Skoči na vsebino

Moto GP 2017


exclan

Priporočene objave

Fajn bi bilo,če bi zraven te teme MotoGP 2017,odprli še MotoGP nabijanje,kjer bomo lahko brez zadržkov sproščali svoj žolč Rossijevi navijači in seveda vsi njegovi nasprotniki:fight1:,ter tako manj smetili v tej temi,kjer naj bi pisali predvsem o dogodkih na stezi.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mater me zanima kako mu bo sedel ta Ducati. Za voljo dobrega šova mu res želim, da se bo našel. Dajte tisti, ki imate možnost spremljat na motogp.com kaj napisat :) 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po ene desetih krogih se pelje okrog 1:32.5...... MM trenutno 1:31.1...

So pa komej dobro zacel... 

Popravljeno . Popravil sjeng
  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1 minute ago, sjeng said:

Po ene desetih krogih se pelje okrog 1:32.5...... MM trenutno 1:13.1...

So pa komej dobro zacel... 

Ja, s tem da je Marquez na motorju s katerim je dirkal.. MM-1.31.6, Cru +0.79, Ian +0.84, Vin +1.08, Lor + 1.12, Mil +1.43,EsA +2.3, EsP +2.5

 

  • Všeč mi je 4
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 24 minutami, jvalant pravi:

Ja, s tem da je Marquez na motorju s katerim je dirkal.. MM-1.31.6, Cru +0.79, Ian +0.84, Vin +1.08, Lor + 1.12, Mil +1.43,EsA +2.3, EsP +2.5

 

Marquez ne testira novega motorja? Kaj je pol point testiranja za njega?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Just now, _luke_ said:

Marquez ne testira novega motorja? Kaj je pol point testiranja za njega?

 To pa ne vem... so povedali da so trije motorji v garazi, eden brez nalepk itd, ta naj bi bil 2017 model... Vec zaenkrat ni znano.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

5 minutes ago, Nightmare said:

Pri Hondi naj bi testirali le nov agregat v starem okvirju.

  Ja. Spekulirajo, da je en motor letonji, drugi letosnji z novim agregatom (se je slisal drugace ko so ga ogrevali) in tretji 2017 model... Je pa ravno povedal komentator, da imajo pri Hondi nov motor (2017) za Marca, Danija in Cal-a pripravljen... je bilo precej mrzlo, lahko da je sel Marc preverit limit z motorjem ki dela ok... Pri lorenzu su pa dodali distancnik na tank, da bo sedel malce bolj zadaj...

 

PS: Ped 1.31.5, Mar +0.07, vin +0.382

Popravljeno . Popravil jvalant
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vsi so šli na pisto z motorji 16, tud jorge. ducatiji bodo tud 17 vozili s krilci, čeprav so za 17 prepovedani. Vse to počnejo de majo jasno sliko kje so. de majo nek baseline. 

 

Honda je za 26 35 in 93 pripravila strar motor, star motor z novim gruštom in komplet nov motor. Yamaha 2017 motorja še ni užgala, ducatija 17 je pelal samo Dovi. Suzuki in Aprilia jih nista pripravila.

 

noro, Maveric je hitrejši kot je bil v petek, ianonne tud čist blizu.....

aja, jez gledam tale stream pa tviter

 

http://cricfree.tv/bt-sport-2-live-stream-2

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdaj je prišel MM na progo ... pa da vidimo.

Tudi JLo je prišel ponovno na pisto ....

ROSSI trenutno 1.30.969

pred 18 minutami, DL650 pravi:

Zdaj je prišel MM na progo ... pa da vidimo.

Tudi JLo je prišel ponovno na pisto ....

ROSSI trenutno 1.30.969

.. še malo bolje 1.30.950

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

S katerim motorjem je Vale dosegu ta časi ki je trenutno rekord?

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, _luke_ pravi:

S katerim motorjem je Vale dosegu ta časi ki je trenutno rekord?

 

Z novim 2017 ... Maverick mu je pa s časom lepo sledil na letošnjem modelu, čeprav sem zdaj dobil občutek, da je Maverick bil zlo hiter in ga Rossi nekak ni mogel dohitet.
Med njiju se je potem vrinil Manijakđo (2mesto)

Popravljeno . Popravil DL650
  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 minutami, DL650 pravi:

Z novim 2017 ... Maverick mu je pa s časom lepo sledil na letošnjem modelu, čeprav sem zdaj dobil občutek, da je Maverick bil zlo hiter in ga Rossi nekak ni mogel dohitet.
Med njiju se je potem vrinil Manijakđo (2mesto)

Po mojih podatkih je prvi čas dosežen na 2016 modelu skoraj 100%. Rossi je malce pred kosilom imel prvi izhod z 2017 modelom in ni peljal boljše.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

11 minutes ago, DL650 said:

Z novim 2017 ... Maverick mu je pa s časom lepo sledil na letošnjem modelu, čeprav sem zdaj dobil občutek, da je Maverick bil zlo hiter in ga Rossi nekak ni mogel dohitet.
Med njiju se je potem vrinil Manijakđo (2mesto)

  Rekord je dosezen z 2016 modelom

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

saj vem da so šele prvi časi ampak nekaj pa lahko izluščimo :) 

Tito Rabat je še vedno izgubljen (splon mi ni jasno kako lahko svetovni prvak dve leti trpi v motoGPju) 

Pol Espargaro je KTMja takoj odpeljal solidno.... in verjetno se bo še samo izboljševal. Tudi starejši brat z Aprilijo dobro odpeljal,.

Lorenzo odlično!!!! Iannone in Maverick pa itak po pričakovanju.... 

Tudi Moto2 dirkači so dobro štartali 

 

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ducati: Lorenzo ob 10.00 sedel na motor in začel vozit kot prvi, časi ki jih je dosegel zelo solidni mislim da trenutno boljši od Doviziosa. Zahteval je spremembe sedeža verjetno do naslednjega testiranja. Cel dopoldan je vozil GP16 z krilci, popoldan se ga pričakuje na GP17.

Honda: Testirajo nov agregat tako imenovan "big-bang" prej je bil "screamer". Marquez zjutraj najprej ven z staro verzijo, nato pa večina z novo razen popoldan ko je odpeljaj drugi čas je bila spet stara verzija. Agregat naj bi tudi na oko vidno izboljšal wheelie problem Honde. Pedrosa in Crutchlow še nista testirala novega modela čeprav ga imata na voljo, pričakovati je to popoldan.

Yamaha: Po zadnjih poročanjih naj bi imeli na voljo polno verzijo 2017, vendar naj bi to opcijo imel Rossi (ni potrjeno za Vinalesa). Rossi postavil najboljši čas dopoldneva dosežen bi naj bil na stari verziji 2016 (motorja se zelo težko loči saj sta skoraj identična (2016 in 2017)). Vinales kot pričakovani nima večjih težav s privajanjem, vseskozi zelo blizu vrha.

Suzuki: Iannone kot kaže se zelo dobro ujame z Suzukijem čas ki ga je dosegel je kar precej dober. Rins še nabira kilometrino in je cele 3 sekunde zadaj.

Aprilia: Espargaro presenetljivo dobro za moje pojme, zaostanek dobre sekunde in pol. Lowes mogoče malce razočaranje glede na to da je že testiral, je skoraj na koncu razpredelnice +3 sekunde.

KTM: Smith daleč zadaj z 3 sekundami zaostanka. Espargaro pa kot je že omenil IBA solidno.

Glede Rabata, čas niti ni tako slab, je pa Rabat tako ali tako znan po tem da se ZELO ZELO počasi uči + njegov način treninga je malce zgrešen.

  • Všeč mi je 4
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

10 minutes ago, jest7 said:

A mogoče kdo ve, če ima Lorenzo kakšo prepoved komentiranja Ducatija, dokler se mu pogodba ne izteče.

Ima

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če bo šlo tako naprej... bo imel Rossi veliko dela z Vinalesom. Trenutno ima mulo najhitrejši čas testiranj do sedaj. Pa prvič sedi na 2016 M1.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!