Skoči na vsebino

BMW servisi in podpora


motolover

Priporočene objave

9 hours ago, GS3BE said:

Pet let je bil svetla točka mehanik; do letos, ko sem po servisu in poti do rima in nazaj, zaradi slabih občutkov na motorju dal motor na kontrolni servis (privat ampak sicer bmw mehaniku)

Kaj pa je bilo narobe?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 11 urami, luxsa pravi:

Sem bil vceraj na rednem servisu na Avtovalu,po mojem mnenju se najboljsi uradni servis bmw pri nas, za sefico se ne sekiram kako je oblecena,krajs kilklo k ma bols je,vazno da mehanik vedo kaj delajo.

je treba za njimi popravljat, kar so oni popravili:klicaj: Zame so oni nujno zlo, peljem tam samo zaradi vpoklica, 

ovce jim ne bi dal čuvat, kaj šele motor šraufat:mad: Preveč slabih izkušenj, različnih ljudi, ki se med sabo poznamo, da bi bila slučajnost:mad: Je pa zadeva sledeča, dobrega mehanika je treba plačat, za monimalac ti ne bo nobeden šraufal, zato se potem take stvari dogajajo:klicaj:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se zmeraj bolje Avtoval kot Cosmos,kjer mores dat enemu v zep nekaj ojrotov da sploh prides na vrsto za servis pa pol se ene par da je narejeno kot je treba,kupujem nove motorje in ker so v garanciji so pac servisirani na uradnem servisu,v Avtovalu sem kupil dva nova mopeda in tudi tretjega ki ni bil njihov sem servisiral tam,zaenkrat sem zadovoljen,ni se nic stran padlo.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede na komentarje in slabe izkušnje o BMW servisih bi si lahko  mislil, da servisirajo po večini amaterji . Me kar malo stiska, ker moram naslednji teden peljati na servis v CE motor, ker pušča olje iz vilic. Dobro da je še v garanciji.

Popravljeno . Popravil Miha X
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene stiska v želodcu že cel mesec, ker moram peljat moped na redni servis.

Ko te enkrat kača (BMW SLO) piči, se bojiš tudi zvitega štrika.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

On 20/05/2017 at 7:37 PM, poggy said:

Slabo si se zdilal, v Lj je bil 1. servis na 1000km gratis...

moj tudi:winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mogoč bodo pa KTM začeli šraufat :D

čist resno pa, ugotavljam, da tut pri BMW se ne cedi med i mleko :P

 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 8/22/2017 ob 18:35, DAMI34 pravi:

čist resno pa, ugotavljam, da tut pri BMW se ne cedi med i mleko :P

Seveda se ne cedita med in mleko....pri BMW se cedi samo olje (največkrat iz kardana al pa kar iz cele mašine), pri ta novih pa menda še voda :kva2:

A pri KTM se vam iz motorja cedita med in mleko? :eek:.............sigurno je alpsko :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 24 minutami, skalaprava pravi:

Seveda se ne cedita med in mleko....pri BMW se cedi samo olje (največkrat iz kardana al pa kar iz cele mašine), pri ta novih pa menda še voda :kva2:

A pri KTM se vam iz motorja cedita med in mleko? :eek:.............sigurno je alpsko :P

nč se ne cedi, men sam neke errorje piše :P

danes ga peljem k Jamniku, uveljavljanje garancije, pa redni servis na 30kkm

če sem pa tudi mal resen, pred časom se je izredno opevalu uslužnost serviserjev te blagovne znamke, v zadnjem času pa berem tudi kako pripombo, kar sicer ni moja želja oziroma vam (jim) ne privoščim, vsekakor pa je v skladu z realnostjo.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 15 urami, luxsa pravi:

Ne zdej mesat KTM pa BMW.

Ne boj se, ne bom nikol zamešal, verjem da bi si pri ktm vsako kiklo zapomnil. :P

Moje zgornje pisanje, je pa samo povzetek tega, kar uporabniki pišete-jo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jebi ga,eni bi uspel tudi Fergusona fentat kaj sele motor,pa bi pol jokal,moj ma v dveh letih 30000 glihkar in nobenga problema in reklamacij,ravno tako ostala dva ki sem jih mel, servis pa kot sem napisal je Avtoval se najboljsi,do sedaj sem zadovoljen.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najbolj točen podatek boš dobil na servisih. Pokličeš vprašaš in potem primerjaš. V primeru, da kakšen zelo odstopa, naj ti razložijo zakaj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 25. 8. 2017 ob 13:41, luxsa pravi:

Jebi ga,eni bi uspel tudi Fergusona fentat kaj sele motor,pa bi pol jokal,moj ma v dveh letih 30000 glihkar in nobenga problema in reklamacij,ravno tako ostala dva ki sem jih mel, servis pa kot sem napisal je Avtoval se najboljsi,do sedaj sem zadovoljen.

Čuvaj, pa ne se preveč okol vozit :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, MiNa pravi:

Najbolj točen podatek boš dobil na servisih. Pokličeš vprašaš in potem primerjaš. V primeru, da kakšen zelo odstopa, naj ti razložijo zakaj.

Saj, pravijo da je norma za RT 12 ur..glede na zajeten postopek bi kar verjel, tako da pod jurja ne bo :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, royal pravi:

Saj, pravijo da je norma za RT 12 ur..glede na zajeten postopek bi kar verjel, tako da pod jurja ne bo :whistle:

Jaz sem jo na svojem RT 2007 letniku sam menjal, ko je šel menjalnik rakom žvižgat, pa ti povem, da sem rabil več kot 12ur....problem pri modelih do leta 2013 je, da gre motocikel dobesedno na pol. Cel zadnji konec skupaj z menjalnikom mora it dol, pa še električna napeljava je narejena tako, da gre v enem kosu prav do zadnje žarnice, brez da je kje možno odklopiti na kakem konektorju. Skratka malo je zajebancije, samo ni pa to zdaj spet taka velika znanost zamenjati sklopko na RT ali GS od letnika 2004 do 2013.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!