Skoči na vsebino

Dogodki in Srečanja visokooktanske narave


UnionJack

Priporočene objave

Namenjeno raznim prireditvam brez posebej izpostavljenega imena (dogodka).

npr tale sobotni 17.9.2016 bo prijetna popestritev kjer bodo poleg vaških posebnežev tudi ljubitelji klasičnih V8

image.jpeg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

letos ňi blo za znort. mogoče jih je dž mal prestrašu... pa še taživahne hostese je Roko skoz gor pa dol prevažu.... c :) 

image.jpeg

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Praznik motoristov in kulture, Kranj

Kdaj: petek, 30. september 2016

Vljudno vabljeni v petek, 30. septembra in soboto, 1. oktobra v stari del mesta Kranj, na prvo mednarodno srečanje motoristov in kulture, Kranj 2016!

Slavnostno odprtje dogodka bo potekalo v petek, 30. septembra ob 15.00 uri na Glavnem trgu pri vodnjaku v Kranju.

Dogodek bo podkrepljen z razstavo del fotografa Alexa Štoklja za podjetje Akrapovič d. d., ki bo v galeriji Bala (Cankarjeva 10, staro mestno jedro Kranja). Na srečanju bo podjetje Akrapovič d. d. na ogled postavilo njihova motorja prototipa Full Moon in Morsus, ki sta nastala izpod rok Tomaža Capudra. Ob srečanju bodo potekali tudi različni spremljevalni dogodki: prikaz zgodovine Tomosa, prikaz reševanja ob motoristični nesreči, "KRanska kuhna", ...

Verjamejo, da bo srečanje pritegnilo veliko motoristk in motoristov in drugih obiskovalcev, ki bodo z donacijami prispevali družinam nesrečno preminulih motoristov v sodelovanju z društvom MzM (ki so člani ZKMS). S tem želijo v mesecu prometne varnosti opozoriti na varnost motoristov v prometu. Otroci Otroškega stolpa Pungert, v organizaciji JSKD OI Kranj in MO Kranj, pa bodo ob tej priložnosti ustvarjali risbe na temo varnosti v cestnem prometu, ki bodo razstavljene v Otroškem stolpu Pungert.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...
  • 2 mesecev pozneje...
pred 3 urami, izibajker pravi:

Vstopnina ni nikjer zabeležena, se pravi 100% skonto?

Noup ... nič se ne kasira ... razen pijače po normalnih cenah ...  :)  To delava z veseljem do potovanj in nama ni težko deliti z ostalimi :) Tisti, ki si pa želite zraven v Aprilu ... pa še toliko bolje (dvojina, ker je moja partnerka gonilna sila). Jest sam navijam ;):D

Popravljeno . Popravil Roman HD
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kratki filmček, kako smo lansko leto uživali. Maroko ni tak bawbaw kot si eni predstavljajo. Pokrajina nepozabna, asfalt drži v "nulo", dobra družba in avantura je popolna ... :) Za letos so že prijavljeni različni motoristi z različnimi motorji ... :D:)

Popravljeno . Popravil Roman HD
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zaradi ogromnega zanimanja bova potpisno predavanje ponovila. Vljudno vabljeni. Hvala.

BeFunky Collage.jpg

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 mesecev pozneje...

Letos. Umag - Zlatorog. Staaari rokeri. vrhunska lokacija!

IMG_1467.thumb.JPG.ada334a7fff3524f613941f8e71a229f.JPG

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene pa v tej temi moti.............točenje alkohola.........naprej vpiši sam....evo sm jaz nabijal namest ostalih.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 22 urami, DAMI34 pravi:

Mene pa v tej temi moti.............točenje alkohola.........naprej vpiši sam....evo sm jaz nabijal namest ostalih.

Če nekdo hoče piti, bo pil v vsakem baru in mu ni treba iti na zbor, da se ga nalije. Sam si napisal, da nikoli nisi bil na nekem zboru. 

Torej, če bi kdaj bil na kakšnem zboru, bi vedel, da je vedno poskrbljeno za BREZPLAČNO  kampiranje. Se pravi, tisti ki žurira, mu ni treba voziti. Moto zbori obstajajo prav zato, da se motoristom ponudi možnost za alternativna ( zunaj malomeščanskih turističnih okvirjev:kmet:) in poceni srečanja, druženja in spoznavanja novih krajev. Ješ in piješ relativno poceni, lahko kupiš kakšno majico ali dodatek za motor, vidiš zanimive motorje, ljudi, poslušaš dobre in manj dobre glasbene skupine, striptiz, izbor custom motorjev, razna tekmovanja,death wall, dirke, razstave..... Celo poletje vsak vikend lahko potuješ po celi Evropi in ti ni treba zapraviti enega centa za kampiranje. Verjamem, da moto skupnost ( community ) nekomu nič ne pomeni ampak to je predvsem njegov problem.:blush:

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 16 minutami, baddad pravi:

Največji italijanski moto zbor ( 50 000 bajkerjev) - Prost vstop

Biker Fest  ( ex Udine) - Lignano 18. - 21 maj

Program:

http://www.bikerfest.it/index.php?option=com_content&view=article&id=3&Itemid=1&lang=en

http://www.bikerfest.it/

Vredno obiska...imejtempa polno denarnico poleg,ker je štantov z moto stvari ojoj...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 urami, baddad pravi:

Če nekdo hoče piti, bo pil v vsakem baru in mu ni treba iti na zbor, da se ga nalije. Sam si napisal, da nikoli nisi bil na nekem zboru. 

Torej, če bi kdaj bil na kakšnem zboru, bi vedel, da je vedno poskrbljeno za BREZPLAČNO  kampiranje. Se pravi, tisti ki žurira, mu ni treba voziti. Moto zbori obstajajo prav zato, da se motoristom ponudi možnost za alternativna ( zunaj malomeščanskih turističnih okvirjev:kmet:) in poceni srečanja, druženja in spoznavanja novih krajev. Ješ in piješ relativno poceni, lahko kupiš kakšno majico ali dodatek za motor, vidiš zanimive motorje, ljudi, poslušaš dobre in manj dobre glasbene skupine, striptiz, izbor custom motorjev, razna tekmovanja,death wall, dirke, razstave..... Celo poletje vsak vikend lahko potuješ po celi Evropi in ti ni treba zapraviti enega centa za kampiranje. Verjamem, da moto skupnost ( community ) nekomu nič ne pomeni ampak to je predvsem njegov problem.:blush:

 

jah ne vem, v mirni peči majo tut v cerkvi klopce. Js k se ga dobro nabutam znam komot spat na klopci...sampovem :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 22. 4. 2017 ob 12:25, baddad pravi:

braaap, braaap, pk, pk

 

Moderator, kaj pa ima tole s temo moto dogodki? 

Prosim, da se držiš teme! 

držim, ko pijanc plota.

ps. nisem napisal, da nikol nisem biil, ampak sem napisal, da ne hodim :ras:

za tvoje razumevanje, mam pa velik kolegov, ki hodijo in zlo dobro poznam razmere, definitivno pa ni tako, da so žegnanja en kurc, nevarna, polna alkohola itd, vsi ostali motozbori, pa so popolnoma nedolžne ovčke.

Počas mi boš stopil na živec in ti bom povedal prav vse in gladko me bili qurac koliko tem bom presral. Če se ti dopade ,da se pljuva vsepopvrek, ti samo izvoli. Če boš dal mir, ga bom dal tut jaz. Simpl ko keks.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!