Skoči na vsebino

Moto GP 2017


exclan

Priporočene objave

pred 3 minutami, Demon pravi:

Sigurno ima, brez da naredi tako bedarijo, več kot dovolj denarja.. :smoke:

 

dnarja ni nikol dovolj ;)

ne bi me čudilo, če bi MM šu pelat za KTM

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

15 minutes ago, maus said:

dnarja ni nikol dovolj ;)

ne bi me čudilo, če bi MM šu pelat za KTM

Ah, dokler je MM v njegovi formi, bodo Repsol in ostali sponzorji (tudi RedBull) dali več kot dovolj denarja, da bo ostal na zmagovalnem mopedu. Ne verjamem pa, da bo ga "EGO" toliko zjebal, kot je že marsikoga, tudi "največjega :kmet:-a"... 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 10 urami, Demon pravi:

A ti res misliš, da bi VRHUNSKI voznik, PRVAK šel iz VRHUNSKEGA in konkurenčnega motorja vozit drugorazredno in popolnoma nekonkurenčno šajtrgo zaradi enega samcatega sponzorja??? :huh: :lol1:

v tem trenutku vsekakor ne mislim tega, ampak nikoli ne reci nikoli kaj pa vemo kje bo KTM recimo čez 3-4   ali 6 let.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

marc je no1 danes. Kaj bo cez 3 leta? Lahko uleti nekdo kot Stoner. Lahko se zlomi. Ducati je zajebal, ko je Rossija podpisal par let prepozno. Zgleda da so napako ponovili z Lorenzom. KTM za pogodbe v tem ciklu verjetno ne bo dost zrel, da bi marc tvegal. Obdobje 2021-2022 je pa se zelo zelo zelo dalec. Svojga stila ne more furat tako dolgo kot Vale. Marc je letos padu ze dvajsetrkrat!

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lahko pa KAWA pride in use nalom ... Reo so snubl u SUZUKI, pa kao noče na slab motor it :huh: 

neki se pomoje kuha u ozadju ... pride kawa in pol Rossi prosi, če je lahko drugi voznik pri KAWI :huh:

danes so sanje dovoljene, jutri je napovedan sonce :P 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Uf, če bi Marc prestopil iz honde na KTM bi pa to bilo vrhunsko... bi mu tudi jaz bolj privoščil dober rezultat kot mu zdaj :) (pa vem da to ni nek faktor :) ). Mark je trenutno res št.1 in potegne iz motorja največ. KTMu manjka vrhunski dirkač ki bi vlekel naprej....enako kot Suzukiju (čeprav sem še lani bil prepričan, da bo Ianone/Suzuki dobra kombinacija. Vedno ko se premešajo karte je to dobro za šov... 

Verjamem tudi, da bi z Ducatijem bil vrhunski ker bi mu veliko bolj ugajal kot Lorenzu..... Če malo sanjam, kot je rekel maus... bi jih razporedil tako: 

Lorenzo na Suzukija, MM na KTM ali Ducati, Rossi in Vinales tam kot sta, Cal v Repsol , Pedrosa na Aprilijo....

mislim da Suzuki, KTM in Aprilija potrebujejo enega izkušenega in hitrega voznika, ker drugače ne morejo naprej. 

 

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

14 minutes ago, IBA said:

Uf, če bi Marc prestopil iz honde na KTM bi pa to bilo vrhunsko... bi mu tudi jaz bolj privoščil dober rezultat kot mu zdaj :) (pa vem da to ni nek faktor :) ). Mark je trenutno res št.1 in potegne iz motorja največ. KTMu manjka vrhunski dirkač ki bi vlekel naprej....enako kot Suzukiju (čeprav sem še lani bil prepričan, da bo Ianone/Suzuki dobra kombinacija. Vedno ko se premešajo karte je to dobro za šov... 

Verjamem tudi, da bi z Ducatijem bil vrhunski ker bi mu veliko bolj ugajal kot Lorenzu..... Če malo sanjam, kot je rekel maus... bi jih razporedil tako: 

Lorenzo na Suzukija, MM na KTM ali Ducati, Rossi in Vinales tam kot sta, Cal v Repsol , Pedrosa na Aprilijo....

mislim da Suzuki, KTM in Aprilija potrebujejo enega izkušenega in hitrega voznika, ker drugače ne morejo naprej. 

 

Torej, če prav razumem, bi vso konkurenco Rossiju in Vinalesu, preprosto ONEMOGOČIL, da bi lahko stari dobil podarjen 10 naslov??:twak:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, bikez pravi:

Naj gre rajš na čevape, kajmak in kak pir :D. Tega mu ni treba !

Hja, kr hitro lahk nekdo dokaže, da je on za en qrac, če se bodo drugi vozli z njegovim mopedom.:P On to ve, pa mi tudi:D, razen zaslepljenih fanov:jezik:

Kak boš pol uživu na čevapih, kajmaku in ob piru:P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, Demon pravi:

Torej, če prav razumem, bi vso konkurenco Rossiju in Vinalesu, preprosto ONEMOGOČIL, da bi lahko stari dobil podarjen 10 naslov??:twak:

še prej bi blo pa še treba Vinalesa sabotirat :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Just now, builder said:

še prej bi blo pa še treba Vinalesa sabotirat :P

Jaja, o tem ni dvoma. Pa še to nebi pomagalo, pa je kak je!!!:ras:

 

  • Haha 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pomoje GP-jeuci in osebje, aktivno spremlajo to temo in temu primerno bodo ukrepali, ne glede na finančno plat ekipe in ekonomske upravičenosti dejavnosti s katero se ukvarjajo :lol1:

:huh: 

Popravljeno . Popravil maus
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 minutami, maus pravi:

pomoje GP-jeuci in osebje, aktivno spremlajo to temo in temu primerno bodo ukrepali, ne glede na finančno plat ekipe in ekonomske upravičenosti dejavnosti s katero se ukvarjajo :lol1:

:huh: 

oni tudi vejo, zato so ga nagnal nazaj na moped:D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, maus pravi:

pomoje GP-jeuci in osebje, aktivno spremlajo to temo in temu primerno bodo ukrepali, ne glede na finančno plat ekipe in ekonomske upravičenosti dejavnosti s katero se ukvarjajo :lol1:

:huh: 

@maus, boj se dneva, ko zazvoni telefon in te iz Yamahine garaže pokličejo nazaj na Yamaho :P.

  • Haha 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Rossi dela bedarije... Na koncu ga to lahko stane še kake dirke... Kot da je ta Aragon tako pomemben, da mora vozit tam... Katastrofa... Mu gre res toliko za denar?

Popravljeno . Popravil KennyJR
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne.

pred 24 minutami, KennyJR pravi:

Rossi dela bedarije... Na koncu ga to lahko stane še kake dirke... Kot da je ta Aragon tako pomemben, da mora vozit tam... Katastrofa... Mu gre res toliko za denar?

Ne.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po moje tukaj ni denar v igri, ker njemu cekinčki kapljajo tudi če je na bolniški.

Bolj to kak car je, ker se je tolk hitr vrnu po dvojnem zlomu noge.

Se pa strinjam s tabo Kenny, da s tem nebo nič naredu, ker prvenstvo je za njega odpisano, razen če prve tri ugrabijo marsovci.  

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za moje pojme je tudi bumbar,če gre že dirkat,po drugi strani pa, lahko pride  med MM in Dovijem  do hudga fajta in oba lahko končata dirko ali dve na tleh (MM vsi vemo,da ne popusti,Dovi ma pa šanso kakršne še ni imel),poleg tega ja pa tu še Vinales in kar naenkrat so lahko dve dirki pred koncem precej skupaj.Seveda ob predpostavki,da dohtar pobere zmago ali pa drugo mesto. Mislim,da igra on na te karte,da je tolk prepričan,da bojo na koncu imel še vsi kakšno ničlo.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 9 urami, Cartman pravi:

marc je no1 danes. Kaj bo cez 3 leta? Lahko uleti nekdo kot Stoner. Lahko se zlomi. Ducati je zajebal, ko je Rossija podpisal par let prepozno. Zgleda da so napako ponovili z Lorenzom. KTM za pogodbe v tem ciklu verjetno ne bo dost zrel, da bi marc tvegal. Obdobje 2021-2022 je pa se zelo zelo zelo dalec. Svojga stila ne more furat tako dolgo kot Vale. Marc je letos padu ze dvajsetrkrat!

ali pa par let prezgodaj..kakor se je takrat vozil rossi z dučejem mu loranzo ne seže do kolen..

pred 8 urami, IBA pravi:

Uf, če bi Marc prestopil iz honde na KTM bi pa to bilo vrhunsko... bi mu tudi jaz bolj privoščil dober rezultat kot mu zdaj :) (pa vem da to ni nek faktor :) ). Mark je trenutno res št.1 in potegne iz motorja največ. KTMu manjka vrhunski dirkač ki bi vlekel naprej....enako kot Suzukiju (čeprav sem še lani bil prepričan, da bo Ianone/Suzuki dobra kombinacija. Vedno ko se premešajo karte je to dobro za šov... 

Verjamem tudi, da bi z Ducatijem bil vrhunski ker bi mu veliko bolj ugajal kot Lorenzu..... Če malo sanjam, kot je rekel maus... bi jih razporedil tako: 

Lorenzo na Suzukija, MM na KTM ali Ducati, Rossi in Vinales tam kot sta, Cal v Repsol , Pedrosa na Aprilijo....

mislim da Suzuki, KTM in Aprilija potrebujejo enega izkušenega in hitrega voznika, ker drugače ne morejo naprej. 

 

ti lorenza in pedroso zelo prepričljivo pošiljaš v wsbk ali ewc ..če bi ju sploh potem še kdo najel..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 urami, KennyJR pravi:

Rossi dela bedarije... Na koncu ga to lahko stane še kake dirke... Kot da je ta Aragon tako pomemben, da mora vozit tam... Katastrofa... Mu gre res toliko za denar?

Mislim, da mu ne gre za denar. Kljub temu, da je finančno poln, je vseeno v njem še športni duh, želja po uspehih. Pa čeprav je res veliko že dosegel.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, thumper pravi:

ali pa par let prezgodaj..kakor se je takrat vozil rossi z dučejem mu loranzo ne seže do kolen..

ti lorenza in pedroso zelo prepričljivo pošiljaš v wsbk ali ewc ..če bi ju sploh potem še kdo najel..

Pa ne vem,  je Rossi u dveh letih vodil tolk krogov kot do sedaj Jorge? Vale je suvereno zgledal pet minut, in snel Caseya.....trdim da ducatija pred in po prihodu Dall'igne ni fer primerjat. 

 

Zmer pomislim na Crutcha, kako je pol sezone trpel, stisnil rep med noge, in v drugi polovici sezone ujel D16, bil celo na podiju z njim...tudi 99 je v drugi polovici sezone dokaj dvignil tempo. Fun fact. Vale Dovi in Cruch so bli na stengah s tremi znamkami. Zelo redka zadeva. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!