Skoči na vsebino

Nauči se parkirati prosim!!!


Bmflar

Priporočene objave

pred 21 minutami, Quest pravi:

Imaš prav. Avto ni nič narobe naredil. Lastnika na sramotilni steber. Prvo pa v katran pa v perje povaljat. 

Ne gre za to, kdo je kaj naredil, ampak za umaknitev ovire oziroma nepravilno parkiranega vozila. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 minutami, Borutt pravi:

Ne gre za to, kdo je kaj naredil, ampak za umaknitev ovire oziroma nepravilno parkiranega vozila. 

Kar v mestu kjer nimajo pajka kao ne gre?

pred 1 uro, HD-Dyna pravi:

Jest se sam postavim s telefonom in slikam, tko da vidjo ... Ponavad takoj odpelje :blush:

Jaz pa se začnem s punco prepirat,da ga naj zaparkira in da bom klicu policijo...žal ne uspem...

Pri avtu pa počakam debila in mu zelo nevljudno povem,da če je fuknjen še ne sme tu parkirat in da se naj preparkira na pohorskega!

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

17 hours ago, sesir said:

Pri avtu pa počakam debila in mu zelo nevljudno povem,da če je fuknjen še ne sme tu parkirat in da se naj preparkira na pohorskega!

Ob takih prilikah je zmeraj fajn, če si Pohorc od meter devedeset z zdravimi sto kilami :lol1:...

Ajd!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 18 urami, sesir pravi:

Kar v mestu kjer nimajo pajka kao ne gre?

Jaz pa se začnem s punco prepirat,da ga naj zaparkira in da bom klicu policijo...žal ne uspem...

Pri avtu pa počakam debila in mu zelo nevljudno povem,da če je fuknjen še ne sme tu parkirat in da se naj preparkira na pohorskega!

Dobro, da ne uspeš. Tudi ona lahko plača. Takole je naredil sosed, pa je tudi on plačal kazen.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, GoBobi pravi:

Ob takih prilikah je zmeraj fajn, če si Pohorc od meter devedeset z zdravimi sto kilami :lol1:...

Ajd!

Sem pa 100% invalid zato!

 

pred eno uro, Arzen pravi:

Dobro, da ne uspeš. Tudi ona lahko plača. Takole je naredil sosed, pa je tudi on plačal kazen.

Zakaj?obstojiš za njem prižgeš vse štiri in počakaš na policijo

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 49 minutami, sesir pravi:

Sem pa 100% invalid zato!

 

Zakaj?obstojiš za njem prižgeš vse štiri in počakaš na policijo

Ne moreš ti kar človeku zapret pot. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 9 minutami, Arzen pravi:

Ne moreš ti kar človeku zapret pot. 

On pa lahko parkira tam kjer je namenjeno v tistem trenutku 100% invalidu?Ker,če tako se tak je zaletiš vanj in bo imel probleme z popravilom...ti mu itak daš "kupon"...sploh ker ponavadi tam boljši avti...recimo skuter 50ccm pa nič vreden plus registracija 20EU...in ja nikoli ne veš kako umsko omejen invalid pride v tistem trenutko tja.Nikoli nisem parkiral na Parking za invalide...zdaj ko pa lahko pa grem vedno pogledat na avto,ki tam stoji dovoljenje...

Popravljeno . Popravil sesir
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 18 minutami, Arzen pravi:

Ne moreš ti kar človeku zapret pot. 

PA saj mu ne zapreš poti, avto je crknil :blush:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 37 minutami, sesir pravi:

On pa lahko parkira tam kjer je namenjeno v tistem trenutku 100% invalidu?Ker,če tako se tak je zaletiš vanj in bo imel probleme z popravilom...ti mu itak daš "kupon"...sploh ker ponavadi tam boljši avti...recimo skuter 50ccm pa nič vreden plus registracija 20EU...in ja nikoli ne veš kako umsko omejen invalid pride v tistem trenutko tja.Nikoli nisem parkiral na Parking za invalide...zdaj ko pa lahko pa grem vedno pogledat na avto,ki tam stoji dovoljenje...

(4) Ustavitev in parkiranje je prepovedano:

...

16.  na mestu, na katerem bi parkirano vozilo onemogočilo vključitev v promet že parkiranemu vozilu ali onemogočilo dovoz na dvorišče stavbe, do garaže, skladiščnega prostora ali drugega podobnega objekta ali do zasebnega zemljišča. Dovoz na dvorišče, v objekt ali k objektu, pred katerim je prepovedana ustavitev ali parkiranje, mora biti na vhodu označen s predpisano prometno signalizacijo, če pa so na vozišču pri vhodu označena parkirna mesta, pa tudi s predpisano označbo na vozišču;

...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 16 minutami, Borutt pravi:

(4) Ustavitev in parkiranje je prepovedano:

...

16.  na mestu, na katerem bi parkirano vozilo onemogočilo vključitev v promet že parkiranemu vozilu ali onemogočilo dovoz na dvorišče stavbe, do garaže, skladiščnega prostora ali drugega podobnega objekta ali do zasebnega zemljišča. Dovoz na dvorišče, v objekt ali k objektu, pred katerim je prepovedana ustavitev ali parkiranje, mora biti na vhodu označen s predpisano prometno signalizacijo, če pa so na vozišču pri vhodu označena parkirna mesta, pa tudi s predpisano označbo na vozišču;

...

Se pravi če se zaletim ne nosim posledic...če pa ga zaparkiran,da ne pobegne do prihoda policistov...pa se sankcija zame? Oj prejoj

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 8 minutami, sesir pravi:

Se pravi če se zaletim ne nosim posledic...če pa ga zaparkiran,da ne pobegne do prihoda policistov...pa se sankcija zame? Oj prejoj

Avto ima lahko "okvaro", tu ti nihče ne more nič ... TAkrat pa res ni vžgal, pa naj mi dokažejo nasprotno :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 minutami, sesir pravi:

Se pravi če se zaletim ne nosim posledic...če pa ga zaparkiran,da ne pobegne do prihoda policistov...pa se sankcija zame? Oj prejoj

Kje si našel, da v primeru povzročitve prometne nesreče ne nosiš posledic ? Ali samo obračaš besede, kakor ti paše ? 

Ne vem, od kje ti ideja, da nekoga zaparkiraš, da ne pobegne. Potem se boš pa čudil, ko bodo sankcije takšne ali pa drugačne. 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1 hour ago, sesir said:

 

3 hours ago, GoBobi said:

Ob takih prilikah je zmeraj fajn, če si Pohorc od meter devedeset z zdravimi sto kilami :lol1:...

Ajd!

Sem pa 100% invalid zato!

 

Nisem vedel, je pa to potem še lažje za začet (pre)pozno vzgojni govor, ki ga ni dobil od svojih staršev.

Ajd!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, Borutt pravi:

Kje si našel, da v primeru povzročitve prometne nesreče ne nosiš posledic ? Ali samo obračaš besede, kakor ti paše ? 

Ne vem, od kje ti ideja, da nekoga zaparkiraš, da ne pobegne. Potem se boš pa čudil, ko bodo sankcije takšne ali pa drugačne. 

Borutt, ne smeš gledati vse tako enosmerno .... Na Petrolu, kjer se ustavim na kafe, skoraj vsako jutro parkira na mestu za invalide mentalni invalid... Poslal sem mail mestnemu redarstvu. Odpisali so mi, da se nimajo časa ukvarjati s takimi malenkostmi ( malo bolj zavoto v celofan in mašna na vrhu ), dec še dandanes to počne ... Jebe se njemu za svet, pa je veliko drugih parkirnih mest zjutraj... Meni to pač ni v redu ! Pošlji kakega kolega zjutraj ob 6:30, bo garantirano zaslužil, tudi avto ne pride preko tehničnega... O obvezni opremi in ostalih zadevah ne bomo, mislim da ima od obvezne opreme samo rokavice,ker mu tut gretje ne dela... Nekateri pa gledamo, da ne bomo to, da ne bomo ono, da bo vse kot mora biti..

Pa kdo je tukaj idiot ? Neumno vprašanje,seveda jaz !!!!

Danes zjutraj 3:30 sem imel v LJ bližnje srečanje s tvojimi sodelavci, zopet lahko samo pohvalim postopek in odnos...  Ko smo prišli na TI, je bilo že preveč lepo ... :blush:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 44 minutami, Andrejcer pravi:

@HD-Dyna, pa mu pokliči Policijo, ko ga boš videl. Samo dokler oni pridejo, njega več ne bo. :mad:

Vsako jutro je tam ... Tako, da je zaslužek 100 % :blush:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fantje, da ne bo pomote. Se ne strinjam z temi idioti, ki parkirajo na invalidskem. A zakon je jasen, zaprl si mu pot zato če se že spravljate v te fore, se dajte tako da v prvi vrsti zaščitite sebe.. Mi smo v službi enemu, ki je zaparkiral pot do kontejnerja za smeti (smo imeli na vratih znak, da je prepovedano parkiranje), okol avta postavili betonske stožce, ki so bili tako težki, da se je dalo samo z viličarjem dvignit zadeve. In to samo zato, ker je to počel vsakodnevno in se ni požvižgal na naša opozorila, ko smo začeli dajat verigo in žabico, so tudi žabice izginjale in veriga bila na tleh. V glavnem, tipson je itak znoru, mi se nardili budale, nič ne vemo o stožcih. Itak je klical policijo, pridejo murjaši, tipsonu dal kazen za nepravilno parkiranje, povprašal nas kdo je to naredu, mi se nardil budale ne vemo nič. Tip vprašal kako naj pride ven, murjaš rekel viličarista vprašite če ima tok dobre volje, da jih umakne, če ne pa na roke. Na roke itak ni mogu, čez čas smo po malici in dveh kavicah umaknili zadevo. 

 

Pa pajki ponavad izjemno hitro pridejo, če jih pokličeš, v cca 10-15minutah.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, Borutt pravi:

Kje si našel, da v primeru povzročitve prometne nesreče ne nosiš posledic ? Ali samo obračaš besede, kakor ti paše ? 

Ne vem, od kje ti ideja, da nekoga zaparkiraš, da ne pobegne. Potem se boš pa čudil, ko bodo sankcije takšne ali pa drugačne. 

In kakšna je sankcija če skuter parkiram na sosednji parking in le ta po nesreči pade na avto in seveda naredi ris in udarnimi na vratih?Dobim kazen,ker je zapihal veter in prevrgel skuter?

Prevrnil se je pravilno parkiran skuter

Popravljeno . Popravil sesir
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 9 minutami, sesir pravi:

In kakšna je sankcija če skuter parkiram na sosednji parking in le ta po nesreči pade na avto in seveda naredi ris in udarnimi na vratih?Dobim kazen,ker je zapihal veter in prevrgel skuter?

Prevrnil se je pravilno parkiran skuter

Sesir no, dokazovat boš moral, da je bil pravilno parkiran in da je zapihal veter, ker videle se bodo le posledice (to je poškodovan avto) in boš lepo fasal položnico. Daj ti men nekaj povej, a si že velik kazni fasal od policajev? 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 28 minutami, sesir pravi:

In kakšna je sankcija če skuter parkiram na sosednji parking in le ta po nesreči pade na avto in seveda naredi ris in udarnimi na vratih?Dobim kazen,ker je zapihal veter in prevrgel skuter?

Prevrnil se je pravilno parkiran skuter

(1) Voznik, ki zapusti vozilo, mora ukreniti vse potrebno, da se vozilo ne more samo premakniti in vozilo zavarovati pred neupravičeno uporabo.

(2) Z globo 40 eurov se kaznuje za prekršek voznik, ki ravna v nasprotju z določbo tega člena.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 51 minutami, HD-Dyna pravi:

Vsako jutro je tam ... Tako, da je zaslužek 100 % :blush:

aninimna prijava, pa še tablico podaš :D

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, Borutt pravi:

Ali pa civilni opazovalec :P.

ti majo pa čisto druge zadolžitve :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 56 minutami, Arzen pravi:

Sesir no, dokazovat boš moral, da je bil pravilno parkiran in da je zapihal veter, ker videle se bodo le posledice (to je poškodovan avto) in boš lepo fasal položnico. Daj ti men nekaj povej, a si že velik kazni fasal od policajev? 

Včasih ekstremno....

pred 34 minutami, Borutt pravi:

(1) Voznik, ki zapusti vozilo, mora ukreniti vse potrebno, da se vozilo ne more samo premakniti in vozilo zavarovati pred neupravičeno uporabo.

(2) Z globo 40 eurov se kaznuje za prekršek voznik, ki ravna v nasprotju z določbo tega člena.

Hvala....imam pa penzijo tako zelo visoko,da mi nimajo kaj vzet....joj da mi en dvigne dekl...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 14 minutami, sesir pravi:

Včasih ekstremno....

Hvala....imam pa penzijo tako zelo visoko,da mi nimajo kaj vzet....joj da mi en dvigne dekl...

Brez skrbi, takim kot si ti al pa jaz (delavec na minimalcu) bodo hitro našli kje pobrat.  Drugače pa ej, pol bi lahko vsak trdil da je bil veter pa za nič odgovarjal.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!