Skoči na vsebino

BRNO 2017 - organizacija prevoza


Dome2n0

Priporočene objave

Zdravo družba,

med prebiranjem foruma nisem zasledil nobene teme, ki bi mi pomagala pri odgovoru, zato odpiram novo.

Letos se imamo namen z druzbo odpeljati v Brno na ogled motogp. Zanima me ali morda kdo ve če iz mesta Brno vozijo organizerani avtobusni prevozi do dirkališča in po koncu dogodka nazaj v mesto ? V planu imamo z osebnimi avtomobili do hotela nekje v Brnu potem pa z busi do piste.

Zahvaljujem se vam za odgovor.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne vprašat v obstoječi temi o Brnu... prepovedano... ps. do avgusta je še dolga, saj ni to eno mesečno potovanje, da rabiš tok prej planirat.

 

drugače pa so prevozi.

 

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...
  • 4 tedne pozneje...

Karte se drugače da tud na samem mestu dobit po dost ugodini ceni sam malce moraš spogajat se, ker dosti folka prodaja karte pred vhodom :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Točno tako, vedno kupimo GOLD (v predprodaji je tudi ugodna cena, kot ste že zapisali) in bomo na tej ostali. Najraje imamo Area C.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...
  • 4 mesecev pozneje...
  • 2 tedne pozneje...

ouyea :) zadnje priprave pred odhodom... tisti k ste že bili... mi zna kdo na google maps označit kje se nahaja kamp start? 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!