Skoči na vsebino

Izlet v (ne) znano


pik1

Priporočene objave

pred eno uro, GO_Tomi pravi:

Sej pol pri morju bi se pa odtalila

Starša sta imela revmo, videl sem muke, sam sem že 60+, pa se merkam, oblačim, ampak želja je pa še priti do morja letos. Dokler bo Blegoš bel, bo pri nas nohtalo. 

pred 5 minutami, DAMI34 pravi:

uf si me spomnil, do montegrisa moram 1x it, pa vedno pozabim.

 

Na primorskem pa res ni panike, dežkota čez, verjetno imaš tako ali tako tekstil, zimske rokavice in se lahko mirno voziš če je nekje 12C pri nas.

 

pred 5 minutami, DAMI34 pravi:

Na primorskem pa res ni panike, dežkota čez, verjetno imaš tako ali tako tekstil, zimske rokavice in se lahko mirno voziš če je nekje 12C pri nas.

Pri nas je celina, predalpski svet. Priti do vas, to je problem. Sem pa zadnjič videl, da če greš malce počasneje, pa tudi manj zebe.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@amateur, mi smo s tabo in te podpiramo pred zimsko vožnjo na morje :OK:, seveda pa pričakujemo izčrpno poročilo .

 

Lp, n

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1 hour ago, motolover said:

Nabavi prikolico, naloži motor in na toplo! Tudi za smučanje se moramo nekam pripeljati, ne vidim razlike. Nihče ne gre na smučeh od doma do smučišča. ;)

 

Itak. Volja najde pot.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, motolover pravi:

Nabavi prikolico, naloži motor in na toplo! Tudi za smučanje se moramo nekam pripeljati, ne vidim razlike. Nihče ne gre na smučeh od doma do smučišča. ;)

Imaš prav. Ko bomo zamenjali avto, bo imel tudi vklečno kljuko, znanec ima prikolico za en motor, ja bi šlo nekoč. Za ta teden se bo pa treba le obleč, kot pravi Dami. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

18 minutes ago, amateur said:

Imaš prav. Ko bomo zamenjali avto, bo imel tudi vklečno kljuko, znanec ima prikolico za en motor, ja bi šlo nekoč. Za ta teden se bo pa treba le obleč, kot pravi Dami. 

Montiraj kljuko na sedanjega, jaz sem jo prejšnji mesec. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 8 urami, motolover pravi:

Montiraj

Sedanji je letnik 2003, kolesa spravim vanj, pa kljuka ni bila doslej potrebna. Pri novem bo, bo pa treba počakati še čez zimo. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, notranc pravi:

Sarajeva84

Točno tako. Zjutraj sem ob pol sedmih na radiu slišal, da rosi na Brniku. Pogledam skozi okno, luža na asfaltu, preverim res prši iz megle. Cesta čist mokra. Pa prav danes. Grem menjat gume na avtu, da se bodo moje dame varno vozile. Nazaj grede se je cesta že sušila. 7 stopinj. Ob pol dvanajstih se dobro oblečen odpeljem. Prvi žarek sonca na Vrhniki. V okolici Postojne sonce, potem oblaki, v Piranu sonce pol ure in 17 stopinj. Nazaj grede se je oblačnost zgostila, stemnilo se je, na Nanosu oblak, ki napoveduje sneg. Grem natankat doma na bencinsko. Še operem, namažem, žena spolira in potem čakanje, da se ogreje in ne bo več slane ceste. Sedaj sem preveril, jutri bo na morju oblačno. Sem imel srečo!!! Par slik še naložim s PC-ja. Dol grede sem srečal štiri motoriste, nazaj grede dva. Petek ali konec sezone?

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1 minute ago, amateur said:

 Petek ali konec sezone?

Za juri je še napovedano suho, v nedeljo bo na obali verjetno že deževalo. V ponedeljek pa sneg do 500m...

Iz torka na sredo bo tudi na obali 2°C...

Tako, da za enkrat bo moja kobilca kar lepo na toplem :D

Drugim pa srečno!

Lp, C eagle

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 53 minutami, C eagle pravi:

eagle

Ko sem pojedel petko v Piranu, se je nebo že popolnoma zaprlo, oblaki so pokrili nebo in po moje nas je dosegla predhodnica fronte. Pot nazaj je bila eno dolgo mračenje. Ja bo treba počakati en teden ali pa par mesecev na vreme, ko bo zjutraj vsaj par stopinj. Zeblo je edino v prste na rokah, doma je bilo ob šesti uri zvečer 10 stopinj. Bi šel jutri še enkrat? Ne! 

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj dopoldan mi je zaradi zračenja pod čelado in hlada prvič teklo od nosa, sem se moral ustaviti in ga obrisati dvakrat. Oblečene sem imel dežne hlače, pa sem šele ob odhodu na spanje zvečer začutil, da me zaradi mraza bolijo noge na območju škornjev. Našel sem si tople nogavice, pa je bilo bolje. Zima je pred vrati, pa zato kamin namesto motorja. Leta pravi žena! Kdo bi vedel?!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!