Skoči na vsebino

Scooter-vžig


Printable

Priporočene objave

Zanima me naslednje včeraj sem se pripeljal s scoooterjem domov in ga dal v garažo ter ugasnil motor danes pa ne vžge na tipko je neodzivna skratka akomulator je vredu prav tako varovalka pri akomulatorju na nogo vžge ter na daljinca tudi vžge in vgasne na tipko pri balanci pa ne kot,da je nekaj zablokiralo .

Zanima me sledeče kaj bi bil vzrok nedelovanju oz.vžigu na tipko za zagon ker do sedaj je delovalo kot sem omenil danes ga hočem vžgati pa ne duha ne sluha o zagonu kot da bi nekje zablokiralo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če vžge na nogo un na daljinca(? Ne poznam proizvajalcev ki dajo dalinca, to sm vidu samo pri nekih kitajskih štirikolesnikih) pomeni da, dela štarter torej je lahko priblem v tipki ali v povezavi med tipko in relejem. Če lahko, sledi kablu iz tipke in na koncu zmeri če da kakšno napetost od sebe. 

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ha ha, dobra, kaj pred tem ti ni bilo treba stisnit zadnje bremze za štartat? Na to sem pozabil ker se bol malo vozim s skuterjem.

No samo da ga znaš spet užgat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!