Skoči na vsebino

Moto GP 2017


exclan

Priporočene objave

pred 3 urami, bikez pravi:

Zato, ker se letos ne more več boriti za tisto, kar si že 10 let želi. Denarja ima pa dosti, ali pač ne.

Eee, ma u koncni fazi, zoga je okrogla. Nicky je reku, you never know, thats why we lineup on Sunday. 

 

Realist bi reku de je predalec. Mi pa ne gre z glave sezona 13. Dva od treh playerjev za naslov sta se v dveh vikendih trikrat zlomila. Ce se (bognedaj) zgodi kaj podobnega, on pa na kavcu v tavuliji, se mu 100% zmesa. 

 

Skoda za vdmarka. 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 16 urami, Cartman pravi:

Eee, ma u koncni fazi, zoga je okrogla. Nicky je reku, you never know, thats why we lineup on Sunday. 

 

Realist bi reku de je predalec. Mi pa ne gre z glave sezona 13. Dva od treh playerjev za naslov sta se v dveh vikendih trikrat zlomila. Ce se (bognedaj) zgodi kaj podobnega, on pa na kavcu v tavuliji, se mu 100% zmesa. 

 

Skoda za vdmarka. 

Ja, prejšnjo dirko je vedu, da ne bo mogu in ga ni nadomeščal nihče. Za to dirko je pa že vedu, da ga noben ne bo mogu nadomeščat pa so mu vseeno poiskali nadomestnega šoferja, čeprav so vedli, da ne bo vozil :whistle:.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, bikez pravi:

Ja, prejšnjo dirko je vedu, da ne bo mogu in ga ni nadomeščal nihče. Za to dirko je pa že vedu, da ga noben ne bo mogu nadomeščat pa so mu vseeno poiskali nadomestnega šoferja, čeprav so vedli, da ne bo vozil :whistle:.

 

To kar si spesnil morde razumeta mr. high iq Builder pa g. zadnja beseda Borutt. Jaz ne znam razvozlat pomena hehe. Trd, pa se celado sm zbil. 

 

Gledal mal fp1. Dec ne zgleda leseno, tud u boxih kar lepo hodi.....in ce se Kalio show nadaljuje, moram pozrt besedo, da KTM konc  sezone 18 ne bo zelo konkurencen stroj. 

 

Popravljeno . Popravil Cartman
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

On 9/20/2017 at 9:05 PM, Cartman said:

Pa ne vem,  je Rossi u dveh letih vodil tolk krogov kot do sedaj Jorge? Vale je suvereno zgledal pet minut, in snel Caseya.....trdim da ducatija pred in po prihodu Dall'igne ni fer primerjat. 

 

 Zakaj ne? Pred Gigijem je bil Stoner prvak, pa parkrat zelo dober v prvenstvu in vecino svojih nemalo zmag je privozil na Ducatiju... Ko je nehal je bil Ducati zmagovalen motor, dve ali tri zmage je imel tisto sezono....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

On 9/20/2017 at 2:49 PM, boshell said:

Po moje tukaj ni denar v igri, ker njemu cekinčki kapljajo tudi če je na bolniški.

Bolj to kak car je, ker se je tolk hitr vrnu po dvojnem zlomu noge.

Se pa strinjam s tabo Kenny, da s tem nebo nič naredu, ker prvenstvo je za njega odpisano, razen če prve tri ugrabijo marsovci.  

 

 Ma, tudi dokazovanje carstva pomoje ni razlog: Lorenzo je sel dirkat dan po operaciji, McCoy si je dal vstaviti zelezno palico skozi kost, da je lahko sel dirkat z zdrobjeno nogo ipd, ipd... Je veliko podobnih primerov.  Jaz bi rekel, da vecina dirkacev samo hoce dirkati in konec! Saj so drazili Dovija z tem, da Lorenzo zasluzi vec, pa se je samo smejal in rekel da nikoli ni in ne bo dirkal za denar....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, jvalant pravi:

 Zakaj ne? Pred Gigijem je bil Stoner prvak, pa parkrat zelo dober v prvenstvu in vecino svojih nemalo zmag je privozil na Ducatiju... Ko je nehal je bil Ducati zmagovalen motor, dve ali tri zmage je imel tisto sezono....

Najprej zarad pravil, ki so takrat skoraj prepovedovala razvoj med sezono, zarad pooblastil ki jih je Dall'igna dobil, budgeta in reorganizacije, potem pa se zarad zacetka razvoja modernega motorja, engina, ki je prisel z gp15. 2007-2012 je bil samo Casey sposobn pelat hitro, 2015, 16 in letos je bilo v igri za zmago ze kup ducov. Dovi, ianone, petrux in pogojno Lorenzo. 

Ce se ne motm, je gigi prisel za sezono 2014, ko je tud Crutchlow prigaral do stopnick, celo po tistem, ko je podporo in gp14/2 dobil ianonne v pramacu...Gigi je  zelo zelo spremenil stvari. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

17 hours ago, Cartman said:

Najprej zarad pravil, ki so takrat skoraj prepovedovala razvoj med sezono, zarad pooblastil ki jih je Dall'igna dobil, budgeta in reorganizacije, potem pa se zarad zacetka razvoja modernega motorja, engina, ki je prisel z gp15. 2007-2012 je bil samo Casey sposobn pelat hitro, 2015, 16 in letos je bilo v igri za zmago ze kup ducov. Dovi, ianone, petrux in pogojno Lorenzo. 

Ce se ne motm, je gigi prisel za sezono 2014, ko je tud Crutchlow prigaral do stopnick, celo po tistem, ko je podporo in gp14/2 dobil ianonne v pramacu...Gigi je  zelo zelo spremenil stvari. 

Se strinjam. In zelo dobro si primerjal oba motorja in obodobje... Vse se da primerjati ;)

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tip po slabih treh tednih hodi, kot da ni bilo nič in vozi, kot da ni nič. Pa s čim se to zdravi? Rezultat pa temu primeren. Na dolgi rok zna bolečina dodat svoje, za par krogov je pa čist brez težav... 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 18 urami, KennyJR pravi:

Tip po slabih treh tednih hodi, kot da ni bilo nič in vozi, kot da ni nič. Pa s čim se to zdravi? Rezultat pa temu primeren. Na dolgi rok zna bolečina dodat svoje, za par krogov je pa čist brez težav... 

ti bom osebno iskušnjo povedal, ko so mi vstavili pločevino v kompliciran zlom roke, jaz nisem vedel, da sem mel roko zlomljeno, en mesec sem z njo hodil z berglami, razgibavali so mi jo,delal sem normalno z njo, kot da ni nič, dokler nisem padel in se naslonil nanjo, takrat je počila pločevina katera je držala zdrobljeno kost skupaj. No potem sem pa najebal (spet operacija, vstavljanje kostnega mozga, močnejši pleh...) Verjemi, da fantje, ne samo 46 izredno tvegajo , ko gredo polomljeni na dirko.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 urami, KennyJR pravi:

Tip po slabih treh tednih hodi, kot da ni bilo nič in vozi, kot da ni nič. Pa s čim se to zdravi? Rezultat pa temu primeren. Na dolgi rok zna bolečina dodat svoje, za par krogov je pa čist brez težav... 

Tudi jaz imam osebno izkušnjo. Po treh mesecih so ugotovili, da se kosti ne zdravita in dali ven Ortofix (tisti zunanji vijaki, kovinske palice, ko gredo na eni strani noter in na drugi ven) ter mi kmalu dali notranje vijake in titan ploščico. Občutek je bil takoj veliko boljši in funkcionalnost noge boljša. Pa je bilo narejeno "na socialo", Rossi pa najbrž ni bil operiran tam kot jaz. Plus tega pa je še vrhunsko pripravljen športnik.

Pa ne bi rekel, da vozi kot da ni nič. Ga zna dolžina dirke spraviti na kolena, saj to ni enako kot treningi/kvalifikacije.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

da te pa Jorge napere z Ducatiom, to pomeni, da toneš, ko te pa napere toliko, kot je ta dva kekca na Yamahah danes, pomeni, da si se že vtopil:P

MM je neustavljiv, Dovi je danes, po moje, izgubil možnosti za naslov. Škoda za zanimivost prvenstva, upam, da se motim:smoke:

 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 40 minutami, builder pravi:

da te pa Jorge napere z Ducatiom, to pomeni, da toneš, ko te pa napere toliko, kot je ta dva kekca na Yamahah danes, pomeni, da si se že vtopil:P

En od teh dveh kekcev ima na sveže skup pošravfano nogo. Aja, tebe to itak ne zanima.

 

Pomoje je danes Dohtar dokazal da še zdaleč ni za odpis. Je dal vsem tekmecem veliko dela. Eni pa se niti do njega niso uspeli pripelat. Sam enduro bo moral več vozit :D 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 minutami, jskrablin pravi:

En od teh dveh kekcev ima na sveže skup pošravfano nogo. Aja, tebe to itak ne zanima.

 

Pomoje je danes Dohtar dokazal da še zdaleč ni za odpis. Je dal vsem tekmecem veliko dela. Eni pa se niti do njega niso uspeli pripelat. Sam enduro bo moral več vozit :D 

eni so mel ključnico, ki je proti nogi kot dan in noč, ampak ti to ne moreš razumeti, ker si fan:lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, builder pravi:

eni so mel ključnico, ki je proti nogi kot dan in noč, ampak ti to ne moreš razumeti, ker si fan:lol1:

In točno kdo od Rossijevih tekmecev je danes tekmoval s polomljeno ključnico? In ga premagal?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, jskrablin pravi:

En od teh dveh kekcev ima na sveže skup pošravfano nogo. Aja, tebe to itak ne zanima.

 

Pomoje je danes Dohtar dokazal da še zdaleč ni za odpis. Je dal vsem tekmecem veliko dela. Eni pa se niti do njega niso uspeli pripelat. Sam enduro bo moral več vozit :D 

Prikladna nezgoda na mestu, ki ga hudo ni oviral pri vožnji in vrhunski motor pa pelat tudi zna.

Ampak to je daleč od Laude, ki je na prvi tekmi po vrnitvi privozil 4. mesto, ves krvav, pa je ded ležal na smrtni postelji

imago03389217m-jpg.jpg.9b6aac433965e56a5a645aa60364f7c4.jpg

Lauda je poleg tega tudi imel okus za motorje in je vedel, kaj je dobro.

facf2ba3019705962bbf9483ffef2ad0--vintage-motorcycles-vintage-bikes.jpg.771380f688a4d5b9bbc120d77e57eefd.jpg

klovn pa pade na domačem dvorišču iz mopeda, se malo zapelje s helikopterjem pa razkazuje berglico...

in rokomet se lahko začne za vernike...

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

10 minutes ago, Snecer said:

Prikladna nezgoda na mestu, ki ga hudo ni oviral pri vožnji in vrhunski motor pa pelat tudi zna.

Ampak to je daleč od Laude, ki je na prvi tekmi po vrnitvi privozil 4. mesto, ves krvav, pa je ded ležal na smrtni postelji

imago03389217m-jpg.jpg.9b6aac433965e56a5a645aa60364f7c4.jpg

Lauda je poleg tega tudi imel okus za motorje in je vedel, kaj je dobro.

facf2ba3019705962bbf9483ffef2ad0--vintage-motorcycles-vintage-bikes.jpg.771380f688a4d5b9bbc120d77e57eefd.jpg

klovn pa pade na domačem dvorišču iz mopeda, se malo zapelje s helikopterjem pa razkazuje berglico...

in rokomet se lahko začne za vernike...

 

 

kwa nej rečem.... a t je kej naredu? a maš hude traume? a maš zlomleno nogo pa do pira ne morš sam? sej bi reku "kekec" ampak bi ga užalu....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je pa dohtar res nesramen, da se mu ni kar umaknil...

Mater, oni se borijo za čim boljša mesta. In Pedrosa ga ni prehiteval za cel krog, ampak se je vozil z njim.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 30 minutami, bikez pravi:

Ko je nate Dani jezen, pol veš kolk je ura...

Dani je dober, škoda, ker mu vedno mal zmanjka, zaradi MMja pa gledam dirkanje, pa čeprav ne navijam zanj, ampak mulc dobro dela, gre čez mejo in izvede...to je to.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!