zvedel zakaj. Motohit je prevzel, pri njih pa itak brez nesramnosti ne gre. 

Če bi bil Martin še šef, bi se verjetno dogovoril za servis, tako so ga pa odslovili kot psa! 

Tudi mene več ne vidijo tam... 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Objavljeno (popravljeno)
pred 4 minutami, rookie007 pravi:

Žal, ne več! 

So kolega danes odslovili na zelo grd način. 

Seveda, sem potem zvedel zakaj. Motohit je prevzel, pri njih pa itak brez nesramnosti ne gre. 

Če bi bil Martin še šef, bi se verjetno dogovoril za servis, tako so ga pa odslovili kot psa! 

Tudi mene več ne vidijo tam... 

To drži, da je Motohit prevzel. Moral bi se dogovorit direktno z Martinom, pa bi šlo skozi.

Drugače ti pa svetujem Bojana Medveška, ki dela v Boštajnu pri Sevnici. Odličen in poceni mehanik.

Popravljeno . Popravil bladerunner
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, bladerunner pravi:

To drži, da je Motohit prevzel. Moral bi se dogovorit direktno z Martinom, pa bi šlo skozi.

Poskusil in mu niso hoteli vezat v delavnico, pa baje da Martina več ni in še napizdil ga je na koncu po telefonu, da kaj se ma z njim pogovarjat. 

Fuj, odnos na psu! 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, rookie007 pravi:

Poskusil in mu niso hoteli vezat v delavnico, pa baje da Martina več ni in še napizdil ga je na koncu po telefonu, da kaj se ma z njim pogovarjat. 

Fuj, odnos na psu! 

Uf, to je pa tudi zame novo. Bil na servisu lani oktobra in mi je Martin servisiral Kawasakija. Če pa Martina ni več tam, bom pa tudi sam moral poiskati drugega serviserja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, bladerunner pravi:

Uf, to je pa tudi zame novo. Bil na servisu lani oktobra in mi je Martin servisiral Kawasakija. Če pa Martina ni več tam, bom pa tudi sam moral poiskati drugega serviserja.

Glej, ne vem ali ga trenutno ni bilo ali ga res več ni. Po telefonu je kolega nahrulil, kdorkoli je bil, da ga ni in kaj se ima z njim dogovarjat. 

V glavnem, odnos na psu! 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, rookie007 pravi:

Glej, ne vem ali ga trenutno ni bilo ali ga res več ni. Po telefonu je kolega nahrulil, kdorkoli je bil, da ga ni in kaj se ima z njim dogovarjat. 

V glavnem, odnos na psu! 

V Motohit tudi jaz ne prestopim pragu, pa sem dovolj blizu njih, ker kot si napisal, imajo zelo slab odnos do strank. 

Kot sem napisal v zgornjem postu, poizkusi pri Bojanu Medvešku.  

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, bladerunner pravi:

V Motohit tudi jaz ne prestopim pragu, pa sem dovolj blizu njih, ker kot si napisal, imajo zelo slab odnos do strank. 

Kot sem napisal v zgornjem postu, poizkusi pri Bojanu Medvešku.  

Se je že dogovoril v Motorjetu, na predlog kolega iz foruma in vlede na to, da mu je Mb blizu. Že po pogovoru po telefonu se obnašajo pri njih kot naj bi se do stranke. Dogovoril se je vse in s prijaznim človekom na drugi strani linije... 

Motohit se je tudi meni zameril več kot 10 let nazaj, ko sem kupoval motor. Sem hotel pri njih kupit in si niso vzeli časa niti za pogovor, češ kaj bi rad in kar je tu si naj pogledam in čao, ko te jebe... 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Ta vikend je bila v marini Portorož predstavitev motorjev BMW in testne vožnje.

Čisto slučajno sem naletel med sprehodom. Kar nekaj različnih modelov.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!