Skoči na vsebino

Moto GP 2017


exclan

Priporočene objave

rezultati FP1 Silverstone

The top ten:

1. Maverick Viñales - (Movistar Yamaha MotoGP) - 2:02.130
2. Jorge Lorenzo - (Ducati Team) - +0.519
3. Cal Crutchlow - (LCR Honda) - +0.639
4. Marc Marquez - (Repsol Honda Team) - +0.727
5. Valentino Rossi - (Movistar Yamaha MotoGP) - +0.865
6. Alvaro Bautista - (Pull&Bear Aspar Team) - +0.895
7. Johann Zarco - (Monster Yamaha Tech 3) - +0.914
8. Aleix Espargaro - (Aprilia Racing Team Gresini) - +1.154
9. Scott Redding - (Octo Pramac Racing) - +1.206
10. Andrea Dovizioso - (Ducati Team) - +1.207

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

MM rekord steze, cist bliz ata, Lorenzo celo pred Dovijem, cudo. Casi obetajo pestro dirko, mam obcutk, da bo ata zarinu, k je ze dve zaruku, pa voda v grlo tece in si bo prevec zelel.... No, morda pa ne.... Navijamo se kr :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Folger se he ornk razkantal... So ga samo še odnesli...

Po časih so zelo skupaj, samo po občutku bi rekel, da ima rossi mal več kot ostali... Mm mi zgleda, kot da se spet preveč sili... Dovi po časih sicer ni bil tako močan, ampak predvidevam, da bo blizu, treba je še resno računat na calvina. Suzuki preseneča ampak nebi rekel, da bodo v boju za stopničke... 

Viñales je s svojim izborom gume uganka, vozil je M S, ostali večinoma H H

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Rossi  je  reku, da z mehko gumo nau spelu  cele dirke  recimo....  Iannone  je pa na warm upu  kva, seku  kje?  :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, res so budale pri Ducatiju, da niso obdrzali Ianonneja... ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Noro dobra dirka... Rossi je izkoristil malo prehitevanja med Viñalesom in MM... Verjetno bi ga lahko hitreje ujeli, ampak je bilo spet pomembno šparanje gum in tu je Dovi pač gladko številka 1. Tako kot on zna s svojimi izkušnjami vse narest 100% prav ne zna nihče... Rossi sploh v zadnjih letih dela precej napak, tako v vožnji, kot v taktiki... Dovi pa vse v nulo...

Viñalesu je malo zmanjkalo... Če bi gledali še en krog bi bilo zanimivo... Ampak vseeno se mi je zdelo, da je imel Dovi nekaj več... Kot je sam rekel, nisem šel hitreje zadnja dva kroga, sem imel pa motor v pravi poziciji... Enostavno je odpeljal tako, da ga ni bilo moč premagat... 

Med dirko šok... Honda bi lani lahko odvozila z dvema agregatoma čez celo sezono, s po enim na motor.. Letos pa pri 8ih takole med dirko... Če se nebi zgodilo bi se verjetno MM in Dovi udarila za zmago. Nikoli ni fajn, ko se tole zgodi in mi je žal za MM, čeprav tole pride dobro za prvenstvo in res upam, da Doviju rata.

Po drugi strani pa je za tako napako precej pogosto kriv dirkač... Lani je takole Rossiju razneslo mašino v Italiji, letos Marcu tukaj... Obakrat povsem enako v največji točki zaviranja z motorjem... Ni naključje... Verjetno je bilo tega malo preveč...

Rossi je sedaj tudi sam priznal, da se bo za naslov težjo še boril. Preprosto je premalo zmag... To je prvi korak k temu, da po naslednji sezoni sledi penzija. Bo pa prvi favorit v Misanu, to je pa dejstvo. Tam so testirali, tam je bil vedno hiter. Stavim nanj, potem bo zelo blizu v prvenstvu, ampak vseeno bi zelo težko prvak.

Dovi pa sedaj več tisti, ki slučajno vodi v prvenstvu, ampak je nekdo, ki se resno bori za naslov in mu trenutno kaže najbolje! Poleg tega je to konca še 6 dirk in od tega ducatiju vsaj zadnjih 5 dirk zelo ustreza... Dovi je sedaj resno lahko prvak. Če v Aziji da vetra Marquezu je to to...

Lorenzo nezadržno prihaja. Do konca sezone bo še v igri za zmage... Noro... 

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, KennyJR pravi:

 

Po drugi strani pa je za tako napako precej pogosto kriv dirkač... Lani je takole Rossiju razneslo mašino v Italiji, letos Marcu tukaj... Obakrat povsem enako v največji točki zaviranja z motorjem... Ni naključje... Verjetno je bilo tega malo preveč...

 

Sori, ampak Rossi v Mugellu na sredini ciljne ravnine ni kej dost bremzal z motorjem. Tam je malo klanca in so pri Yamahi sami rekli, da se je motor zaradi razbremenitve vrtel previsoko. Po domače: previsoko so imel nastavljeno blokado. Tu ni nič napake voznika. Link

Tudi za Marca si bi upal trdit da ni imel prstov zraven. Ima mogoče kdo podatek, če je vozil z istim motorjem, ki ga je v petek razsul. Sam bi vzrok iskal tukaj. Da so spregledali kakšno poškodbo zaradi padca.

Popravljeno . Popravil jest7
  • Všeč mi je 2
  • Hvala 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ah, a se se nisi navadil, da ne jemljes resno takih komentarjev, sej je zabavno, ko jim ze 20 let zivce para, no, nekaterim verjetno samo 3. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 34 minutami, HD-Dyna pravi:

Bez starca - nema udarca :P

brez starćkou bi tamladi službo dobil ... ampak kaj k noćjo delat :P

brez starćkou se tut Moto GP ne bi razviju, kot se niti moto industrija ... tko da, upam da Rossi še kake 2-3 leta voz ... itak se giblje med prvimi 4 dirkači od 24 al kolk jih je ... pa vsi mlajši :P 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, maus pravi:

brez starćkou bi tamladi službo dobil ... ampak kaj k noćjo delat :P

brez starćkou se tut Moto GP ne bi razviju, kot se niti moto industrija ... tko da, upam da Rossi še kake 2-3 leta voz ... itak se giblje med prvimi 4 dirkači od 24 al kolk jih je ... pa vsi mlajši :P 

Ja, vsi so na isti ladji. Eni se peljejo v bordelu na palubi, drugi pa v podnu zraven dizl motorja :P.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jest sm tudi za to, da dedek še kako sezono pelje, ker blamiranje koga drugega, ne bi bilo tak zanimivo:P

je pa zanimiva sezona, v začetku sem mislil, da bo MM prvak, zdaj pa nisem več tako prepričan, ker pri Duceu so zgleda uspel zrihtat to, kar jim je genij zjebu za par sezon:yea1:

vsekakor 10ka bo:kva2:

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 8 minutami, builder pravi:

jest sm tudi za to, da dedek še kako sezono pelje, ker blamiranje koga drugega, ne bi bilo tak zanimivo:P

je pa zanimiva sezona, v začetku sem mislil, da bo MM prvak, zdaj pa nisem več tako prepričan, ker pri Duceu so zgleda uspel zrihtat to, kar jim je genij zjebu za par sezon:yea1:

vsekakor 10ka bo:kva2:

 

si poslušal preteklo nedeljo intervju z MM.....jaz sem, kljub rivalstvu in političnim odgovorom, mislim, da je kar resno in dobro opisal "penzionista"

Kdo bo prvak sicer ne vem, vem pa da sta tako Dovi kot MM iz pravega testa in da take, ki si upajo in poskušajo več kot je možno (beri MM) rabimo, zato se moto GP gleda. Stari pa tudi zaenkrat še uspešno meša štrene.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, DAMI34 pravi:

si poslušal preteklo nedeljo intervju z MM.....jaz sem, kljub rivalstvu in političnim odgovorom, mislim, da je kar resno in dobro opisal "penzionista"

ko se je vozil okoli dedka in ga blamiral, dokler ga ta ni brcnil, je bilo vsem jasno, kaj si MM misli o njem, razen navijačev dedka, te itak ne vidijo nič, ne razumejo nič, ne slišijo nič drugega, razen, kar gre v prid patronažne sestre:P

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 15 minutami, DinDiin pravi:

Dedi je kralj! Hocte, nocte:D

Za take kekce, ko si solze brišejo v njegov navijaški šal.

Normalen gledalec vklopi tv, pogleda in gleda če je fight, nakar ugasne in gre life dalje.

Klovna gor držijo naivneži in njihov račun bajno živi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tu ima Snecer deloma prav. Popolnoma nič ni pomembno koliko je kdo star, ampak kako se kdo pelje. In dokler je dirka zanimiva, jo bomo gledali. Rossi je pač kralj zato, ker je že dolgo zraven (star) pa še vedno dober. Všeč pa mi je, da se zmagovalci menjujejo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Poleg športa je MotoGP tudi biznis. In tukaj je Rossi najuspešnejši. Proizvajalci pa so v tem športu tudi zato, da na ta račun nekaj zaslužijo.

Saj tudi na športni ravni dohtar ni tako slab, ampak mislim, da ne bo več prvak.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!