Skoči na vsebino

50cc Cafe Racer


MotoristDejan

Priporočene objave

Pozdravljeni!

Zanima me, ali poznate kakšen model 50cc mopeda (nov model, nerabljen) v stilu Cafe Racerja, ki ga je možno dobiti v Sloveniji ali sosednji Avstriji?

Zaenkrat sem našel le moped Romet Ogar Caffe. A pozna kdo to znamko, kakšna je kvaliteta,...?

Hvala za odgovore

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Videl sem ga na nizozemskem, res zgleda dobro, samo tisti filter za zrak kvari estetiko. Verjetno je kvaliteta nekje povprečna, sej redko katera 50cc mašina dan danes zdrži 10 000 km ne da bi jo taknil.

Kot sem jaz videl okoli, se potem začne malo večja "izbira" pri 125, ampak če pogledaš Sinnis retrostar, mash so vsi enaki, tako da boljše estetike kot jo ima ogar ne boš dobil, morda pride tudi ogar iz iste kitajske tovarne kot ostala dva. (ni pa to leva tovarna je quingqi, ki je med ta boljšimi kitajskimi vrjantami)

Srečno. 

LP

Ker nimajo ostala podjetja 50cc, ti prilepim primerjavo 125 treh znamk, MASH (kot najbolj znano), SINNIS (quingqi v angliji), in Romet (poljski)

Mash_125_Seventy_Five_2013.jpg

RETROSTAR%20125%20GREEN%20CREAM%202014.j

pol_pm_Motocykl-Romet-Ogar-Caffe-125-361

50cc ogar ima pa samo manjšo mašino notri, ki zlgeda podobna kot je na madass50, zna bit precej švoh v primerjavi z 2T 50 cc.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 let pozneje...

Pozdravljeni, tema vem da je že stara pa vendar ??‍♂️..iscem nekaj 50cc v stilu scramblerja ali caffe racerja, da bodo imeli otroci malo veselja ?.  Zelo sem se zapicil v Bullit Hero 50, ta zgleda res ?, vendar ga kje v blizini nisem zasledil.  Tudi Mash in Masai so zanimivi..Ima mogoce kdo idejo kako to spraviti do nas, kje ga dobiti in kaksen bi bil postopek ? 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!