Skoči na vsebino

Me vzame kdo na izlet? - Blodnje in zdravljenje frustracij


Priporočene objave

pred 4 urami, Matic2 pravi:

Živjo!

Mene pa zanima, če kdo išče družbo za kakšno krajšo turo oz. bi me bil pripravljen vzet zraven kot sopotnika. Rad imam motorje - predvsem chopperje - pa vem, da bom še kar nekaj let brez izpita in motorja in bi vsaj za nekaj časa rad malo potešil to željo. Sicer sem pa star 20 let in sem iz okolice Ljubljane, vožnje na motorjih mi tudi niso tuje tako, da razna nagibanja v ovinkih ne bi bila problem :P . Bi pa z veseljem pokril stroške bencina... Tako, da če se najde kdo s kakšnim chopperjem ali touring motorjem, ki išče družbo za kakšno turo se priporočam.

 

škoda k mam cestaka :P

:ninja:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Matic težka bo.Punc z motorji  imamo bolj malo,pa še tiste so verjetno zasedene.Če pa te usliši kak motorist si na spolzkem terenu..Hočem rečt da če sta že dva na mopedu,morajo bit med voznikom in sopotnikom sise in ne kaj drugega.Mal si zamudil ker je imel en kolega prikolico samo ne verjamem da se je kaj dosti nagibala v ovinkih.                               Jaz bi si na tvojem mestu čimprej omislil en skuter potem pa izpit in motor.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...emmmm... jest mam tut cestaka..... pa pokrov namest zadnjega zica...  :D

 

 

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa menda se bo že našel kdo, ki rad vozi na zadnjem zicu mlade dečke, da bo med voznikom in sopotnikom še kaj drugega, ne samo sise...:dry:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 19 minutami, BMWflar pravi:

Pa menda se bo že našel kdo, ki rad vozi na zadnjem zicu mlade dečke, da bo med voznikom in sopotnikom še kaj drugega, ne samo sise...:dry:

Jest bom raje kar pri moji ostal :P

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

40 minutes ago, Zivnorc said:

...emmmm... jest mam tut cestaka..... pa pokrov namest zadnjega zica...  :D

 

 

To pa ni res! :mad: Sm vidu tvoj motor, pa ma full udobn zadn zic. Maš gel not, ane:jezik:.

A mu dam tvojo telefonsko, da ga boš mal pelu?

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

9 hours ago, FLY said:

... Punc z motorji  imamo bolj malo, pa še tiste so verjetno zasedene ...

No, ene pa pač nismo ane :ras: Ni treba zdej kr posploševat... Ampak moja je naked, pa tudi ne odgovarja željam, tako da no deal :cool:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 12 minutami, lucif3rka pravi:

No, ene pa pač nismo ane :ras: Ni treba zdej kr posploševat... Ampak moja je naked, pa tudi ne odgovarja željam, tako da no deal :cool:

ja kaj no .. teb bi se oduzadi lahko "fiksiral" ... pa še objeu bi te oduzati .. dirket čez .... jakno :P

sicer pa .. ti itak diujaš :jezik: 

Popravljeno . Popravil maus
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

9 minutes ago, maus said:

ja kaj no .. teb bi se oduzadi lahko "fiksiral" ... pa še objeu bi te oduzati .. dirket čez .... jakno :P

sicera pa .. ti itak diujaš :jezik: 

Jp jp, je zadost za prijet na ... jakni :P

Divjam? Tist, k me je včeraj čez Bučko prehiteval, med tem k sm se jaz po pesku lovila pri 20 na uro se zihr ne bi strinjal :blush:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, lucif3rka pravi:

Jp jp, je zadost za prijet na ... jakni :P

Divjam? Tist, k me je včeraj čez Bučko prehiteval, med tem k sm se jaz po pesku lovila pri 20 na uro se zihr ne bi strinjal :blush:

zase se brigi :ras:

 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

....luciferka....  a tut F-ročk nimaš...   :huh:

...ja pol se te pa res nima za kej prjet..  :P

 

..no prow.

Pa jest fanta s sabo vzamem. Ampak pokrov ostane namest zica. Pa ful drsi. Pa še z MaxBrillom ga bom namazu.

....pa fejst hitr bom spelu... :lol1:

....tko da ga lohk pol kdo drug pobere....  :lol1:

 

...sori Matic. .....ampak s to tvojo objavo si nas prow nasmeju...pa še petek je...   :D

...drgač pa , če malo počakaš, se moja sestrična naslednji teden vrne domov iz potovanja po Sahari. Sem jo kontaktiral....in ji povedal zate...

12paliwal01.jpg

..pa je rekla QL. Tut stuširala se ne bo, tolk je vesela.... pa itak, če dva meseca ni vidla tuša, tut še en dan zdrži brez. Pravi moški vonj. Ti rečem...  :smoke:

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 minutami, Zivnorc pravi:

 

...drgač pa , če malo počakaš, se moja sestrična naslednji teden vrne domov iz potovanja po Sahari. Sem jo kontaktiral....in ji povedal zate...

..pa je rekla QL. Tut stuširala se ne bo, tolk je vesela.... pa itak, če dva meseca ni vidla tuša, tut še en dan zdrži brez. Pravi moški vonj. Ti rečem...  :smoke:

 

obrila se je že :? ... zadnč ji je nekaj plapolal po hrbtu .. pa nism vedu a je dlakava po hrbtu, al je brada, al so dlake iz nosa :huh:

 

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...ne... ne brije se.... pravi da je najbolje en teden do deset dni staro, da ne drsi po zicu...k Sahara je precej razgiban teren...  :P

..pa po hrbtu isto.... da ji ruksak ne opleta preveč...  :P

 

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma sej bi bilo zanimivo na kšnem velikem dragem BMWju videt spredaj starga debelga bmwejaša in zadaj mladega dečka ki se ga drži čez boke. Tm čez ride pol pa na kufe na OMV v Postojni. 

Popravljeno . Popravil BMWflar
Popravek
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, BMWflar pravi:

Ma sej bi bilo zanimivo na kšnem velikem dragem BMWju videt spredaj starga debelga bmwejaša in zadaj mladega dečka ki se ga drži čez boke. 

:SS

tut na športaku je mau čudn, da se dva deca objemata :SS

 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, HD-Dyna pravi:

:twak:

Nekaterim je to lepo, sej veš 100 ljudi 100 čudi 

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, BMWflar pravi:

Nekaterim je to lepo, sej veš 100 ljudi 100 čudi 

brez sisa ni sise ... štekaš :?

on noće sise :jezik: 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, Scarlett pravi:

kwa? :huh:

Ne ti men raj čoperiste .....

Tut mi ne maramo fantkov zadaj, tako pač je !

pred 1 minuto, BMWflar pravi:

Nekaterim je to lepo, sej veš 100 ljudi 100 čudi 

100 žena - dvesta sisa :P

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, HD-Dyna pravi:

Ne ti men raj čoperiste .....

Tut mi ne maramo fantkov zadaj, tako pač je !

 

Hja zase govor.. :P

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!