Skoči na vsebino

DGR - Distinguished Gentleman's Ride Ljubljana


Kingx

Priporočene objave

Je Ducati Diavel primeren ......kot neka moderna klasika ?

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, Kmet2 pravi:

Je Ducati Diavel primeren ......kot neka moderna klasika ?

Bajk je čist primeren. Ampak pri tem dogodku ne gre samo za to. Malo si preberi na glavni spletni strani (imaš zgoraj napisano) ali pa pri našem koordinatorju, ki je tale: www.7seven.si

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 25 minutami, izibajker pravi:

Bajk je čist primeren. Ampak pri tem dogodku ne gre samo za to. Malo si preberi na glavni spletni strani (imaš zgoraj napisano) ali pa pri našem koordinatorju, ki je tale: www.7seven.si

Vem vem kako moraš biti oblečen in kaj se podpira itd ...sam bajk me je zanimal , ker sem dobil vabilo pa nisem vedel ali je motor primeren .

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, gusar pravi:

za đentlmene v kravatah paše edino le skuter:lol1:

MP3 je sam za u žep, ne pa za na cesto :P

Zna bit tudi letos gneča, super dogodek za pravo stvar, ki pa na koncu kar nekako zvodeni :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 7 urami, HD-Dyna pravi:

Zna bit tudi letos gneča, super dogodek za pravo stvar, ki pa na koncu kar nekako zvodeni :blush:

Žal se ne morem strinjat s tabo. Bil sem na vseh DGR do sedaj (2013, 2014, 2015) in lahko rečem, da je bilo vzdušje odlično. Morda pa nekateri niso najbolje seznanjeni, zato različne zadeve mečejo v isti koš. Trije "retro" moto dogodki so nastali v zadnjih letih, plus še V8, ki je bolj štirikolesen in je še starejši.

DGR (Distinguished Gentleman's Ride) , De Luxe Festival in Jamboree srečanje.

Prvi in drugi sta imela do sedaj isto "domicilno" lokacijo (na dvorišču lokala Lepa žoga pri Tivoliju), tretji pa je bil 2x (če se ne motim nazadnje pred kratkim) na platoju pred Metalko. Tja se letos seli tudi DGR. Vsak od teh dogodkov je potekal v drugi organizaciji, in čeprav so bili tam sodelujoči motorji večinoma iz iste branže, pa je DGR vseeno malo drugačen od ostalih dveh, saj ima v svojem bistvu tudi jasno sporočilno noto. Na njihovi spletni strani vse lepo piše.

Je pa res, da je bil zadnji De Luxe festival (maja letos) obilno zalit s plohami, tako da tule se pa strinjam s tabo, ker je na koncu "nekako zvodenel". 

 

Popravljeno . Popravil izibajker
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zaenkrat kr ugodna vremenska napoved :) Se že veselim!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fajn je blo, odlično vzdušje. En par znancev srečal, pa soforumaše @Kingx, @trojan69 in @UnionJack opazil. Pa z650 Cafe od @_luke_ tudi prepoznal. Pa lastnika črno belega cafe bemfa s cifro 33 spoznal. V bistvu sem ga že prej večkrat videl in slišal, za basom na odru... Vse super, samo skupna vožnja bi morda lahko bila kakšno uro prej....

2016-09-26-11-01-40 - Copy.jpg2016-09-26-11-05-52 - Copy.jpg2016-09-26-11-08-34 - Copy.jpg 

pred 17 urami, UnionJack pravi:

...ride je bil daljši ampak bi lahko mal večkrat počakal med semaforji. 

Ta problem sem zaznal že lansko leto, letos pa sploh, udeležba raste. Tako številčno skupino, npr. 60 in več motorjev, je praktično nemogoče peljati v enem kosu skozi vse tiste semaforje v Lj. Bolje bi bilo, če bi bili vsaj trije road kapitani. Vsak bi vodil 20-25 rajderjev, skupine pa bi štartale v kratkih razmakih ena za drugo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...
  • 10 mesecev pozneje...

Že peta izvedba druženja z namenom je tik pred nami, a novo leto prinese nove izzive. V 2017 smo DGR Ljubljana zapeljali v malce drugo smer, kot prejšnja leta, saj se bomo iz Ljubljane odpeljali proti Kamniku. Vsekakor smo ponosni, da smo tudi letos del svetovne dobrodelne akcije Distinguished Gentleman's Ride, ki se je začela v deželi tam spodaj, Avstraliji. Več kot 70.000 udeležencev vsako leto opozarja ljudi na moderne moške težave, tudi na zloglasno bolezen rak na prostati in s svojo dobrodelnostjo, tudi slovenci pripomoremo, da se vsako leto več moških pregleda. S skupnimi močmi iščemo eliksir za zdravje in splošno boljše počutje ne samo moške populacije, ampak človeštva.

Dobimo se v nedeljo, 24. september ob 11:00 v Špica caffe, na Grubarjevem nabrežju. Ob 12:00 pa bodo manjše skupine motoristov (po cca 20) krenile na pot proti Glavnemu trgu v Kamniku, torej slabih 30 kilometrov vožnje. V Kavarnici pri Jodlu se bo od 13:00 dalje odvijal glavni del dogodka, s hrano in pijačo, glasbo, itd. Z nami bodo tudi letos predstavniki Društva onkoloških bolnikov Slovenije, prvič pa tudi medijski sponzor Rock radio.

Obvezna oprema: monokelj, urejene brčice in frizura, pražnja obleka, suknjič, svilen brezrokavnik, kravata ali metuljček. 

Dovoljena prevozna sredstva: Cafe acer, Bobber, Klasika, Tracker, Scrambler, Old School Chopper, Moderna klasika, prikoličar, Pre 1970 vespice, Brat Styloe motocikli.

Galerija slik iz 2016

https://www.facebook.com/events/976989759108834/?ref=br_rs

Prijava in več info na... Uradna stran dogodka: www.gentlemansride.com

 

Dobrodošli!

 

DGR_OFFICIAL_Gentleman.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sicer sem se že prijavil na internetu pa vendarle me zanima, se sploh lahko udeležim vožnje z mojim motorjem, Ducati 848 Evo Corse glede na to, da je bolj športen in ne paše najbolj v kontekst?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, 4janic pravi:

.... me zanima, se sploh lahko udeležim vožnje z mojim motorjem, Ducati 848 Evo Corse glede na to, da je bolj športen in ne paše najbolj v kontekst?

Če boš prišel s pravim odnosom do tega dogodka ne boš izven konteksta... 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
  • 1 mesec pozneje...
  • 10 mesecev pozneje...

Super,  vsaj nekaj slik DGR 2018 dogodka. 

Videa pa zal ne bo, ker sem oblezal z vrocino in se nisem mogel udeleziti DGR :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!