Skoči na vsebino

Priporočene objave

 

pred 7 urami, Matej207 pravi:

Ponavadi verjamem "napisanemu", sam tu pa sem preveril, ker mi ni dalo miru..

Humorist! Važno je, da imaš zdaj mir ....
 

pred 7 urami, Matej207 pravi:

Pa ok :) bolj je važno da,se peljemo al ne?

Vsekakor !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, dreja_123 pravi:

Morda kdo ve, če se zaradi skaterjev kaj zapre cesta čez Jezersko na Avstrijsko stran ?

Hvala in LP Andrej

se zapre ja in sicer 10 min pred vsako vožnjo, ki traja cca 1h (odvisno od št.prijavljenih) kolk voženj pa imajo pa pojma nimam.

Lani sem uletu ravno med opoldansko pavzo, dvakrat odfural gor-dol do odcepa za Pavliča, pol pa pogledal eno vožnjo....morm rečt. da se nisem preveč sekiral ker se jaz nisem mogel drajsat. ... ti so ODPILENI :yea2:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala,

sem bil danes gor pa jih ni bilo :)

Je pa nekje na polovici do pavličevega sedla pokrita cela skladovnica slamnatih kvadrov, tako da jih verjetno čaka.

LP Andrej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanima me povezava  (cesta) od hrvaškega Krnjak-a (št.ceste 216) pa do meje z BiH (Velika Kladuša) in potem naprej po bosanski strani po M42 do Cazina in desno do Bihać-a. da se ne vozimo sem in tja po isti cesti mimo Slunja.

Hvala.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

do meje smo šli pred 14 dnevi, pa še mal po isti trasi, kot jo opisuješ v bosni, ni tok slaba, ni pa AC, je precej prahu in peska, ampak skoz asfalt.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se je kdo zadnje čase vozil med Brnom in Prago ter do Dresdna? Google mi kaže ogromno dela na cesti pa me zanima, kaj to pomeni v praksi (zastoji)

Hvala

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 23. 8. 2016 at 11:34, DAMI34 pravi:

do meje smo šli pred 14 dnevi, pa še mal po isti trasi, kot jo opisuješ v bosni, ni tok slaba, ni pa AC, je precej prahu in peska, ampak skoz asfalt.

Hvala. Prevozili v soboto - cesta čisto OK; je pa "spust" od Cazina do doline Une za +5: lepo namotani ovinki in serpentine ter nov grob asfalt.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, DL650 pravi:

Me zanima sledeče: tisti, ki je bil pred kratkim na Mangartu ... me zanima, ali se da peljat do vrha ali je morda zaradi plazu cesta zaprta?
Hvala!

Sem bil prejsni torek in sem normalno prisel do vrha.  Je znak kao prepovedano zarad plazu, folk se normalno vozi, o plazu pa ne duha ne sluha... :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 43 minutami, MeSkO__ pravi:

Sem bil prejsni torek in sem normalno prisel do vrha.  Je znak kao prepovedano zarad plazu, folk se normalno vozi, o plazu pa ne duha ne sluha... :)

Hvala za informacijo. Superca!
Jaz sem lani kljub zapori šel okrog ... bilo je narejeno za enosledno vozilo, čeprav so tudi avtomobilisti silili do gor. Na videu ravno nisem vključil tega dela, kjer je ta podor kamenja, se pa vidi, kakšna megla je bila.

Tam na parkirišču na Rabeljskem jezeru se vidi v ospredju en moder motor in če bi se reklama snemala bi se lahko reklo ob kadru ..... motor za moške, ki vedo, kaj hočejo. :jezik:

 

Popravljeno . Popravil DL650
  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, Kmet2 pravi:

Tako je pri nas v Ljubljani .....

14199186_10208345711332685_9220870220956

mislm da je že v neki drugi temi nekdo napisu: če je cesta luknjasta ni ok, če je treba pa 1 teden potrpet da se jo zrihta pa tudi ni ok. večina folka je žal tolk butasta da rinejo z avtom v službo kljub temu da vedo da bo gužva, takim pač ni pomoči, naj zaradi mene cel da sedijo v avtu. po drugi strani pa po FB-ju krožjo slike praznih avtobusov in garaže v stožicah, katere uporaba stane celega 1,2€ na dan.

mene BK, se z Ninjico lepo mimo zbaševa :jezik:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 24 minutami, blazzarss pravi:

mislm da je že v neki drugi temi nekdo napisu: če je cesta luknjasta ni ok, če je treba pa 1 teden potrpet da se jo zrihta pa tudi ni ok. večina folka je žal tolk butasta da rinejo z avtom v službo kljub temu da vedo da bo gužva, takim pač ni pomoči, naj zaradi mene cel da sedijo v avtu. po drugi strani pa po FB-ju krožjo slike praznih avtobusov in garaže v stožicah, katere uporaba stane celega 1,2€ na dan.

mene BK, se z Ninjico lepo mimo zbaševa :jezik:

Tud mene boli Peter za v službo uporabljam ....

12029547_1622123181380550_47545713738672

Kar se pa tiče popravljanja cest in raznih zapor , pa naj se zgledujejo po sosedih , pa ne balkanskih ! Vsa popravila se izvajajo predvsem v nočnem času ko je konica prometa najnižja. Pri nas grejo primorsko AC zaprt in obnavljat avgusta v največji prometni konici v celem letu .........pol pa razumi ta balkanizem ....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 35 minutami, Kmet2 pravi:

Tud mene boli Peter za v službo uporabljam ....

12029547_1622123181380550_47545713738672

Kar se pa tiče popravljanja cest in raznih zapor , pa naj se zgledujejo po sosedih , pa ne balkanskih ! Vsa popravila se izvajajo predvsem v nočnem času ko je konica prometa najnižja. Pri nas grejo primorsko AC zaprt in obnavljat avgusta v največji prometni konici v celem letu .........pol pa razumi ta balkanizem ....

lohk bi se po balkancih, hitrej gradijo in obnavljajo :D

 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 40 minutami, Kmet2 pravi:

Kar se pa tiče popravljanja cest in raznih zapor , pa naj se zgledujejo po sosedih , pa ne balkanskih ! Vsa popravila se izvajajo predvsem v nočnem času ko je konica prometa najnižja. Pri nas grejo primorsko AC zaprt in obnavljat avgusta v največji prometni konici v celem letu .........pol pa razumi ta balkanizem ....

kar se tiče popravljanja pa tole:

če so ceste luknaste, se vsi pizdijo , da nuben nč ne popraula, če se poraulajo ni prau, ker se ne da vozt

mi ceste popraulamo ob največji konici, da ljudje vidijo, da delamo .. počas se peljejo in opazujejo moške zgoraj brez, kako napenjajo mišice, ko lopatajo z lopatami :jezik:

res je pa še nekaj ... v ponedeljek, ko sem počasi skakljal proti domu, sem mal opazoval stoječa vozila po Linhartovi (res je biu kaos)  in kok se jih notr pelje ... opazil sem, da je v 90 % vozilih samo voznik

nekatere korekcije bodo meni in še marsikomu prišle zelo prav in je treba malo počakat ... in planinsko polje bodo preplastili prav tako logaški drevored :010

 

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja zapore cest in ulic po glavnem mestu: meni se zdi, da so zadeve dosti neplanirane in na ad-hok; rad bi vedel, če se kdo od odgovornih ukvarja s problematiko zapor v tem smislu, da se prekalkulira in pregleda "pretočnost" obvoznih ulic in cest - po moje bi bilo potrebne te ulice za čas zapore preurediti tako, da bi začasno postale npr. enosmerne, da se ne bi parkiralo itd. ...

pred 1 uro, maus pravi:

... opazil sem, da je v 90 % vozilih samo voznik

UUUfff potem pa mi2 spadava v preostalih 10 % ....  pa saj ne more biti drugače, ko pa je pri hiši le eno dvosledno vozilo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 7 minutami, Fazer03 pravi:

UUUfff potem pa mi2 spadava v preostalih 10 % ....  pa saj ne more biti drugače, ko pa je pri hiši le eno dvosledno vozilo.

js peš hodm v službo ... zjutraj se plazim, nazaj pa ponavad skakljam :jezik:

 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 urami, maus pravi:

kar se tiče popravljanja pa tole:

če so ceste luknaste, se vsi pizdijo , da nuben nč ne popraula, če se poraulajo ni prau, ker se ne da vozt

mi ceste popraulamo ob največji konici, da ljudje vidijo, da delamo .. počas se peljejo in opazujejo moške zgoraj brez, kako napenjajo mišice, ko lopatajo z lopatami :jezik:

res je pa še nekaj ... v ponedeljek, ko sem počasi skakljal proti domu, sem mal opazoval stoječa vozila po Linhartovi (res je biu kaos)  in kok se jih notr pelje ... opazil sem, da je v 90 % vozilih samo voznik

nekatere korekcije bodo meni in še marsikomu prišle zelo prav in je treba malo počakat ... in planinsko polje bodo preplastili prav tako logaški drevored :010

 

Povedal nisi pa čist nč ,samo neko zavijanje v celofan in vsesplošno sicer všečno nabijanje za rajo ........saj pravim ,nimate pojma :ras:

Se pravi so krivi ljudje ker se vozijo sami za kaos na cesti ............bravo , podobne odgovore daje naš dežurni policist :lol1:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, Kmet2 pravi:

Povedal nisi pa čist nč ,samo neko zavijanje v celofan in vsesplošno sicer všečno nabijanje za rajo ........saj pravim ,nimate pojma :ras:

Se pravi so krivi ljudje ker se vozijo sami za kaos na cesti ............bravo , podobne odgovore daje naš dežurni policist :lol1:

mam pojma ... full :ras:

kaos delajo vozniki, ker se ne znajo organizirat ... vsako prometno nesrečo je treba z zastori prekrit, da na drugem pasu (kje se ni nič zgodilo) ne nastane kolona ... zakaj ?

če bi se jih več skupaj vozilo bi bilo vsaj 2 x ali 3x manj prometa ... večinoma tisti, ki so izven Ljubljane se en po en vozi v center ... pa tok parkirnih prostorov je pred Ljubljano, vendar se morajo v strogi center pripeljat ...

ravno predvčerašnjim sem na Kajuhovi opazoval, kako se ne znajo razvrtit (razvrstilne table so zelo vidne) ampak ne ... na drug past pa se pol rinejo naravnost, seveda je ratal zasto, hupanje in izmenjava hudih besed ... in še in še bi se dalo povedati ... in ja .. zaradi neupoštevanja prometnih predpisov ustvarjamo kaos ... tako na AC (kjer po prehitevalnem pasu vozijo 80), kot v mestih s telefoni, ličenjem, stiskanjem mezolov in še marsikaj drugega med samo vožnjo .....

štekaš :jezik: 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 10 minutami, maus pravi:

mam pojma ... full :ras:

kaos delajo vozniki, ker se ne znajo organizirat ... vsako prometno nesrečo je treba z zastori prekrit, da na drugem pasu (kje se ni nič zgodilo) ne nastane kolona ... zakaj ?

če bi se jih več skupaj vozilo bi bilo vsaj 2 x ali 3x manj prometa ... večinoma tisti, ki so izven Ljubljane se en po en vozi v center ... pa tok parkirnih prostorov je pred Ljubljano, vendar se morajo v strogi center pripeljat ...

ravno predvčerašnjim sem na Kajuhovi opazoval, kako se ne znajo razvrtit (razvrstilne table so zelo vidne) ampak ne ... na drug past pa se pol rinejo naravnost, seveda je ratal zasto, hupanje in izmenjava hudih besed ... in še in še bi se dalo povedati ... in ja .. zaradi neupoštevanja prometnih predpisov ustvarjamo kaos ... tako na AC (kjer po prehitevalnem pasu vozijo 80), kot v mestih s telefoni, ličenjem, stiskanjem mezolov in še marsikaj drugega med samo vožnjo .....

štekaš :jezik: 

 

Ne , še vedno mešaš meglo , zgoraj napisano ima bore malo z mojim prvotnim postom ......zgleda da ne štekaš , kako ste si podobni državni uslužbenci ,pa to ne moreš vrjet :lol1:

No da zaključiva ............vaša firma je vzor transparentnosti in dobrega načina dela, pri vas se lahko oglasijo jodlarji , nemci in še kdo prav tako na policiji :OK: da si ogledajo kako najceneje zgraditi AC križ, razne tunele aka Šentvid .....itd .....kot pravim vzor vzorov . 

Ni jih pa treba vabit poleti , pridejo sami in zelo hvalijo vaš način dela sploh kot sem že povedal v največji letni konici prometa :OK: Boljših državnih firm še nisem zasledil po svetu ,bravo za vašo učinkovitost !!!!

Kadar sem te videl v tisti italijanski šajtrgi si bil sam ............a ni mal dvolično to tvoje opažanje ?;)

Pa pust me pr mir,ne da se mi pregovarjat z mlini na veter :P prvi si začel prvi nehaj :lol1:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 29 minutami, Kmet2 pravi:

Ne , še vedno mešaš meglo , zgoraj napisano ima bore malo z mojim prvotnim postom ......zgleda da ne štekaš , kako ste si podobni državni uslužbenci ,pa to ne moreš vrjet :lol1:

No da zaključiva ............vaša firma je vzor transparentnosti in dobrega načina dela, pri vas se lahko oglasijo jodlarji , nemci in še kdo prav tako na policiji :OK: da si ogledajo kako najceneje zgraditi AC križ, razne tunele aka Šentvid .....itd .....kot pravim vzor vzorov . 

Ni jih pa treba vabit poleti , pridejo sami in zelo hvalijo vaš način dela sploh kot sem že povedal v največji letni konici prometa :OK: Boljših državnih firm še nisem zasledil po svetu ,bravo za vašo učinkovitost !!!!

Kadar sem te videl v tisti italijanski šajtrgi si bil sam ............a ni mal dvolično to tvoje opažanje ?;)

Pa pust me pr mir,ne da se mi pregovarjat z mlini na veter :P prvi si začel prvi nehaj :lol1:

itak da lahko pohvališ :P ... v Nemčiji so 80 km zastoji, pa se noben ne buni ... v Franciji pa skor 160 km kolona v špici ... tko da ... pa tudi skoz neki delajo :P

kar se tiče tunelov in ostalega kok je bilo drago ... mal vpraš Hrvate, kok je bil njihov križ pocen, da jih zdaj križ boli ...

itak razglabljam z javnostjo, ki še vedno nima pojma, kaj je elektronski cestninski sitem .. ker marsikdo ne zna prebrati kar zravn piše ... nad 3500 kg .. pa še kaj ...

elektrika bi tut morala biti zastojn, če ne bi Teslo zjebal :P

v italjanski šajtrgi se pa ne vozim v špici prometa, ker v službo skakljam peš ... za dobrobit čistega okolja ... tko da sem enolićen :jezik:

ti mene pust pr mir :ras: ker si ti prvi zaćel :jezik:

evo .. zmagu sm te .. 5 : 0 zame :010

p.s.

nj plača traja dokler traja :whistle: 

Popravljeno . Popravil maus
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem vedu da nima smisla ;)

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, Kmet2 pravi:

Povedal nisi pa čist nč ,samo neko zavijanje v celofan in vsesplošno sicer všečno nabijanje za rajo ........saj pravim ,nimate pojma :ras:

Se pravi so krivi ljudje ker se vozijo sami za kaos na cesti ............bravo , podobne odgovore daje naš dežurni policist :lol1:

Pove se veliko in razumljivo. Prepričevati prepričanega je pa Sizifovo delo.

Jaz ti pa ves čas dopovedujem, da si sam kriv za storjeni prekršek in nihče drugi. Mogoče boš nekoč razumel, kaj ti želim dopovedati. Do takrat pa nabijaj dalje. Midva z Mausem razumeva. 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!