Skoči na vsebino

Moto GP 2017


exclan

Priporočene objave

Ne kliči hudiča! :BUA::BUA:

 

Google pravi, da ne bo dežja:

https://www.google.si/search?q=qatar+weather&oq=quatar+wea&aqs=chrome.1.69i57j0l5.2337j0j7&sourceid=chrome&ie=UTF-8

Popravljeno . Popravil znj
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

23 minutes ago, znj said:

Google pravi, da ne bo dežja:

Zakaj se ob dezju vedno na Jokico spomnim? :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam en info me zanima, koliko litrov (ali mm) je na uro deževalo?
V kolikor je bilo manj kot 200 mm, je že vprašanje za inženirje Quatar-ja ....in zakaj je bilo še toliko veliko (višina) vode po dežju? Saj tu ni govora o mojem dvorišču pri bajt,...?

:fredyjecar:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tako je, ko gradijo Indijci/Pakistanci. 

 

Izkoriščanje delavcev je po vsem svetu, ne samo v Sloveniji.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A vidve brihti sploh vesta kolkrat na leto je dež v qatarju?? Problem sploh ni bil v tem, da bi bla proga mokra, ampak da je priteklo na progo... Odtekanja sploh ni blo, ker se je posušilo... 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

21 minutes ago, KennyJR said:

A vidve brihti sploh vesta kolkrat na leto je dež v qatarju?? Problem sploh ni bil v tem, da bi bla proga mokra, ampak da je priteklo na progo... Odtekanja sploh ni blo, ker se je posušilo... 

evo strokovnjak ( NADBRIHTA ) nam je pojasnil, vse suho ?? zakaj ni blo 4. treninga? kvalifikacij ? a zdej tudi po suhem ne znajo-zmorejo vozit ..... vse je šlo k vragu .....

Po posnetkih sodeč je bila vse skupaj fatamorgana....k so glih u puščavi ....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, Lipstick pravi:

evo strokovnjak ( NADBRIHTA ) nam je pojasnil, vse suho ?? zakaj ni blo 4. treninga? kvalifikacij ? a zdej tudi po suhem ne znajo-zmorejo vozit ..... vse je šlo k vragu .....

Po posnetkih sodeč je bila vse skupaj fatamorgana....k so glih u puščavi ....

Očitno bo letos spet isto... Govorjenje gluposti, samo da parirate meni, ki ne častim vašega vsemogočnega... 

Proga je bila večinoma suha, saj se je ozračju primerno hitro posušilo, samo na nekaterih delih so bili mokri pasovi, ker je voda pritekla na dirkališče iz umetne trave na kateri so se naredile večje luže, ker ta trava ne prepušča vode...

Bravo, ker si spet izpadel debil... 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 23 minutami, KennyJR pravi:

Očitno bo letos spet isto... Govorjenje gluposti, samo da parirate meni, ki ne častim vašega vsemogočnega... 

Proga je bila večinoma suha, saj se je ozračju primerno hitro posušilo, samo na nekaterih delih so bili mokri pasovi, ker je voda pritekla na dirkališče iz umetne trave na kateri so se naredile večje luže, ker ta trava ne prepušča vode...

Bravo, ker si spet izpadel debil... 

in teli revčki-Katarci nimajo € da bi naredili odvodnjavanje na teh delih? 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jah majo... Samo če takega vremena ne pomnijo, kot je rekel Gaber, zakaj bi? Verjetno tudi plužarja za sneg nimajo.. Lol... 

 

V boxih še vedno zelo mokro, proga pa za 1x suha x) 

Popravek: ni suha.. Huh

Popravljeno . Popravil KennyJR
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, KennyJR pravi:

Jah majo... Samo če takega vremena ne pomnijo, kot je rekel Gaber, zakaj bi?

glih zarad takih primerov kot je ta vikend... 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, KennyJR pravi:

Jah majo... Samo če takega vremena ne pomnijo, kot je rekel Gaber, zakaj bi? Verjetno tudi plužarja za sneg nimajo.. Lol... 

 

V boxih še vedno zelo mokro, proga pa za 1x suha x) 

Popravek: ni suha.. Huh

Sigurno ga imajo, ker pluzijo pesek. Kako pa mislis, da spravijo pesek iz cest. Sem jaz tudi imel take :eek: ko sem v Tuniziji videl te pluzne tovornjake kako so pluzili pesek iz cest.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, Rogerg pravi:

glih zarad takih primerov kot je ta vikend... 

 

pred 7 minutami, KennyJR pravi:

.. Samo če takega vremena ne pomnijo, kot je rekel Gaber, zakaj bi? 

In kdaj je že gaber kaj pametnega povedal????

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, solorider pravi:

Sigurno ga imajo, ker pluzijo pesek. Kako pa mislis, da spravijo pesek iz cest. Sem jaz tudi imel take :eek: ko sem v Tuniziji videl te pluzne tovornjake kako so pluzili pesek iz cest.

Okej ja, slab primer, ampak saj si dojel moj point ;)

pred 3 minutami, Rogerg pravi:

glih zarad takih primerov kot je ta vikend... 

To je lih tko, k da bi na Planici naredil luknje v smučino in nalet, da bi voda dol odtekala, če bi bil slučajno tak dež... Haha... Do letos pa itak ni bilo sploh govora o dirkanju v dežju ponoči na tej progi... Nekaj let nazaj so zaradi treh kapljic skenslal vse... 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 59 minutami, solorider pravi:

in teli revčki-Katarci nimajo € da bi naredili odvodnjavanje na teh delih? 

Če sem včeraj prav razumel, na progi in ob progi nimajo urejenega odvodnjavanja. Očitno niso računali, da bodo nalivi ravno v času dirke.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, skopusnik1 pravi:

Kako ni suha proga, če sem pred 3h gledal Asia Rookie Cup Moto3? Ni bilo videt nič mokrega.

Zadnja dva ovinka sta bila v moto3 še mokra... Pol se je posušilo... Že v moto3 so se kr približal časom iz treningov na neke 3,5s

Popravljeno . Popravil KennyJR
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tadva res ne vesta, da ekipa SIC in ekipa SIC58 nista ista ekipa? Tle Gaber nabija da sasaki vozi za očeta simončelija, kjer dejansko vozi suzuki... 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, KennyJR pravi:

Okej ja, slab primer, ampak saj si dojel moj point ;)

To je lih tko, k da bi na Planici naredil luknje v smučino in nalet, da bi voda dol odtekala, če bi bil slučajno tak dež... Haha... Do letos pa itak ni bilo sploh govora o dirkanju v dežju ponoči na tej progi... Nekaj let nazaj so zaradi treh kapljic skenslal vse... 

pussiji.. na endurance dirkajo ponoči v veliki meri brez osvetljevanja tudi v mokrem neglede na to, da se temperatura približa ali celo doseže 0stC...

bomo vsaj videli prave boje in s tem pravo vrednost dirkačev .. tisti , ki so planirali boljše štartne položaje v kvalifikacijah so verjetno malo bolj zadaj v štartni vrsti..zanimivo bo ko pes ..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, KennyJR pravi:

To je lih tko, k da bi na Planici naredil luknje v smučino in nalet, da bi voda dol odtekala, če bi bil slučajno tak dež... Haha...  

Tako mimogrede....v Planici so v naletni smučini dejansko narejeni odvodni kanali za odvajanja vode!

Ne komentiraj stvari, o katerih se ti tudi približno ne sanja :ras:

image_17780646_0.jpg?itok=FAImtmd0

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!