Skoči na vsebino

25 kmh


Timo22

Priporočene objave

Jst sm pa to temo odpru ker me zanima kaj si vi mislte o tem da morjo met mopedi hitrost 25 kmh da ne rabis izpita.

Zame osebno bi to dvignu na 45kmh

Ker iz 25 delas samo gneco pa tud ce smo realni s vidmo velik kolesarjov k te kr dobr "pajsnjo" umes k mors ti 25 vozt ce ze ne zard uzitka bi mogl to usaj zard prometa dvignt da nebi vsi delal gužve

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Niti slučajno je nebi sam uzdigno, že teh z 25 jih je povno ki še sami nevejo ki bi se vozl al po kolesarski al po cesti itd, poleg tega je zraven še povno ene mladine 14-18 let, ki se na teh motorjih vozijo kot da so na plaži na ležalniku ne pa na "motorju". Drugače pa razni Ciaoti tako letijo 45-60km/h ampak kot čujem bo to kmalu odklenkalo zaradi registracije in potem bomo vidli upad teh motorčkov verjetno za 80% :quad:.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma js sm da se dvigne na 100.

da bojo cifre okrogle za ostale 200

in une k zmorjo do 300km/h :P

Tako, folk bi točno vedu, ne bi se več ubadal z znaki, pa je pa ni 50 al je 60, al mal manj, kok je tolerance. Pol bi bil promet tekoč.

pa ni problem, da si člouk zapomne, tut stare tete z očali in strici s klobuki bi vedli 100, 200, 300 ekola, to je to.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 9 minutami, DAMI34 pravi:

....

in une k zmorjo do 300km/h :P

....

a je lahko 320 km/h ... da naum glih u šteuc gledu, če za kakšn km prekoračm :dry: 

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, maus pravi:

a je lahko 320 km/h ... da naum glih u šteuc gledu, če za kakšn km prekoračm :dry: 

sej maš toleranco 100...da si boš lažje zapomnu :D ne bomo zdej malenkostni

 

Popravljeno . Popravil DAMI34
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, stuhec pravi:

A bo zdaj za vse take čelada, registracija, ....  ?

jah...od 200-300 kr mau pihlja :(

 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Ajde znalci. Pobu bi spomladi kupu en brbotalnik 25km/h. Pa baba prav da bi se še z njim v trgovino občasno peljala. kaj vzeti? Od nekih priznanih firm ima te brbotalnike samo Piaggo. Kolker gledam Honda, yamaha teg nima. Je pa en kup kitajcev. Nekateri so smešno poceni, drugi so že kr dragi, tam nad 1300 EUR. Danes sem v mercatorju gledal nekega SYM z velikim kolesi, pa hočejo kr 1700. Kaj dejansko vzeti, najbolj se nagibam k Piaggio ZIP 4t 25. Kak je kej z dobavo delov za te kitajčke tipa Boatian, keeway in ostalo? vsako mnenje še za kak drug brbotalnik dobrodošlo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz bi se ognil kitajca. Sem slišal že mnogo mehanikov, ki šravfajo praktično vse - samo kitajca mi ne vozi, ker ga ne bom šravfal.

Scarabeo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bom verjetn kr ZIPa za jurja šesto vzel. Res je bolj mali ampak za 2 leti za sina in ženo bo v redu. Še jest bom kdaj na kak pir skoču.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

samo v info: baje sym bulse vlece v klanc kukr zip. govorim za originalne 4t sesalce.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!