Skoči na vsebino

Tečaj varne vožnje - novo plenjenje motoristov


Snečer

Priporočene objave

125€ , da bo nekdo mlatil prazno slamo??? 

Da ne omenjam cvetke, da če že imaš vozniško za avto (kamion, avtobus,...) moraš delati na novo vse od prometnih prepisov naprej. 

Najbolj neverjetno je, da so vsi tiho in zadovoljni; po drugi strani pa so dohodki prebivalstva vsak dan nižji. Ali nihče ne živi od plače (siva ekonomija) ali pa ? 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo, zdaj je pa prišla naša ura. Gremo vsi pred parlament nažigat motorje, pol se bojo pa premislil. Če ne takoj pa čez pol leta, sam nažigat je potrebno. Tak ko policaji.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, Kmet2 pravi:

Če ne znajo v avtošoli naučit motorista da varno uporablja motocikel potem naj zaprejo avtošole in plačamo ta tečaj pa basta ......zame spet ena lepa bučka lupljenja naroda , ki apatično sedi za TV in ne reagira , namesto da bi granitne kocke zruval in nekomu betico razbil .....faaak kam gremo ,samo davki ,represija na vsakem koraku in umetno prikazano blagostanje v statistiki .....zdej sem dobil rok za op kile , 2 leti :headbang: rad bi Kolarjevo prasico in 90 svinjskih lopovov videl če kdo čaka 2 leti na kakšno op.......svinje v parlamentu so naredile državo v državi , ena pravila za njih in ena za rajo ........:dry:

Pa preden mi vrli moderatorji brišejo post zaradi žaljivosti in ne vem še kaj naj gredo pogledat v temo Moto GP in mal počistijo .......

Granitne kocke.....ne vem,smo preveč hlapčevski,bo pa enkrat moralo priti tudi do tega.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 14 minutami, tomash pravi:

Evo, zdaj je pa prišla naša ura. Gremo vsi pred parlament nažigat motorje, pol se bojo pa premislil. Če ne takoj pa čez pol leta, sam nažigat je potrebno. Tak ko policaji.

Kakšno besedo kdo še izusti ali napiše, pri bolj konkretnih dejanjih se pa ustavi, ni več volje in energije za "kljubovanje" nadrejenim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

4 minutes ago, vandrovec said:

 ni več volje in energije za "kljubovanje" nadrejenim

Kot da je kdaj bila; samo leta nazaj ni nikogar kaj prida brigalo, ker je ekonomija tekla (sicer na kredit) in se je dalo povsod še malo dobiti v žep. 

Dimnikarji so si naredili abonma na vsak objekt z dimnikom, državni uslužbenci imajo abonma na proračun,..eksperti "varnih voženj" pa na motorna vozila. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 15 minutami, sebar pravi:

A ni ABS uno k motor sam šalta? :hmm:

Lahko bi vsaj znižali izpitne ure na 16h + tečaj varne vožnje

sem malo pogoglal, očitno gre za ABS plastiko, torej da te naučijo kako zaviraš s plastiko, ko že padeš

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

razbere kdo kako je mišljeno če nadgradiš izpit iz A2 v A, najbrž mi nebi blo potrebno tega sranja delat? sicer mi pa lahko borutt podpiše da sem bil na tečaju ;) na sploh pa bedarija da ni večje, kot je kmet2 napisal - naj bi bile avtošole (ki kar lepo služijo) tukaj zato da naučijo posemeznike vožnje, vsaj do te mere da so sposobni iti sami na cesto. kakšno imajo v tujini prakso, tam tudi obirajo novopečene voznike?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

3 minutes ago, Snecer said:

sem malo pogoglal, očitno gre za ABS plastiko, torej da te naučijo kako zaviraš s plastiko, ko že padeš

jaz sem pa bil domneval, da ti preberejo poglavje v navodilih, kjer je opisano, kje se nahaja stikalo za vklop :D 

http://www.24ur.com/novice/slovenija/slovenski-vojaki-morajo-prositi-za-humanitarne-pakete.html

Pa kdo se v tej državi že iz koga norca dela ??? 

Popravljeno . Popravil antares
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 20 minutami, duce750 pravi:

Kdaj gremo pred parlament?

Zakaj pa parlament? Pravi naslov so za začetek vse moto zveze, ki dejansko za ceno drobtinic za oblast nadzirajo moto sceno. Kasneje pride na vrsto vlada RS, ki vse te pogruntavščine predlaga parlamentu, parlament je pa čudna reč, kjer se vsi niti ne strinjajo z vsako bedarijo, zato bi bilo bolj pametno obiskat sedeže strank koalicije, ampak ne tako, kot se je pred leti v parlamemntu prijazno obiskalo Pahorja, da se je lahko slikal v novem Armaniju...

Skratka najprej bo treba počistit v svojih vrstah...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Neumnost je pred parlament tulit..treba iti pred domačo hišo odgovornih ,takrat boste videli plave pajace s solzilci ,kalašniki itd , takrat se hlače tresejo ...sam povejte , takoj sem za . Pred parlament je brezpredmetno lajat ,treba začet bolj osebno !!! Ko se bo npr. pred Cmerarjevo hišo zbralo par 100 nezadovoljnežev bo dost za črtico na gatah , ali pa pred graščino kakšnega drugega lopova ,sej jih je nakradlo in napolnilo žepe vseh 90 ..eni manj eni več ......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mariborski poligon za izobraževanje in opravljanje izpita vseh A kategorij! Parkirni prostor poln cestnih oznak, pokrovov kanalizacije, peska, stekla, pločevink...  Bog ne daj, da kandidat pade! Osnovno izobraževanje v partizanskih pogojih in nato modreci zahtevajo dodatna izobraževanja-zakaj le? Za polnjenje žepov, vzdrževanje odborov, komisij, agencij, zvez ... povezanih z prometom! Žalostno a resnično!

received_705139676304755.jpeg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 urami, DAMI34 pravi:

Jaz bi pa šel na tečaj, da bi me pravilno naučil abs uporabljat :P

Čak, kako pa to gre, a full stisneš, al sam mal? Jaooo, pa res bi rabu en tečaj....kvačkanja :D

 

ni problema mam kvačk pa volne zadosti :P

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

po eni strani je prov, ce je za avto bi blo treba tud za motor

sam butasto se mi pa zdi da ce ze mas izpit za avto in hoces se za motor, mors use se enkrat delat, razen prve pomoci...

izpit za avto imam ze 8 let in letos sem sel delat za motor, nekje 800€ minimum za a kategorijo, zdej pa se to...

ce je ze obvezno, nej bo v sklopu avtosole, drgac bi jst lohk sam poligon odpelu in ta tecaj nrdu, ne se pa drkat 18 ur po mestu, k jih pol konkretno placas...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!