Skoči na vsebino

Kaj storiti ko ne tomos automatic ne vžge


Tim Ašenberger

Priporočene objave

Imam tomos automatic 3m. Danes sem se malo peljal po vasi, in  je kar naenkrat ugasnil, ko sem ga spet prižgal in dodal gas mi je spet ugasnil, sedaj pa sploh ne vžge. Ali bi mi lahko svetovali kaj naj storim oz. kaj bi lahko bilo narobe. 

 

Hvala!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najprej preveri vzrok.

1. Snemi svečko in preveri iskro, če ni iskre zamenjaj svečko. (Če iskra je, pojdi na 2.točko)Če kljub temu ni nič potem pa se loti elektrike, verjetno je šla vžigalna tuljava.

2. Kakšne barve je svečka spodaj? Svetlorjava pomeni idealno izgorevanje, temna in vlažna pomeni, da je notor zalit. Treba bo preveriti vplinjač, če ni zamašen.

3. Preveri izpuh, če ni dušilec zamašen.

 

 

 

 

 

 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, Kaldu pravi:

Najprej preveri vzrok.

1. Snemi svečko in preveri iskro, če ni iskre zamenjaj svečko. (Če iskra je, pojdi na 2.točko)Če kljub temu ni nič potem pa se loti elektrike, verjetno je šla vžigalna tuljava.

2. Kakšne barve je svečka spodaj? Svetlorjava pomeni idealno izgorevanje, temna in vlažna pomeni, da je notor zalit. Treba bo preveriti vplinjač, če ni zamašen.

3. Preveri izpuh, če ni dušilec zamašen.

... pa bencin je tut treba imet :blush:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!