Skoči na vsebino

Nauči se parkirati prosim!!!


Bmflar

Priporočene objave

Eto, še neo pametno parkiranje ... Admina bi prosil, da spremeni ime teme v " Parkiranje kjer je prepovedano" ali nekaj sličnega...  "Parkiranje mentalnih invalidov"

nn7-Photo-.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 urami, HD-Dyna pravi:

Eto, še neo pametno parkiranje ... Admina bi prosil, da spremeni ime teme v " Parkiranje kjer je prepovedano" ali nekaj sličnega...  "Parkiranje mentalnih invalidov"

nn7-Photo-.jpg

mogoče pa ima dostavo? Velikokrat so zadeve tako slabo sprojektirane, da nimaš kje parkirati za dostavo, ali ti pa za to namenjeno mesto zasedejo drugi "invalidi"

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, DAMI34 pravi:

mogoče pa ima dostavo? Velikokrat so zadeve tako slabo sprojektirane, da nimaš kje parkirati za dostavo, ali ti pa za to namenjeno mesto zasedejo drugi "invalidi"

Malo naprej in desno je lep prostor brez zebre... Ampak zakaj bi ????

Tak bi šel najraje v trgovino z avtom ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

Se mi je mudil, pa sem ga parkirala na hitro... Đe ba problem, majstore...

58b1ccfd2204d_parkingzaMS(Large).thumb.jpg.396dda28e7599767e06fb6fdc57c5690.jpg

Nije žvaka za seljaka :ras:...

Ajd!

Popravljeno . Popravil GoBobi
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, GoBobi pravi:

Se mi je mudil, pa sem ga parkirala na hitro... Đe ba problem, majstore...

58b1ccfd2204d_parkingzaMS(Large).thumb.jpg.396dda28e7599767e06fb6fdc57c5690.jpg

Ajd!

če sexaš tako kot parkiraš...auuuu :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 mesecev pozneje...

Ni avto ampak avtobus.... 

Č...r ustavu avtobus sred ceste, da se ni dal obvozt... globus trans... Najbrs je mal n...n...

 

 

IMG_20170622_100412.jpg

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

da ne bo kdo rekel , da se ne vidi znaka na fotki.

20170615_120553.jpg

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ni bil sesir ..ker je bil zelo poskočen dečko...

saj res - sesir kam daš na motorju znak za invalida / dovolilnico?

Popravljeno . Popravil thumper
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Izkaznico koristim,če ni blizu drugega fraj parkinga,ko sem peljan kam z avtom...na skuterčku nimam...je pa res da pred trgovino obstojim z njim kot bi tle na jašku....veš da se mi zmeša,da bi kdo kaj reku...

Hmm...če kupim mp3 pa res...borut...kako s tem?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 8 minutami, sesir pravi:

Hmm...če kupim mp3 pa res...borut...kako s tem?

Kva ga sprešujete, če je itak glup miličar! Pol pa vam začne neke citate lepit gor, pa nabija z nekimi zakonitimi zakoni in njim podrejenimi podzakonskimi akti, pa pravilniki, da niti ne omenjam občinskih odlokov in preden se človek dobro zave, ali je to o.k., al ne... se že začne špetir. Pa kako pa on in vsi slovenski miličarji grdo parkirajo in se znašajo nad rajo, kako ima cela JU prevelike plače in obvezna tema s tlaki v pnevmatikah, pa kralji ravnin, česar pomena jih/vas tričetrt ne zastopi, pa kako so eni nezmotljivi in imajo vedno prav, drugi pa so neprilagojeni... kar je mogoče celo res :lol1:, al pa tudi ne :hmm:.

U glavnem, ne diraj lava dok spava (...i miša dok piša :lol1:).

Ajd!

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Predvidevam,da ko vidijo mp3 na invalidskem parkingu...invalidski motor je nekje logično,da ima res invalid...

Vendar izkaznica mora biti na vidnem mestu...in kje varno vidno mesto?

Popravljeno . Popravil sesir
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 21 minutami, GoBobi pravi:

Kva ga sprešujete, če je itak glup miličar! Pol pa vam začne neke citate lepit gor, pa nabija z nekimi zakonitimi zakoni!

 

Glup,ker si vzame čaš in prenaša "naše" žaljenje?

Glup,ker točen zakon in številko člena citira?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 14 urami, GoBobi pravi:

Kva ga sprešujete, če je itak glup miličar! Pol pa vam začne neke citate lepit gor, pa nabija z nekimi zakonitimi zakoni in njim podrejenimi podzakonskimi akti, pa pravilniki, da niti ne omenjam občinskih odlokov in preden se človek dobro zave, ali je to o.k., al ne... se že začne špetir. Pa kako pa on in vsi slovenski miličarji grdo parkirajo in se znašajo nad rajo, kako ima cela JU prevelike plače in obvezna tema s tlaki v pnevmatikah, pa kralji ravnin, česar pomena jih/vas tričetrt ne zastopi, pa kako so eni nezmotljivi in imajo vedno prav, drugi pa so neprilagojeni... kar je mogoče celo res :lol1:, al pa tudi ne :hmm:.

U glavnem, ne diraj lava dok spava (...i miša dok piša :lol1:).

Ajd!

 

bom zlo malo pa enostavno povedal, ker ne mislim nabijat v nedogled:

@Boruttje fajn dec, ki zelo rad pomaga in nanj se vedno lahko zanesem, če ga rabim. Žal pa včasih zakomplicira zadeve, ampak tako je če zakomplicirane zakone prevajaš. To je meni popolnoma jasno. Tudi da se ne strinjava okrog nekaterih zadev je meni jasno, on ma svoje mnenje jaz pač svoje, on že po defoltu mora zagovarjat nekatera stališča, ki jih meni ni potrebno.

Moti me to, da smo zanj "domnevno" vsi objestni prekrškarji, z znanjem o motorizmu čist mal nad 0, in divjo, objestno, smrtno nevarno vožnjo po cesti. Potem se pa začne, vedno je isto, tak odnos ko ima nekdo do mene, takega mam potem tudi jaz do njega...

Vse ostalo je pa itak in zgolj samo zabava :D

Veš, če mal prebereš, prvo smo nekateri napadeni, pol pa ko vrnemo udarec je pa zamera.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 16 minutami, DAMI34 pravi:

bom zlo malo pa enostavno povedal, ker ne mislim nabijat v nedogled:

@Boruttje fajn dec, ki zelo rad pomaga in nanj se vedno lahko zanesem, če ga rabim. Žal pa včasih zakomplicira zadeve, ampak tako je če zakomplicirane zakone prevajaš. To je meni popolnoma jasno. Tudi da se ne strinjava okrog nekaterih zadev je meni jasno, on ma svoje mnenje jaz pač svoje, on že po defoltu mora zagovarjat nekatera stališča, ki jih meni ni potrebno.

Moti me to, da smo zanj "domnevno" vsi objestni prekrškarji, z znanjem o motorizmu čist mal nad 0, in divjo, objestno, smrtno nevarno vožnjo po cesti. Potem se pa začne, vedno je isto, tak odnos ko ima nekdo do mene, takega mam potem tudi jaz do njega...

Vse ostalo je pa itak in zgolj samo zabava :D

Veš, če mal prebereš, prvo smo nekateri napadeni, pol pa ko vrnemo udarec je pa zamera.

Smetiš. Zbriši se :jezik:.

  • Haha 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 minutami, Borutt pravi:

Smetiš. Zbriši se :jezik:.

:ras:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 14 urami, sesir pravi:

Izkaznico koristim,če ni blizu drugega fraj parkinga,ko sem peljan kam z avtom...na skuterčku nimam...je pa res da pred trgovino obstojim z njim kot bi tle na jašku....veš da se mi zmeša,da bi kdo kaj reku...

Hmm...če kupim mp3 pa res...borut...kako s tem?

Nekaj o tem, kdo, kako, kje. 

Parkirna karta se namesti na vidno mesto, na levi spodnji notranji strani vetrobranskega stekla, za čas parkiranja vozila.

(1) Parkirno karto se lahko izda naslednjim upravičencem:

1.     osebam, ki imajo zaradi izgube, okvare ali paraliziranosti spodnjih ali zgornjih okončin ali medenice priznano najmanj 60% telesno okvaro;

2.     osebam z multiplo sklerozo;

3.     osebam z mišičnimi in živčno-mišičnimi obolenji z ocenjeno najmanj 30% telesno okvaro;

4.     težko duševno prizadetim osebam, ki jim je zaradi tega priznana invalidnost po predpisih o varstvu telesno in duševno prizadetih oseb;

5.     osebam, ki imajo najmanj 90% telesno okvaro zaradi izgube vida;

6.     mladoletnim osebam, ki so težko telesno ali duševno prizadete oziroma so zaradi izgube, okvare, paraliziranosti spodnjih okončin ali medenice ovirane pri gibanju ter

7.     zdravstvenim službam, socialnim službam ininvalidskim organizacijam, katerih delavci obiskujejo oskrbovance na domu zaradi nujnih in neodložljivih storitev, potrebnih za njihovo zdravje in življenje.

(1) Vozilo, parkirano na označenem parkirnem mestu za invalida, mora biti označeno z veljavnoparkirno karto.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 34 minutami, DAMI34 pravi:

bom zlo malo pa enostavno povedal, ker ne mislim nabijat v nedogled:

@Boruttje fajn dec, ki zelo rad pomaga in nanj se vedno lahko zanesem, če ga rabim. Žal pa včasih zakomplicira zadeve, ampak tako je če zakomplicirane zakone prevajaš. To je meni popolnoma jasno. Tudi da se ne strinjava okrog nekaterih zadev je meni jasno, on ma svoje mnenje jaz pač svoje, on že po defoltu mora zagovarjat nekatera stališča, ki jih meni ni potrebno.

Moti me to, da smo zanj "domnevno" vsi objestni prekrškarji, z znanjem o motorizmu čist mal nad 0, in divjo, objestno, smrtno nevarno vožnjo po cesti. Potem se pa začne, vedno je isto, tak odnos ko ima nekdo do mene, takega mam potem tudi jaz do njega...

Vse ostalo je pa itak in zgolj samo zabava :D

Veš, če mal prebereš, prvo smo nekateri napadeni, pol pa ko vrnemo udarec je pa zamera.

Ni švica, saj veš, da sem na tekučem (redni bralec in to ;)). Vašo "kregarijo" :l_01: in "ljubezen" :l_01: pa tudi počasi začenjam razumet , tko da :OK:... Malo sem se pa tudi pohecala, da vidim, če ste vsi pri stvari. Moti me edino to, da naš forumski miličar še ni nič napisal, pa ga sumim, da spi na šihtu (ker buh ne daj, da bi imel kakšno drugo delo). Morda pa mu delam krivico in pripravlja kak bolj obširen odgovor :jezik:.

Ajd!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 14 minutami, GoBobi pravi:

Ni švica, saj veš, da sem na tekučem (redni bralec in to ;)). Vašo "kregarijo" :l_01: in "ljubezen" :l_01: pa tudi počasi začenjam razumet , tko da :OK:... Malo sem se pa tudi pohecala, da vidim, če ste vsi pri stvari. Moti me edino to, da naš forumski miličar še ni nič napisal, pa ga sumim, da spi na šihtu (ker buh ne daj, da bi imel kakšno drugo delo). Morda pa mu delam krivico in pripravlja kak bolj obširen odgovor :jezik:.

Ajd!

a nimate dans praznika? domnevno lahko tudi praznuje :D

Al pa ma opravka z nekom, ki domnevno ni prav parkiral :P
 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!