Skoči na vsebino

Moto GP 2017


exclan

Priporočene objave

pred 2 urami, jskrablin pravi:

Dirkal je za poziciji na stezi. Pedrosi je pustil dovolj prostora. Če bi prišlo do dotika al pa bi Pedrosa moral zapelat s steze pa ne bi bilo ok. Pa seveda se pritožuje zgolj Pedrosa. To je dirkanje. Ne nedeljska vožnja po Jadranki.

Če bi pedrosa zapeljal s steze, bi bila to lahko katastrofa... 300kmh, zraven zid... Do tega ne sme priti... Če ti hočeš preprečiti moraš postaviti mejo mal dlje, kot pa 2cm placa... Lej ok... Sploh ne bom kompliciral... Rekel bom samo tole: Rossi, Elias, Turčija 2007. Rossi je takrat zahteval kazen za Eliasa še par dirk po tem... Ni 1x pojamral, tako kot Dani dones. Jamral je 2 meseca skupaj. Prehitevanje pa nič or nič.. 2 metra narazen... ZAKAJ TAKRAT NOBENA ROSSIJEVA RIT NI TLE JAMRALA DA JE TO DIRKANJE? 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

3 minutes ago, KennyJR said:

ZAKAJ TAKRAT NOBENA ROSSIJEVA RIT NI TLE JAMRALA DA JE TO DIRKANJE? 

Zato ker, "VELIKI" Vale lahko dela karkoli hoče in pač njegovi navijači to podpirajo!:whistle: 

Dejstvo pa je, da kljub vsem nešportnim potezam, že od 2008 NI bil prvak in nikoli več nebo!:ras:

  • Všeč mi je 1
  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, bikez pravi:

Zadeva ni bla čista. Odpeljal ga je čisto na levo stran, kljub temu da je bil naslednji ovinek v levo. Tega ne delaš, če ne zapiraš, ker si samo linijo podaljšuješ. Hitrosti so bile tukaj 300+km/h in  hitro lahko pride do nesreče. Verjetno se je Dani malo ustrašil in malo pojamral, zdej pa se spet dela cel cirkus, ker je bil v dogodku udeležen nedotakljivi.

Premik je bil agresiven, ja. Ostalo sem pa že napisal - ni prišlo do dotika, noben ni šal s steze. Pedrosa je lepo odpelal mimo, tako da se Rossiju manever ni izplačal nič bolj kot če bi držal original linijo. Ker dirkajo pa je seveda hotel onemu zadaj malo otežiti delo. To je pa tudi vse. Pri dirkanju s 300+ km/h na uro si vedno blizu nesreče. Če ti to ni všeč, ne dirkaš.

Marquez je enkrat skor skeglal enega pred sabo ker je bil na prehitevanju čisto na meji zdrsa sprednjega kolesa. Pa se o tem ne prepiramo, ker mu je tisti skor zdrs, ki bi ga uspešno parkiral v onega spredaj ratalo rešit. Pa je bilo konkratno zaviranje zelo agresivno in zelo na meji nesreče. Ali eni ne morejo brez pritoževanja okoli Rossija :yawn: 

@KennyJR - ob naslednji omembi riti boš šal na hladno. Za kak teden, raje dva.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 25. 9. 2017 ob 8:13, Demon pravi:

Je pa že res bedasto, da se največ govori o Rossiju, pa je dejstvo, da od leta 2009 sodeluje na GP dirkah. SODELUJE, NE ZMAGUJE, hahaha, ampak on je za večino ljudi še vedno največji.... Pa žal ni, Lorenzo in Marquez sta ga v teh letih zelo povozila, pa vedno več jih bo. 

Glede na ogromno število SODELUJOČIH res ne vem, zakaj ne dirkata samo Markez in Lorenzo???

 

pred 3 urami, Snecer pravi:

Očitno je bil rossi povsem frustriran, ko so ga po izjemnem začetku, začeli prehitevat kot po tekočem traku.

Nekam kratek je bil tale tekoči trak. Trije v celi dirki?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

19 minutes ago, Joker said:

Glede na ogromno število SODELUJOČIH res ne vem, zakaj ne dirkata samo Markez in Lorenzo???

 

Zato, da nista edina, ki premagata "taVelikega".

  • Haha 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 11 urami, jskrablin pravi:

Premik je bil agresiven, ja. Ostalo sem pa že napisal - ni prišlo do dotika, noben ni šal s steze. Pedrosa je lepo odpelal mimo, tako da se Rossiju manever ni izplačal nič bolj kot če bi držal original linijo. Ker dirkajo pa je seveda hotel onemu zadaj malo otežiti delo. To je pa tudi vse. Pri dirkanju s 300+ km/h na uro si vedno blizu nesreče. Če ti to ni všeč, ne dirkaš.

Marquez je enkrat skor skeglal enega pred sabo ker je bil na prehitevanju čisto na meji zdrsa sprednjega kolesa. Pa se o tem ne prepiramo, ker mu je tisti skor zdrs, ki bi ga uspešno parkiral v onega spredaj ratalo rešit. Pa je bilo konkratno zaviranje zelo agresivno in zelo na meji nesreče. Ali eni ne morejo brez pritoževanja okoli Rossija :yawn: 

@KennyJR - ob naslednji omembi riti boš šal na hladno. Za kak teden, raje dva.

Resno? Besede rit ne smem uporabljati? Kaj sploh lahko? V severni koreji je večja svoboda uporabe besed kot tukaj. Katastrofa. Tak dec in pol se ob besedi rit začne kislo držat... Tega res nisem pričakoval od tebe... Že to me preseneča, ko zagovarjaš Rossija v nedogled, me lih zanima, kako bi blo, če bi blo obratno. Ko ga je MM sral Rossiju dvomim, da si bil tako velikodušen. Aja... Besedo sral lahko uporabim?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 7 urami, KennyJR pravi:

Resno? Besede rit ne smem uporabljati? Kaj sploh lahko? V severni koreji je večja svoboda uporabe besed kot tukaj. Katastrofa. Tak dec in pol se ob besedi rit začne kislo držat... Tega res nisem pričakoval od tebe... Že to me preseneča, ko zagovarjaš Rossija v nedogled, me lih zanima, kako bi blo, če bi blo obratno. Ko ga je MM sral Rossiju dvomim, da si bil tako velikodušen. Aja... Besedo sral lahko uporabim?

ne smeš..lahko pa greš naredit analno ekstrudacijo...

rosi in mm - koliko točk je rabil takrat rosi za osvojitev prvenstva in koliko je sedaj rosi pedroso oviral pri osvojitvi prvenstva? 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa kaj si noben ni pogledal posnetka?

Rossi je že vozil proti levemu robo, ko je Pedrosa bil še povsem za njim in Dani se je čisto sam odločil, da bo šel mimo po zunanji strani - Rossi tega ni mogel ne vedet, ne videt...

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 10 minutami, danci1973 pravi:

Pa kaj si noben ni pogledal posnetka?

Rossi je že vozil proti levemu robo, ko je Pedrosa bil še povsem za njim in Dani se je čisto sam odločil, da bo šel mimo po zunanji strani - Rossi tega ni mogel ne vedet, ne videt...

 

zakaj pa je rossi vozil po levem robu? iskal novo linijo?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 19 urami, danci1973 pravi:

Pa kaj si noben ni pogledal posnetka?

Rossi je že vozil proti levemu robo, ko je Pedrosa bil še povsem za njim in Dani se je čisto sam odločil, da bo šel mimo po zunanji strani - Rossi tega ni mogel ne vedet, ne videt...

 

točno tako, ko se mu je Pedrosa pripeljav v štric se mu Je Rossi umaknil proti sredini  

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 19 urami, skopusnik1 pravi:

Zapiral je linijo. Veš, to se dela na dirkah.

ko je znalec vidu, da je Dani prehiter za njegovo razvijalsko uspešno Yamaho, kateri gre vse bolje in bolje, odkar ni Lorenza:lol1:, se je umaknil, saj se zaveda tudi on, da ima počen noht na desni nog in se mu mogoče lahko kaj zgodi pri 300+ km/h, zaradi nespametne poteze:smoke:  Samo zapiral je linijo:lol1:, ta izjava je vrhunska, čista fanovska, poglej si posnetek, da boš videl, kam se bo zavijalo in koliko je to fer in pametno:smoke: In to izjavi človek, ki naj bi o dirkanju vedel veliko, potem pa ugotoviš, da je to vse farsa, prej bi mogu kaj pokomentirat in prej bi mi bilo jasno, kakšen voznik si:ras:

čisti primer, kaj naredi s človeka fanatičnost do osebe, ki jo je pohodil čas :lol1:

:ras:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vse tvoje teorije padejo v vodo, ko ti povem, da nisem nek zagrižen VR46 fan :) Še dobro da sedaj veš, kakšen voznik sem ;) Mene pri mojih letih ni mogel pohoditi čas, tebe je pa verjetno že kar nekaj let nazaj :D 

  • Haha 1
  • Zmeden 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, skopusnik1 pravi:

Vse tvoje teorije padejo v vodo, ko ti povem, da nisem nek zagrižen VR46 fan :) Še dobro da sedaj veš, kakšen voznik sem ;) Mene pri mojih letih ni mogel pohoditi čas, tebe je pa verjetno že kar nekaj let nazaj :D 

daj še enkrat preberi, koga je pohodil čas in kje si ti prebral, da sem napisal, da tebe:slap:

težko o nečem razpravljamo, če še branje povzroča probleme, očitno samo dotičnim fanom:lol1:

:ras:

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, skopusnik1 pravi:

Daj ti preberi, ker sem napisal da je zapiral linijo, ti pa si odgovarjal meni in ne Rossiju v Italijo ;)

res ti ni nič jasno, to samo potrjuje mojo teorijo:D

predam se, zmagu si:smoke:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa kaj bi sploh rad dopovedal? Pejt ke Dorni tezit, da je prestar, pa Rossiju v faco govort, da nima pojma, pa sefu Yamahe utrujat.... A to pa ne? Pust nas navijat zanj, k to pac pocnemo. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

žmigavce jim namontirat, pa CCP naj upoštevajo a ne....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 29 minutami, DAMI34 pravi:

žmigavce jim namontirat, pa CCP naj upoštevajo a ne....

...pa Borutta na pisto red delat... :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, Snecer pravi:

v f1 imajo lučko zadaj in ogledala :) 

zato jo pa ne gledam več, ker so ko račke na sprehodu. 

  • Všeč mi je 1
  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!