Skoči na vsebino

Ljubezen na prvi pogled ....


Magnolija

Priporočene objave

Zaljubim se pet, sest puta,

u roku od tri minuta,

volim, volim, volim, volim zene,

samo one malo manje vole mene.... :wink: :oops: 8) :D :D :twisted:

Jebeš romantiko :)

Vis Idoli :

.... jedina malena želim da ..... te ... 8) :lol: 8)

ljubim te,

sakam te,

fukam te...

Are you ready to enjoy your folk sex music

Written by Vuk Karadzic

And now, hit of the week

All fucking girls

In prevod

Sve su seke jebene.

:lol: 8) :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zaljubim se pet, sest puta,

u roku od tri minuta,

volim, volim, volim, volim zene,

samo one malo manje vole mene.... :wink: :oops: 8) :D :D :twisted:

Jebeš romantiko :)

Vis Idoli :

.... jedina malena želim da ..... te ... 8) :lol: 8)

ljubim te,

sakam te,

fukam te...

Are you ready to enjoy your folk sex music

Written by Vuk Karadzic

And now, hit of the week

All fucking girls

In prevod

Sve su seke jebene.

:lol: 8) :lol:

Oliver MANDIĆ 8)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zaljubim se pet, sest puta,

u roku od tri minuta,

volim, volim, volim, volim zene,

samo one malo manje vole mene.... :wink: :oops: 8) :D :D :twisted:

Jebeš romantiko :)

Vis Idoli :

.... jedina malena želim da ..... te ... 8) :lol: 8)

ljubim te,

sakam te,

fukam te...

Are you ready to enjoy your folk sex music

Written by Vuk Karadzic

And now, hit of the week

All fucking girls

In prevod

Sve su seke jebene.

:lol: 8) :lol:

Pa ne tko, noooo :oops: :oops: :oops:

Sve bi seke ljubile mornare :P :P :P :lol: :lol: :lol: :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zaljubim se pet, sest puta,

u roku od tri minuta,

volim, volim, volim, volim zene,

samo one malo manje vole mene.... :wink: :oops: 8) :D :D :twisted:

Jebeš romantiko :)

Vis Idoli :

.... jedina malena želim da ..... te ... 8) :lol: 8)

ljubim te,

sakam te,

fukam te...

Are you ready to enjoy your folk sex music

Written by Vuk Karadzic

And now, hit of the week

All fucking girls

In prevod

Sve su seke jebene.

:lol: 8) :lol:

Pa ne tko, noooo :oops: :oops: :oops:

Sve bi seke ljubile mornare :P :P :P :lol: :lol: :lol: :wink:

Nekje moraš vzeti nebo za svoje oblake,

za drobne bisere jutra v peščinah oseke,

nekje moraš vzeti kaplje dežja,

da se ne pretaka le veter v strugi iskopane reke....

nekje moraš vzeti strah in ljubezen,

da si narišeš ljudi-

drugače si madež tišine....

drugače te ni!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nekje moraš vzeti nebo za svoje oblake,

za drobne bisere jutra v peščinah oseke,

nekje moraš vzeti kaplje dežja,

da se ne pretaka le veter v strugi iskopane reke....

nekje moraš vzeti strah in ljubezen,

da si narišeš ljudi-

drugače si madež tišine....

drugače te ni!

Ti si in to odlično ... 8) 8) 8) 8) 8) ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No,bom pa še jest svoj piskr prtavu:Teoretično bi blo to možno(ljubezen na prvi pogled),sam bi se prej odloču za zaljubljenost na prvi pogled.

Jest sm mel pač to izkušnjo,da sm se lansko poletje u eno zalubu na prvi pogled;pol sm se pa čist zatreskov vano,k sm jo mal bol spuznov(sva bla skupi na morju en tedn).Ampak ko rečem zatreskan,mislm ČIST ZADET zarad ne.Zmeri,k sm jo vidu,se je cajt ustavu.Zmeri sm jo mel pred učmi,vso lepo in nasmejano.Zmeri,k sm pomislu nanjo,sm slišov ptičke pet....(pa sej (eni) veste,kuko je to).Samo se na mojo veliko žalost in bridko razočaranje ni iz tega razvilo nič.Jebi ga,življenje je kruto....... :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 leto pozneje...

Ljubezen na prvi pogled obstaja!

Cleveland | 10.9.2004 | K.L.

Znanstveniki ugotavljajo, da ljubezen na prvi pogled morda le ni izmišljotina za romantike. Kakšen odnos želimo od novega znanstva, vemo 'takoj'.

Kot piše raziskovalec iz univerze v ameriški zvezni državi Ohio v članku, objavljenem v Časopisu o družbenih in osebnih odnosih (Journal of Social and Personal Relationships), se ljudje že v nekaj minutah po prvem srečanju odločijo, kakšno razmerje želijo z novo osebo. Raziskovalci so za namene raziskave v pare združili 164 študentov. Pri tem so se sicer osredotočili predvsem na vzpostavljanje odnosov med osebami istega spola, vendar pa pravijo, da ugotovitve veljajo tudi za stike med osebami različnih spolov.

Eden izmed soavtorjev poročila, profesor Artemio Ramirez, pravi, da je hitro 'zaljubljanje' koristno predvsem zato, ker ljudje pri tem ne izgubljajo veliko časa. "Gre skoraj za samouresničujočo se prerokbo. Najprej si 'napovemo' kakšno vrsto odnosa bi lahko imeli z osebo, s katero se srečujemo, to pa pomaga določiti količino truda, ki smo jo pripravljeni vložiti v razvoj tega odnosa," pravi Ramirez. "Če mislimo, da bi z osebo lahko postali prijatelji, se bomo z njo več pogovarjali, povedali več o sebi in počeli stvari, ki bi pripomogle k razvoju prijateljstva. Če pa imamo bolj negativno 'napoved' oziroma 'čustva', potem bomo komunikacijo omejili in vzpostavljanje odnosa bo težje," še dodaja.

Profesor Ramirez, ki je opravil raziskavo s kolegom Michaelom Sunnafrankom iz univerze v Minnesoti, pravi, da so rezultati v nasprotju s predpostavkami. "Na podlagi prejšnjih raziskav smo domnevali, da odločitev o vzpostavitvi nekega odnosa z osebo odločajo vtisi in učinki, ki se naberejo v prvih nekaj dneh srečanja, toda zdaj ugotavljamo, da se te odločitve porajajo veliko prej – dobesedno v prvih nekaj minutah," razlaga Ramirez.

Po prvem srečanju, ki je trajalo tri, šest ali deset minut, so študenti morali izpolniti vprašalnik, ki jih je spraševal, kako si predstavljajo razvoj razmerja z osebo, s katero so se spoznali. Prav tako so morali oceniti, koliko imajo skupnega s to osebo in koliko jim je novi znanec ali znanka všeč. Devet tednov po prvem srečanju so udeležence povprašali, kakšno razmerje z novimi znanci so razvili.

Študentje, ki so bolj pozitivno ocenili potencialna razmerja, so odgovarjali, da so med predavanji sedeli bliže svojemu novemu znancu oziroma novi znanki in se z njim/njo dlje časa pogovarjali. Po devetih tednih pa so ti študetje tudi ocenili, da so z novimi znanci razvili tesna prijateljstva. Študija ugotavlja, da so bili odgovori podobni ne glede, ali so študentje novega znanca prvič videli za tri, šest ali deset minut. Profesor Ramirez razlaga: "To govori o dejstvu, da se stvari hitro odvijajo. Ljudje se v hipu odločajo o tem, kakšne odnose želijo imeti z osebo, ki so jo pravkar srečali." (Vir: 24ur.com)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...zalostno, da se znanost vtika v ljubezen... :doze:

...ne verjamem. razen na tak nacin, kot je Pervy opisal. svojo trenutno misko sm s prekinitvami vred gledal celi dve leti, predn sm se preprical da mi je res tak vsec, da sem prpravlen it v akcijo ne glede na posledice. pri ostalih je to trajalo mogoce tri dni, pa seveda po tem tudi kmalu izhlapelo... :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

"A verjameš v ljubezen na prvi pogled, ali moram še enkrat mimo tebe ?"

Ljubezen ---> tak dolgo okoli nje hodiš, da dvojne čevle znucaš :)

Po drugi strani pa - so čevlji narejeni za hojo po svetu, ne pa okoli babe ;)

Ok, eni imajo tudi čižme, s katerimi gazijo čez babe, a to je že druga zgodba :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, jaz ki sem se dolgo časa posmehoval ljubezni, sem se zaljubil na prvi pogled. Do nobene osebe ne prej in ne kasneje nisem več čutil tako močnih emocij. In tudi, če sem ljubil, nisem nikdar več tako močno.

Nekoč bo starka s koso naredila rez usode, ki bo končal življenje smrtnika in me rešil teh prekletih spominov.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zaljubljenost je lahko včasih zgolj funkcija, ki jo izvajamo kot nadomestek samorealizacije :) Kompliciran splet projekcij lastnih hotenj, želja, pričakovanj, načinov delovanja, urokov psihologije...

Matr, pamet mi spet vn tolče. Hitr po macolo O:-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zaljubljenost je lahko včasih zgolj funkcija, ki jo izvajamo kot nadomestek samorealizacije :) Kompliciran splet projekcij lastnih hotenj, želja, pričakovanj, načinov delovanja, urokov psihologije...

Matr, pamet mi spet vn tolče. Hitr po macolo O:-)

Saj tole je zelo na mestu. Verjetno je projekcija vsega tega vedno pristona in ključnega pomena.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 let pozneje...
ja verjamem...se mi je zgodilo enkrat...in se mi pomoje ne bo nikoli več...

jest sem imela 2x tako srećo....će bo še kdaj, še tok bolš. če pa ne, sm vesela in hvaležna, da sem imela v tem kratkem življenju to izkusit....se zavedaš sploh, koliko ljudi tega nikoli nima priložnosti izkusit? se mi zdi kot da smo neki izbranci, ki nam je to dano (oz.smo si sami *priklicali* ...

...mislim, pa da se še ni končalo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!