Skoči na vsebino

Nauči se parkirati prosim!!!


Bmflar

Priporočene objave

... mi gre pa res na k ....

Ampak nekateri ne morejo preko svojega EGA ...

Slike idiotskih avtomobilistov, ki parkirajo na mestu za invalide brez ustrezne dovolilnice....

2016-07-26-100714.jpg

2016-07-26-102023.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...mu zlomit obedve nogi... mu dat voziček.... na streho avtomobila pa mu dati osvetljen znak (kot imajo nekateri reklame ) " PARKIRAL SEM NA MESTO ZA INVALIDE ...in se cel mesec voziti tako naokoli.....

pred 1 minuto, JezniPohorc pravi:

Zakaj skrivanje tablice? Naj se ve kdo je...

... voznik Mercedesa...   :lol1:

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, Kmet2 pravi:

Ja tej Mercedesi so kar arogantni :P

Ja, ne moreš verjamit :blush:

Da ne govorimo o VW lastnikih, ajoooj, to je šele kriza :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, HD-Dyna pravi:

Ja, ne moreš verjamit :blush:

Da ne govorimo o VW lastnikih, ajoooj, to je šele kriza :P

:lol1:ja ja tej so šele cvetke :lol1::lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 30 minutami, Zivnorc pravi:

...mu zlomit obedve nogi... mu dat voziček.... na streho avtomobila pa mu dati osvetljen znak (kot imajo nekateri reklame ) " PARKIRAL SEM NA MESTO ZA INVALIDE ...in se cel mesec voziti tako naokoli.....

... voznik Mercedesa...   :lol1:

 

ok, predlagam napis

SEM MENTALNI INVALID

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

4 hours ago, DAMI34 said:

ok, predlagam napis

SEM MENTALNI INVALID

tako .. pa še eno nalepko čez celo haubo .. z onim lepilom in narezano, kot vinjeta .. da še s skalpelom ne spraviš dol ..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sam šwabi :O

treba je postaut skrito kamero in vse debile objavit :mad:

 

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sem pred leti mislim da na tem forumu že pisal, kako bi to rešil jaz.

Na avtomobil dati na streho, kot na sliki spodaj, osvetljeno tablo z napisom npr.:

Parkiral sem na mesto za invalide

Pijan sem povozil pešca na prehodu za pešce

Prevozil sem rdečo luč, ko sem zavijal na Fužine

...itd...itd...

napis 2.jpg

 

Napis zapečatiti na avto za eno leto, naprimer....pol se pa vozi takole naokoli, če imaš jajca...

:D

 

 

...al pa še en tak ...sramotilni...recimo:

S skuterjem med prehitevanjem po tazadnjem čeulal mausa

:lol1:

 

 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eno pravno vprašanje, od sodnega izvedenca medicinske stroke imam potrdilo da sm 26% invalid, a zdej lahko parkiram na mestu za invalide, al rabim modor nalepko? :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 43 minutami, Borutt pravi:

Kdo bo prvi prilepil sliko motorističnega invalida na Črnem Kalu ? 

večkrat je parkiran neinvalidski avto s kakšnimi italijanskimi tablicami :ras:

in res je .. tudi marsikateri motor je tam parkiran :blush: 

moj nikoli :jezik: 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, maus pravi:

večkrat je parkiran neinvalidski avto s kakšnimi italijanskimi tablicami :ras:

in res je .. tudi marsikateri motor je tam parkiran :blush: 

moj nikoli :jezik: 

ti si samo star, ti nis invalid, brazgotine pa ne velajo :P

 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 9 minutami, DAMI34 pravi:

ti si samo star, ti nis invalid, brazgotine pa ne velajo :P

 

japavelajo :dry: 

za star, se bova pa še zmenila na tri oka :jezik: 

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 14 minutami, maus pravi:

večkrat je parkiran neinvalidski avto s kakšnimi italijanskimi tablicami :ras:

in res je .. tudi marsikateri motor je tam parkiran :blush: 

moj nikoli :jezik: 

Ja ja tvoj pa ne , ti si perla med perlami vse po ps ...:OK:..............a si kaj v žlahti z Snecerjem :lol1:

pred eno uro, Borutt pravi:

Kdo bo prvi prilepil sliko motorističnega invalida na Črnem Kalu ? 

Slik na parkir prostoru za invalide z mojimi motorji je nebroj na Črnem kalu ,sam mal pobrskaj , kaj si len ,sej si v službi :P

Sem pa mentalni in telesni invalid brez nalepke ....kje se to dobi ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, Kmet2 pravi:

Ja ja tvoj pa ne , ti si perla med perlami vse po ps ...:OK:..............a si kaj v žlahti z Snecerjem :lol1:

Slik na parkir prostoru za invalide z mojimi motorji je nebroj na Črnem kalu ,sam mal pobrskaj , kaj si len ,sej si v službi :P

Sem pa mentalni in telesni invalid brez nalepke ....kje se to dobi ;)

za mentalnega invalida je dost da si vrečko na glavo povezneš, pa dve luknji pustiš za učke :P

ti bodo vsi verjel, uno plavo nalepko pa pojmanimam

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, DAMI34 pravi:

za mentalnega invalida je dost da si vrečko na glavo povezneš, pa dve luknji pustiš za učke :P

ti bodo vsi verjel, uno plavo nalepko pa pojmanimam

Resno me zanima..mislim da to izdaja  invalidska komisija ki izdaja kategorijo ,sam imam III ki pa je po moje premalo da bi lahko dobil nalepko in bil s tem upravičen za parkirišče od Chuck Norrisa -............:D

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 31 minutami, DAMI34 pravi:

Eno pravno vprašanje, od sodnega izvedenca medicinske stroke imam potrdilo da sm 26% invalid, a zdej lahko parkiram na mestu za invalide, al rabim modor nalepko? :P

Z oceno invalidnosti se odpravi na upravno enoto, kjer ti bodo tablico izdali, če si upravičen do nje....

Glede na to, da je samo 26 %, raje ne hodi, okvara mora biti vsaj 60 % ... ( živčno - mišična obolenja vsaj 30 % )

Še obrazec : <<Parkiranje

Popravljeno . Popravil HD-Dyna
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pri meni je en majster,ki ima vozilo parkirano na mestu za invalide,pa sploh ni invalid,saj normalno hodi,govori,sliši,vse,pa še kot mulca me je inštruiral matematiko in fiziko in me prav zanima na podlagi česa je majster dobil znak,da je invalidna oseba,s katero lahko parkira na za te namenjenim površinam.Po moje je težki mentalni invalid,ki ima veze in poznanstva in je tako prišel do tega statusa:P
Sej nimam nič proti,sam ko pride dejanski invalid na vozičku in nima kje parkirat in mora kasneje zaradi takih idijotov parkirat na plačljivih,normalnih parkiriščih,e takrat me prime,da bi takega človeka naredil invalida,da bo potem upravičeno imel tole izkaznico.
 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 minutami, kitekatus pravi:

Pri meni je en majster,ki ima vozilo parkirano na mestu za invalide,pa sploh ni invalid,saj normalno hodi,govori,sliši,vse,pa še kot mulca me je inštruiral matematiko in fiziko in me prav zanima na podlagi česa je majster dobil znak,da je invalidna oseba,s katero lahko parkira na za te namenjenim površinam.Po moje je težki mentalni invalid,ki ima veze in poznanstva in je tako prišel do tega statusa:P
Sej nimam nič proti,sam ko pride dejanski invalid na vozičku in nima kje parkirat in mora kasneje zaradi takih idijotov parkirat na plačljivih,normalnih parkiriščih,e takrat me prime,da bi takega človeka naredil invalida,da bo potem upravičeno imel tole izkaznico.

Lahko da ima izkaznico, ki ni napisana na njega.... Te izkaznice so na osebo in ne na vozilo !

Invalidi imajo izkaznico s seboj in jo dajo na armaturo, ko parkirajo na mestu za invalide..

To je lahko seveda tudi Taxi, če vozi takega invalida.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 34 minutami, Kmet2 pravi:

Ja ja tvoj pa ne , ti si perla med perlami vse po ps ...:OK:..............a si kaj v žlahti z @Snecer:lol1:

Slik na parkir prostoru za invalide z mojimi motorji je nebroj na Črnem kalu ,sam mal pobrskaj , kaj si len ,sej si v službi :P

Sem pa mentalni in telesni invalid brez nalepke ....kje se to dobi ;)

štajerci moramo skupa da držimo :ras:

kaj ti ni jasan :jezik:

:ninja: 

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, DAMI34 pravi:

Eno pravno vprašanje, od sodnega izvedenca medicinske stroke imam potrdilo da sm 26% invalid, a zdej lahko parkiram na mestu za invalide, al rabim modor nalepko? :P

 

... če si z avtom, samo z enim kolesom zapelji na prostor za invalide, ker si zasedel samo 25% prostora.... ti pa si 26 %...tko da ti nben nč ne more....

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

32 minutes ago, kitekatus said:

Pri meni je en majster,ki ima vozilo parkirano na mestu za invalide,pa sploh ni invalid,saj normalno hodi,govori,sliši

Lahko pa ima več kot 90% okvaro vida, kar je med drugim tudi razlog za pridobitev nalepke :blush:

Ex sodelavcu je edino pomagalo videti vlečno službo za njegovim avtom - vse dotedanje prošnje / grožnje / opomni niso imeli teže :ninja:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1 hour ago, kitekatus said:

Pri meni je en majster,ki ima vozilo parkirano na mestu za invalide,pa sploh ni invalid,saj normalno hodi,govori,sliši,vse,pa še kot mulca me je inštruiral matematiko in fiziko in me prav zanima na podlagi česa je majster dobil znak,da je invalidna oseba,s katero lahko parkira na za te namenjenim površinam.Po moje je težki mentalni invalid,ki ima veze in poznanstva in je tako prišel do tega statusa:P
Sej nimam nič proti,sam ko pride dejanski invalid na vozičku in nima kje parkirat in mora kasneje zaradi takih idijotov parkirat na plačljivih,normalnih parkiriščih,e takrat me prime,da bi takega človeka naredil invalida,da bo potem upravičeno imel tole izkaznico.
 

Kar se mojega posta tiče je tako,da človeka vidim vsaki dan,poznam ga od malih nog,njegovo ženo tudi,je bila moja razredničarka v OŠ,nobenemu od njiju ne manjka nič,razen sramu,da ne odstopijo mesta pravim invalidom,ki to dejansko so.Nikoli ga nisem videl,da bi v drugem imenu tam parkiraval vozilo,da bi kdo od nejgovih otrok bil invalid,ali kakor koli že,ker ko ponavadi tam ni placa,ga parkira na normalen,plačljiv parking.
Tako da ja,ne vem točno glih ozadja tega koriščenja-izkoriščanja invalidne izkaznice,vem pa,da večkrat pridejo invalidi na vozičkih in zaradi takih,se potem morajo parkirat na normalno parkirišče in ker je moda,da itak vsi vsepovprek parkirajo,se zgodi,da ima ta invalid otežen izstop in vstop v svoje vozilo.Na placu,rezerviranem za invalide pa ima kar nekaj placa okoli fraj.

Skratka,tudi če je ene vrsta invalida tale majster,katerega sem omenjal,očitno lahko parkira tudi na normalnih placih in se normalno giblje in razpizdi me to,ko mora dejanski invalid zaradi takšnega imet zakomplicirano,že tako zakomplicirano življenje in parkiranje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!