Skoči na vsebino

Nauči se parkirati prosim!!!


Bmflar

Priporočene objave

Ob 3. 8. 2016 at 6:26, Zivnorc pravi:

... glede tako parkiranih avtomobilov na prostorih za invalide, se to naredi tako:

1. vržeš pest kruhovih drobtin po strehi in havbi avtomobila... z lakom opravijo ptiči.

2. greš mimo avta...in čisto slučajno iz tebe štrli en velik žebelj...in ker je parkiral avto tako, da te je oviral pri hoji mimo njega, mu slučajno ta žebelj nariše globooooko zarezo po boku avtomobila.

3. ko greš mimo avtomobila, opaziš, da imaš odvezano vezalko.....in ko si jo zavezuješ, opaziš en kamenček v pnevmatiki tega avtomobila...in ga iz vljudnosti poskusiš izpraskati s pipcem ven.....in pipec ti po nesreči zdrsne v notranjost gume....

....in še...in še...   :D

 

...še ena..  :lol1:

...če imaš malo več časa, se uležeš pod avto, mu pripneš ketno za zadnjo premo in kandelaber....in ko spelje, odtrga premo...in podre kandelaber s tablo z napisom "prostor za invalide" nase...  :lol1:

 

Glede na takšne agresivne prijeme, ti želim, da ne boš nikoli invalid, ker potem so ga tisti, ki tak parkirajo res naj***li.

Se pa strinjam in obsojam takšne voznike. Bi jaz dal njemu voziček v avto, pa naj bo en (1) dan "invalid" pa me potem zanima, če bo še kdaj napačno parkiral. Pri večjih centrih sem videl, da vsake tolko pride redarska služba in se zapelje po parkingu in piše kazni in prav je tako.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob Wednesday, August 03, 2016 at 15:43, RobiRoberto pravi:

Roberto, 05. avgusta 2015, takrat še brez nalepke invalid ...

img2264.jpg

Marsikdo se težko premika zaradi bolezni ali poškodbe oziroma vozi takšno osebo, pa ni uradno invalid in posledično nima ustrezno označenega vozila. Naj ga kaznujem ali naj bom človeški in mu raje pomagam ? 

Glede na prazno malho, me zanima, kaj mislite, kako se odločim v takšnem primeru. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 18 minutami, Borutt pravi:

Marsikdo se težko premika zaradi bolezni ali poškodbe oziroma vozi takšno osebo, pa ni uradno invalid in posledično nima ustrezno označenega vozila. Naj ga kaznujem ali naj bom človeški in mu raje pomagam ? 

Glede na prazno malho, me zanima, kaj mislite, kako se odločim v takšnem primeru. 

kasiraš in pomagaš :D

šalamala

sej veš, al ti moram povedat?

 

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prostori za invalide so namenjeni invalidom in ne poškodovancem ali ljudem,ki so bolni.Če pa že pripelješ takega človeka po kakšnih nujnih opravkih pomagaš človeku in preparkiraš avto. Sam imam mamo ki ima vso pravico do invalidskega prostora vendar se vedno ko jo pripeljem preparkiram čeprav bi zakonsko lahko parkiral na prostoru za invalide,vendar lahko pride invalid,ki sam upravlja vozilo in naj ima prosto mesto.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 urami, Borutt pravi:

Marsikdo se težko premika zaradi bolezni ali poškodbe oziroma vozi takšno osebo, pa ni uradno invalid in posledično nima ustrezno označenega vozila. Naj ga kaznujem ali naj bom človeški in mu raje pomagam ? 

Glede na prazno malho, me zanima, kaj mislite, kako se odločim v takšnem primeru. 

V tvojem pisanju si že sam odgovoril, kaj bi naredil. Vidi se, da razmišljaš človeško.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 57 minutami, DL650 pravi:

V tvojem pisanju si že sam odgovoril, kaj bi naredil. Vidi se, da razmišljaš človeško.

sej on je Člouk :D

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, DL650 pravi:

V tvojem pisanju si že sam odgovoril, kaj bi naredil. Vidi se, da razmišljaš človeško.

 

pred eno uro, DAMI34 pravi:

sej on je Člouk :D

 

Imiđ sta mi uničila :ras:.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 urami, Borutt pravi:

 

Imiđ sta mi uničila :ras:.

edino pravilno :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 6. 8. 2016 at 20:08, Borutt pravi:

Imiđ sta mi uničila :ras:.

Sej se ni blo treba dost matrat :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...ja...a ne vidiš une..... k tko stoji.... zihr jo tolk scat tiši, da ni mogla drugje parkirat.... pa un pol ni vidu znaka....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 mesecev pozneje...

No jaz imam znak...koristnim za brezplačni parking in če nikjer drugje ni prostora...me pa zelo razjezijo ljudje,ki brez znaka parkirajo na mestu za invalide

 

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

(4) Ustavitev in parkiranje je prepovedano:

...

17.  na označenem parkirnem prostoru za invalide, razen za osebe iz prvega odstavka 66. člena tega zakona;

...

2441

image277.png

 

Parkirno mesto

A

Parkirno mesto, rezervirano za vozila invalidov (2441) oziroma vozila oseb, ki za prevoz otrok uporabljajo otroški voziček (2441-1).

B

image278.png

 

2441-1

C

Znak 2441 se postavlja v kombinaciji s talnimi označbami 5352, 5352-1 ali 5352-2, znak 2441-1 pa v kombinaciji z označbo 5353.

 

5352

image645.png

 

Rezervirano parkirno mesto

– vozila invalidov

A

Parkirno mesto, rezervirano za vozila invalidov.

B

image646.png

image647.png

5352-1

5352-2

Velikost parkirnega mesta; 5352: 5400 x 2400 + 1500 mm, 5352-1: 5400 x 6300 mm, 5352-2: 9000 x 2400 mm.

C

Označba se uporablja v kombinaciji z znakom 2441.

 

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

20170111121705.jpg

a sem dobro alfo ubodel za 1200e?

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 14 minutami, thumper pravi:

20170111121705.jpg

a sem dobro alfo ubodel za 1200e?

Srečno vožnjo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 15 minutami, sesir pravi:

Srečno vožnjo

hvala :P .. znak za invalide na parkirnem mestu poznamo.. a mogoče ve kdo kakšen je znak za parkirno mesto za debile? 

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

noup.. ta je drugače za kretene .. je pa res , da se včasih kateri od teh želi pretihotapit med debile ..

Popravljeno . Popravil thumper
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V Kranju nauš vidu na prostoru za invalide brez parkirne karte druzga parkirat kot samo avto z LJ registracijo

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če bi jaz bil mestni redar ali policaj bi mesečno kvoto lovil samo na takih pacientih, ki parkirajo na mestih za invalide. Ne morem verjeti, da je narod postal tako brez obrazen. Treba bi bilo dvigniti kazni, za vsako neupravičeno parkiranje 1000eur (brez polovičk) pa da jih vidim. Vendar ne, oni raje lovijo tiste, ki se 5km/h prehitro pripeljejo v naselje, kljub temu da je do prve hiše še vsaj 200m. 

 

 

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zanimivo pogledat kako se je tipu odpelal

pred 15 urami, thumper pravi:

hvala :P .. znak za invalide na parkirnem mestu poznamo.. a mogoče ve kdo kakšen je znak za parkirno mesto za debile? 

Rezultat iskanja slik za punishment idiots on handicap parking
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!