Skoči na vsebino

Moto GP 2017


exclan

Priporočene objave

pred 15 urami, Darko3g pravi:

Tu ima Snecer deloma prav. Popolnoma nič ni pomembno koliko je kdo star, ampak kako se kdo pelje. In dokler je dirka zanimiva, jo bomo gledali. Rossi je pač kralj zato, ker je že dolgo zraven (star) pa še vedno dober. Všeč pa mi je, da se zmagovalci menjujejo.

Jaz bi mu dal še Aprilio za vozt, da še tam mal porihta :D. K je glih Italjan :D.

Popravljeno . Popravil bikez
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dovi je odfural dobro. Za v penzijo pa Rossi,MM,Vinales,lorči,Pedrosa in Cal. Ostali pa niso za v penzijo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa smo brez prvega favorita za Misano... Škoda...

Pogorelc s kanala A pa si verjetno že daje štrik okrog vratu od depresije. Tolk kot je pa za tip neprofesionalen za komentiranje pa o bog.. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pri 389 letih ga poškodba zaustavi v boju za naslov. Pri teh letih bi si pa res že zaslužil penzijo :D

Link do novice kjer parvijo, da ma Rossi že 389 let. 

389 let.png

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz lahko pokažem kako moja Yamaha hitro wobla. :jezik:

Drugače pa mi je žal za vsakega športnika, ki se poškoduje, pa če navijam zanj ali ne. :cry:

Popravljeno . Popravil Andrejcer
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 10 urami, Domen L pravi:

Pri 389 letih ga poškodba zaustavi v boju za naslov. Pri teh letih bi si pa res že zaslužil penzijo :D

Link do novice kjer parvijo, da ma Rossi že 389 let. 

Nerodno je, če tipkarsko napako kritiziraš z drugo tipkarsko napako (parvijo press):blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 45 minutami, maus pravi:

z zlomleno nogo use premaga :ras: 

 

pred 47 minutami, Snecer pravi:

Kdo bo sedaj vozil namesto Rossija? 

 

21151634_1421562357939305_4116681595982271128_n.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 18 minutami, bikez pravi:

Nobenga ne spustijo na moped, da ne bi pokazal kak se vozi :lol1:

a ti bi pa kr posodu svoj moped, da se drugi z njim podijo po pisti :huh: 

Ob 3. 9. 2017 ob 7:50, solorider pravi:

Bo zanimivo videti kaj bo Zarko naredil!

js sm skor zihr prepričano prepričan, da neki bo storu :huh: 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In koga bi vi posadili na motor? Zarco in Folger imata pogodbo z moštvom Tech 3 in ne Yamaho tako, da tale kombinacija nikakor ni izvedljiva in je prav toliko verjetna kot, če bi pričakovali, da bo motor vozil kdo iz moštev kjer uporabljajo drugo znamko motorja.

Testni dirkač pa tako ali tako ni prav dosti vreden.

 

 

Lp, Samo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, Nightmare pravi:

In koga bi vi posadili na motor? Zarco in Folger imata pogodbo z moštvom Tech 3 in ne Yamaho tako, da tale kombinacija nikakor ni izvedljiva in je prav toliko verjetna kot, če bi pričakovali, da bo motor vozil kdo iz moštev kjer uporabljajo drugo znamko motorja.

Testni dirkač pa tako ali tako ni prav dosti vreden.

 

 

Lp, Samo

Če bi Herve dovolil bi šlo... Sem ziher, da bi lani dovolil. Hehe... Smo že videli to precejkrat, tudi v Hondi in Ducatiju... 

Kar se pa tiče nakasuge, tip je bil 2. 2012 v Valencii 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1 minute ago, KennyJR said:

Če bi Herve dovolil bi šlo... Sem ziher, da bi lani dovolil. Hehe... Smo že videli to precejkrat, tudi v Hondi in Ducatiju... 

Kar se pa tiče nakasuge, tip je bil 2. 2012 v Valencii 

Veliko besedo imajo tu tudi sponzorji in tovarniškega motorja vsekakor ne smejo polimati s sponzorji nadomestnega dirkača prav tako pa dirkač ne sme predstavljati sponzorjev s katerimi nima pogodbe ob tem pa zanemariti svojih. Ni vse tako enstavno kot nekateri pišejo in kljub temu, da dirkača vozita motor iste znamke je zadaj pomembno še vse kaj drugega kot le napis na rezervoarju.

Pri Calu bi bila ta varjanta že lažje izvedljiva saj ima direktno pogodbo s HRC pa še tu dvomim, da bi ga ob odsotnosti MMa posadili na njegov motor.

 

 

Lp, Samo

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 29 minutami, Nightmare pravi:

Veliko besedo imajo tu tudi sponzorji in tovarniškega motorja vsekakor ne smejo polimati s sponzorji nadomestnega dirkača prav tako pa dirkač ne sme predstavljati sponzorjev s katerimi nima pogodbe ob tem pa zanemariti svojih. Ni vse tako enstavno kot nekateri pišejo in kljub temu, da dirkača vozita motor iste znamke je zadaj pomembno še vse kaj drugega kot le napis na rezervoarju.

Pri Calu bi bila ta varjanta že lažje izvedljiva saj ima direktno pogodbo s HRC pa še tu dvomim, da bi ga ob odsotnosti MMa posadili na njegov motor.

 

 

Lp, Samo

 

Checinello ne more pustit crutcha v repsol, ker on ostane brez pilota. Zato je nadomescal hayden, pa rea, aoyama. ne spomnim se da bi kdaj upgradali koga z grida. Nism gledal wsbk koledarja, van der mark bi si zasluzil mal gpja, lowes morda tudi.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Just now, Cartman said:

 

Checinello ne more pustit crutcha v repsol, ker on ostane brez pilota. Zato je nadomescal hayden, pa rea, aoyama. ne spomnim se da bi kdaj upgradali koga z grida. Nism gledal wsbk koledarja, van der mark bi si zasluzil mal gpja, lowes morda tudi.....

Seveda ne a tam je vsaj pogodbeno vezan na HRC in vsaj s tem ne bi bilo problemov a kot si že povedal jih je še vedno preveč in to ne mora iti skozi. Če pa je dirkač še pogodbeno vezan na drugo moštvo pa je možnost nadomeščanja mankajočega dirkača enaka 0.

 

 

Lp, Samo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, ce hoce fabrika dat prilko komu iz nizjih mostev, poslejo tja material in ljudi. Eliasu v Gresini, pa Ianonneju v Pramac, lani ce se ne motm je Barbera dobu hud motor u avintio....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!