Skoči na vsebino

Iščem zvočnik 8ohm 30w


Priporočene objave

Torej iščem zvočnik 8ohm 30w če komu kje leži, ali pa če kdo ve kje bi se ga dalo kupit za nek drobiž. To imam od wooferja testarih čarunalniških zvočnikov, pa hrešči not v njem da je popiiiii.... :D

 

PB120108.JPG

PB120109.JPG

Popravljeno . Popravil Danilo D
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Terna, poglej tudi na spletni strani Conrad, zdej ne vem kaj je drobiž ampak že za 10€ se kaj najde.

Za zvočnik hrešči v original konfiguraciji ali ga uporabljaš kot navadni zvičnik? če je bil kao woofer mu morda zdje ne pašejo visoke frekvence, dostikrat imajo PC zvočniki na vhodu ojačanja za woofer 5db filter na kakšnih 500Hz.

 

bolj za drobiž kot tako težko: LINK

Popravljeno . Popravil smasher
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Prvo in osnovno bi moral povedat premer hreščača... oz. razmak med luknjami. Verjetno ne boš šel rezat nove luknje v škatlo.

smasher, ti si mu dal link na FR zvočnik, on pa rabi bas, npr.

https://www.conrad.si/Globokotonski-zvocnik-SpeaKa-120%2f140.htm?websale8=conrad-slowenien&pi=300253&ci=SHOP_AREA_209483_1312039

Amapk najprej je treba velikost vedet. Tisto 30W je še najmanj pomembno.

 

ps ma klinc, ti Conradovi linki nekaj ne delajo dobro...

Popravljeno . Popravil Fantocci
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

SE strinjam, pogledal sem na uč da je to kakšnih 10 do 13 ali max 15cm zvočnik , in se mi ta zvočnik zdel nakaj pdobnega, seveda sem dal kot prvi predlog trgovino Terna, (glede na to da je rekel da ima ta zvočnik iz PC zvočnikov tuti ni pretirane kvalitete).

Malce boljši bas malih dimenzij je v Terni vsaj 50€, za tak denar pa si kupi set novih PC zvočnikov.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!