Skoči na vsebino

Gostovanje


Priporočene objave

torej, rabim nekaj prostora na netu za gostovanje strani podjetja (par MB). Kater ponudnik ponuja največ za najmanj denarja, mora biti zanesljiv....

vaše izkušnje

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Brez zveze plačvet, razen če češ svojo domeno. Sicer pa napiš v yahoo al pa google "free web hosting" pa boš vidu rezultate :roll:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Brez zveze plačvet, razen če češ svojo domeno. Sicer pa napiš v yahoo al pa google "free web hosting" pa boš vidu rezultate :roll:

Takšna je potem tudi storitev (krnekijebiveter). Sicer pa je nekaj najbolj IDIOTSKEGA, da se podjetje znajde na FREE WEB HOSTINGU !!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ups, sem spregledu tist o podjetju :oops: Za par MB je pa stvar še kr pocen

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Brez zveze plačvet, razen če češ svojo domeno. Sicer pa napiš v yahoo al pa google "free web hosting" pa boš vidu rezultate :roll:

Takšna je potem tudi storitev (krnekijebiveter). Sicer pa je nekaj najbolj IDIOTSKEGA, da se podjetje znajde na FREE WEB HOSTINGU !!!

ma sej na takem jebivetru je zdej vse skupaj...pa dela pa ne dela...pa reklame gor pa dol...

se splača plačat tistih par jurjev pa maš mir, sam mal se je težko odločit katerega

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Brez zveze plačvet, razen če češ svojo domeno. Sicer pa napiš v yahoo al pa google "free web hosting" pa boš vidu rezultate :roll:

Takšna je potem tudi storitev (krnekijebiveter). Sicer pa je nekaj najbolj IDIOTSKEGA, da se podjetje znajde na FREE WEB HOSTINGU !!!

ma sej na takem jebivetru je zdej vse skupaj...pa dela pa ne dela...pa reklame gor pa dol...

se splača plačat tistih par jurjev pa maš mir, sam mal se je težko odločit katerega

Tukaj, kjer imamo tudi mi svoj server. Delovanje zagotovljeno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
Brez zveze plačvet, razen če češ svojo domeno. Sicer pa napiš v yahoo al pa google "free web hosting" pa boš vidu rezultate :roll:

Takšna je potem tudi storitev (krnekijebiveter). Sicer pa je nekaj najbolj IDIOTSKEGA, da se podjetje znajde na FREE WEB HOSTINGU !!!

ma sej na takem jebivetru je zdej vse skupaj...pa dela pa ne dela...pa reklame gor pa dol...

se splača plačat tistih par jurjev pa maš mir, sam mal se je težko odločit katerega

Tukaj, kjer imamo tudi mi svoj server. Delovanje zagotovljeno.

Lejga lejga...k reklamo dela..... :lol: :lol: :lol:

Sam hecu

LP

Gugo 8)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Podjetja imajo lahko internet preko arnesa ta pa ze ob geslu za dostop da par MB strani. Seveda ne mores imeti svoje domene ampak www2.arnes.si/....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa dober je, o kakšnih podjetjih govorimo, ki si ne morejo privoščiti 1.500 SIT na mesec za svojo spletno stran na kvalitetnih strežnikih in povezavi v internet :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
Podjetja imajo lahko internet preko arnesa ta pa ze ob geslu za dostop da par MB strani. Seveda ne mores imeti svoje domene ampak www2.arnes.si/....

ups, tale cukrček pa sem šele zdaj videl...

podjetja ne morejo imeti gostovanja na ARNES-u, ker je ARNES akademska/neprofitna zadeva. Torej profitnim podjetjem ne sme biti nikakor dostopna. Podjetjem so namenjeni komercialni ponudniki, kot je Siol, Volja, Moj.net, Perftech, Amis.net in še nekaj manj zvenečih in znanih drugih imen...

Obstajajo pa na ARNES-u žal določene izjeme (instituti in podobno). Pa še vsaj ena zelo hudo skregana izjema obstaja - ambasada ZDA ima namreč povezavo preko ARNES-a ... Še kar, čeprav smo jih že pred enim letom spraševali, kako je to mogoče...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa dober je, o kakšnih podjetjih govorimo, ki si ne morejo privoščiti 1.500 SIT na mesec za svojo spletno stran na kvalitetnih strežnikih in povezavi v internet :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll:

Zakaj bi plačali, če je nekje drugje "zastojn"...

saj veš - 1500 SIT, pa drugje 1500 SIT pršparajo, pa si že lahko direktor BMW-ja kupi :)))

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

A ma kdo kej idej, kam bi jst dal svojo spletno stran. Nucam vsaj 50MB placa :!:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Placljivo ali zastonjkarsko?

Za 50 mb bo treba kak cekin primaknit :wink:

A ma kdo kej idej, kam bi jst dal svojo spletno stran. Nucam vsaj 50MB placa  :!:
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst mam na francoskem lycosu (tripod) 100MB. se mi pa zdi da novi uporabniki zdaj dobijo samo 50MB, kar je isto kot pri angleškem...

(to je free hosting)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ma kdo kej idej, kam bi jst dal svojo spletno stran. Nucam vsaj 50MB placa  :!:

Laho greš na Siol, Amis.net, K2.net, S5.net, moj.net, ... Kamor ti srce poželi. Cene so sicer nekoliko različne :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Plačvov pa ne bom. Mi je škoda dnarja za tistih par ljudi, k bi se po naključju znajdl pr men :evil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi sama sem potrebovala cim cenejso varianto gostovanja oziroma domovanja na spletu. Kolega mi je predlagal, naj pogledam sem...

http://www.domovanje.com/

in kaj sem ugotovila? Da so res najugodnejsi, vsaj pri nas :) Zaenkrat.

Kar se pa tice domen in Arnesa.... nisem sigurna, ampak mislim, da arnes ponuja zastonj domeno (brez gostovanja) za samostojne podjetnike, podjetja in se kaj... najboljse prebrat pogoje na njihovi strani.

ftp://ftp.arnes.si/network/templates/reg_domene16a.pdf

V mojem primeru je slo za gostilno in brez problema so odobrili domeno. Imajo sicer dolocene omejitve pri izbiri imena domene... vsebuje lahko recimo ime podjetja ali naziv dejavnosti... tudi to pise pri njih v navodilih.

Sploh pa.. kako ze pravijo? Poskusiti ni greh :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kar se pa tice domen in Arnesa.... nisem sigurna, ampak mislim, da arnes ponuja zastonj domeno (brez gostovanja) za samostojne podjetnike, podjetja in se kaj... najboljse prebrat pogoje na njihovi strani.

ftp://ftp.arnes.si/network/templates/reg_domene16a.pdf

V mojem primeru je slo za gostilno in brez problema so odobrili domeno. Imajo sicer dolocene omejitve pri izbiri imena domene... vsebuje lahko recimo  ime podjetja ali naziv dejavnosti... tudi to pise pri njih v navodilih.

Sploh pa.. kako ze pravijo? Poskusiti ni greh   :wink:

Eno je domena kot ime (www.domena.si), drugo pa je prostor, kjer imaš spletni strežnik in od koder se ponuja vsebina tvoje domene.

Torej - ARNES je itak pri ans pristojen za registriranje vseh spletnih imen, ki se končajo na .si , ampak vsebino moraš pa še vedno nekje imeti. In to išče un človk zgoraj :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hehehe - vsi bi nekaj imeli, veliko prostora, nic oglasov in seveda zastonj mora biti :lol: :lol: :twisted: Karitas na webu skratka hehe :D Sploh ne vem, kaj se silite; ce zadeve ne potrebujete - ne rinite vanjo. 50MB dobis pri slovenskih ISPjih za par jurjev mesecno ... ce je to komu prevec, ocitno ne potrebuje dovolj :twisted: :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hehehe - vsi bi nekaj imeli, veliko prostora, nic oglasov in seveda zastonj mora biti  :lol:  :lol:  :twisted:  

Nič nimam proti kakemu oglasu, sej ma velik folka gor pasice pa to.

Sploh ne vem, kaj se silite; ce zadeve ne potrebujete - ne rinite vanjo. 50MB dobis pri slovenskih ISPjih za par jurjev mesecno ... ce je to komu prevec, ocitno ne potrebuje dovolj  :twisted:  :lol:

Itak de tega ne potrebuješ na smrt nujno. To je samo možnost, de si prepoznaven, ker če nisi na netu te "ni" :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Plačvov pa ne bom. Mi je škoda dnarja za tistih par ljudi, k bi se po naključju znajdl pr men :evil:

Kaj potem sprašuješ tukaj za najcenejšega ponudnika gostovanja ?!?

Lepo daj svojo stran na katerega izmed zastonj ponudnikov in, če gre za firmo se ti bodo pač vsi smejali.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Itak de tega ne potrebuješ na smrt nujno. To je samo možnost, de si prepoznaven, ker če nisi na netu te "ni" :wink:

Tudi če imaš kaj na netu, še ni nujno, da "si"...

Po mojem - zguba cajta...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!