Skoči na vsebino

Moto GP 2017


exclan

Priporočene objave

Zdaj mi je pa popolnoma jasno, zakaj Rossi ni moral dosegat rezultatov z Ducatijem!
Zdaj, ko opazujem Lorenza se mi je tudi Rossi zasmilil, da je moral ta drek vozit. Zamislite si, kako se je moral počutit, ko se je trudil in trudil, rezultatov pa ni,  prav tako sedaj Lorenzo. Verjetno mu je žal, kot že dolgo ne. Upam, da ga vsaj dobro plačajo.  Škoda!

Zarco, vrhunska dirka, čeprav sem dobil občutek, da se je po dotiku z Rossijem malce "zabremzal" .

Komaj čakam čas, ko bo pravice za prenose dirk odkupila katera druga TV hiša. Upam, da v svojem lajfu dočakam ta trenutek. :worship:

Popravljeno . Popravil NumLock
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

MotoGp nas ponovno ni razočaral !!! Večina nas je pričakovala duel MM - MV daleč spredaj.... dobili pa smo ponovno vse kaj drugega. Nisem pričakoval, da se bo Pedrosa strgal s ketne in vozil hitro in agresivno. Ko mu gre, ga je res lepo gledat. Škoda sicer za ničlo Vinalesa, ki bi še dodatno popestril dogajanje. Rossi je oddelal tako kot zna. (Spet mediji po nepotrebnem delajo iz muhe slona). Zarco se je peljal odlično in ko je videl priložnost jo je hotel izkoristit...Enako stari...Po dirki mu je malo požugal in stisnil roko :) in to je to...Problem Zarcoja je bila večja obraba gum in na koncu več ni mogel držat tempa... Cal pa je to lepo izkoristil in ponovno dokazal da ko mu gre mu gre :) 

Ducatiji so ponovno zatajili na celi črti in so vzadaj skoraj 20 sec....Jorge se je na začetku celo dobro peljal a zaključil kot tretji Ducati, kar ponovno dokazuje, da se še presneto matra na motociklu.

Sokomentator Robi - odlično !!! Treba pohvalit tudi A Kanal, ki ponovno dela odlične prispevke... Robi in Gaber sta mi všečna kombinacija.  

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 minutami, NumLock pravi:

Zdaj mi je pa popolnoma jasno, zakaj Rossi ni moral dosegat rezultatov z Ducatijem!
Zdaj, ko opazujem Lorenza se mi je tudi Rossi zasmilil, da je moral ta drek vozit. Zamislite si, kako se je moral počutit, ko se je trudil in trudil, rezultatov pa ni,  prav tako sedaj Lorenzo. Verjetno mu je žal, kot že dolgo ne. Upam, da ga vsaj dobro plačajo.  Škoda!
 

Misliš,da je ducati jajca?Po moje pa je le bolj specifičen motor...navsezadnje so tudi SS dukatiji specifika,ki vsaj meni ni sedla pa sem jih nekaj imel,nekaj poizkusil...

Zanimivo bi bilo videt MM na ducatiju...čeprav verjetno pol za večino vas ne bi bil več jajc....:smoke:

Popravljeno . Popravil sesir
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, sesir pravi:

Misliš,da je ducati jajca?Po moje pa je le bolj specifičen motor...navsezadnje so tudi SS dukatiji specifika,ki vsaj meni ni sedla pa sem jih nekaj imel,nekaj poizkusil...

Zanimivo bi bilo videt MM na ducatiju...

Dvomim, da bi MM kaj naredil na Dučeju. Glej, če Rossiju ni uspelo, pa Lorenzu, potem se je treba malo vprašat, kaj je z motorjem narobe. OK, dal bi še ga MM za eno sezono, pa da vidimo, ampak dvomim, da bi bil uspešen.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, NumLock pravi:

Dvomim, da bi MM kaj naredil na Dučeju. Glej, če Rossiju ni uspelo, pa Lorenzu, potem se je treba malo vprašat, kaj je z motorjem narobe. OK, dal bi še ga MM za eno sezono, pa da vidimo, ampak dvomim, da bi bil uspešen.

 

Po ravnini so dukaiji najhitrejši,skozi ovinke pa mislim,da MM nima konkurence...ne vem,ne vemo vendar je moje mnenje že lani bilo,da se jLo z dukatijem ne bo ujel(pričakujem še slabše kot Rossi) in,da bi mogoče MM pasal na dukati,kot je pasal recimo Stoner...

Mogoče ima planet x katerega je on bolj ovinkaste ceste:fredyjecar:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 minutami, sesir pravi:

Po ravnini so dukaiji najhitrejši,skozi ovinke pa mislim,da MM nima konkurence...ne vem,ne vemo vendar je moje mnenje že lani bilo,da se jLo z dukatijem ne bo ujel(pričakujem še slabše kot Rossi) in,da bi mogoče MM pasal na dukati,kot je pasal recimo Stoner...

Mogoče ima planet x katerega je on bolj ovinkaste ceste:fredyjecar:

Ja, Ducatiji so bili lani res hitri na ravninah - kot snete sekire. Letos, letos pa Ducati nekako ni najbolj hiter, kar se je včeraj lepo videlo na tisti ravnini dolgi 1km, kjer je Lorenzu, Cal lepo sledil. Tudi sam sem pričakoval (glede na lani), da bo Ducati na tej progi lahko izkoristil ravnine, ampak sem bil razočaran.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobro, da se MM vozi na Hondi, saj bi blo potem vse brez veze, dve klasi je boljši od trenutno vodečega, ki je brez zmage:yawn:, Bojim se za Zarcoa, bi ga znal zamrzit pristaši, ki so predvsem navijači nogometa zgubljeni v svetu motorizma, kako si je drznil prehitevat slabšega od sebe na tovarniškem motorju, rookie pa na drugorazredni Yamahi:D

Dedek jemlje sedež boljšim dirkačom, žal:P

JL, vse boljši in boljši je:D, Pedrosa dokazal, da ni več večno drugi, saj ima veliko slabši motor:D

Popravljeno . Popravil builder
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, thumper pravi:

prvak v moto gp.. ker morajo dvigniti nešteto kvihtov v svoji karieri da dosežejo naslov.. za otroka imeti je dosti , da se ti enkrat en kviht dvigne pa prehitro uplahne ..

Saj pravim, da je relativno. Ti bi bil raje prvak v motoGP kot oče otroku. Lahko ti pištolca dobr dela, če maš plavalce bolj slabe boš samo maneverske naboje streljal, razen, če nešteto kvihtov pomaga :P.

pred eno uro, NumLock pravi:

Zdaj mi je pa popolnoma jasno, zakaj Rossi ni moral dosegat rezultatov z Ducatijem!
Zdaj, ko opazujem Lorenza se mi je tudi Rossi zasmilil, da je moral ta drek vozit. Zamislite si, kako se je moral počutit, ko se je trudil in trudil, rezultatov pa ni,  prav tako sedaj Lorenzo. Verjetno mu je žal, kot že dolgo ne. Upam, da ga vsaj dobro plačajo.  Škoda!

Stoner bi jim še vedno pokazal, da se da ;).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, bikez pravi:

Pozabil si dodati večno :jezik:.

ma ja ... vsi ostali mlajši so zadaj ... pa šele zdj je prvi v skupni razvrstitvi ... res je brezvezn :P

 

Popravljeno . Popravil maus
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo sem pogledal še moto3, ki sem ga včeraj zamudil... Canet je mel smolo, da je krog dolg 2:15... V Sachsenringu, Spilbergu ali Laguni bi mu zihr ratal o dovolj dolgo fejkat tm ob progi, da bi pokazali rdečo zastavo.. Hehe..

Mi je pa zanimivo kako različen motor na pogled imata Fenati in Canet, pa sta oba Hondi... Vozi Fenati lanski model? 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma že dejstvo, da duplo star človek še vedno resno meša štrene na pisti (še neprimerno bolj pa po forumih!) je čisto dovolj zgovorno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Štirje Honde med prvimi desetimi, to je zelo slab motor.... :eek:  Stari zelo dober, če tudi ni njegova steza. Horhe po pričakovanju...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

2 hours ago, builder said:

Dobro, da se MM vozi na Hondi, saj bi blo potem vse brez veze, dve klasi je boljši od trenutno vodečega, ki je brez zmage:yawn:, Bojim se za Zarcoa, bi ga znal zamrzit pristaši, ki so predvsem navijači nogometa zgubljeni v svetu motorizma, kako si je drznil prehitevat slabšega od sebe na tovarniškem motorju, rookie pa na drugorazredni Yamahi:D

Dedek jemlje sedež boljšim dirkačom, žal:P

JL, vse boljši in boljši je:D, Pedrosa dokazal, da ni več večno drugi, saj ima veliko slabši motor:D

Spet pišeš traparije,lani si cel let govoru,da ma Rossi najboljši motor, ta isti motor ma letos Zarco.Ampak letos je pa ta motor po tvoje drugorazredni,če ne veš kaj pišeš raje nehaj,ker sam sebe smešiš.Glede JL,s tem motorjem bi moral biti precej boljši,še Petro ga nabije   .:lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 51 minutami, Marcel-F pravi:

 ta isti motor ma letos Zarco.Ampak letos je pa ta motor po tvoje drugorazredni,če ne veš kaj pišeš raje nehaj,ker sam sebe smešiš.Glede JL,s tem motorjem bi moral biti precej boljši,še Petro ga nabije   .:lol1:

a bremze so jim enake dal, al so si jih sami kupli, prav tako vzmetenja, ne piši stvari, o katerih blage veze nimaš:P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, Marcel-F pravi:

Spet pišeš traparije,lani si cel let govoru,da ma Rossi najboljši motor, ta isti motor ma letos Zarco.Ampak letos je pa ta motor po tvoje drugorazredni,če ne veš kaj pišeš raje nehaj,ker sam sebe smešiš.Glede JL,s tem motorjem bi moral biti precej boljši,še Petro ga nabije   .:lol1:

 

Zarco ima verjetno bolš motor kot ga je mel lani rossi, ker baje ima updatano mašino. Zavore in vzmetenje je itak tržno. Vsi vozijo Brembo/Ohlins. Oni stvari prodajajo. Redding recimo, je uzel nazaj lanske vilce. Enako je davno tega naredu Stoner, 

 

Me pa zanimajo dve zadevi. 

a je kdo kje prebrtal, so v austinu vozili prednje gume #6 ali #70?

in, drugo, Admin, cenim čistočo in vestnost, me pa useen zanima, a sam sebi ne smem butec rečt? :P

 

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 minutami, Cartman pravi:

 

 

a je kdo kje prebrtal, so v austinu vozili prednje gume #6 ali #70?

 

 

 

 

#6 - to sicer sklepam po tem, ko je Rossi dejal da so našli boljše nastavitve in nima več take potrebe po trši karkasi 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 urami, builder pravi:

Dedek jemlje sedež boljšim dirkačom, žal:P

Kaj pomeni boljši...da enkrat zmaga, drugič pade?

Če to, potem je bil lani Rossi najboljši, ker je imel največ smole,... padci, odpoved motorja.

Če so važne točke, potem pogled na razpredelnico pove vse :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 urami, maus pravi:

ma ja ... vsi ostali mlajši so zadaj ... pa šele zdj je prvi v skupni razvrstitvi ... res je brezvezn :P

 

Mogoče mu letos rata, brez da bi bil na dirki prvi :P.

pred 22 minutami, vandrovec pravi:

Kaj pomeni boljši...da enkrat zmaga, drugič pade?

Če to, potem je bil lani Rossi najboljši, ker je imel največ smole,... padci, odpoved motorja.

Če so važne točke, potem pogled na razpredelnico pove vse :P

Slavijo se samo prvaki. Vse ostalo gre v pozabo.

Popravljeno . Popravil bikez
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1 hour ago, builder said:

a bremze so jim enake dal, al so si jih sami kupli, prav tako vzmetenja, ne piši stvari, o katerih blage veze nimaš:P

Ja to maš pa prov,bremze in vzmetenje majo od serijske R1!!!Se ti oproščam,ker nisem bil seznanjen s tem . .:slap:

Želim ti veselo tolažbo še naprej,pa LP.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!