Skoči na vsebino

Moto GP 2017


exclan

Priporočene objave

pred 18 minutami, builder pravi:

Danilo je tovarniški voznik na satelitu:)

good try:ras:

 

Se mi zdi, da je ravno obratno. Satelitski sofer na fabriskem stroju. Podobno/enako kot Crutchlow. Ima material, podatkov, inzinirjev (skratka keša) pa precej manj od fabrikantov. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, Cartman pravi:

 

Se mi zdi, da je ravno obratno. Satelitski sofer na fabriskem stroju. Podobno/enako kot Crutchlow. Ima material, podatkov, inzinirjev (skratka keša) pa precej manj od fabrikantov. 

ne, on je prav na fabriški plači:P Zato so se bal pri Hondi, če MM prehitro prehiti njega, da neb spuščal Dovia pred sebe:D, ker majo istega delodajalca, posredno pa tudi komando nad njim:)

Cal ima samo podporo tovarne:smoke:

Tech3 pa še tega ne:D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne drzi cisto. Cal je zaposljen v HRC. Vozi in testira (kao) enak material kot team Repsol, ima tudi nekaj besede pri razvoju.  Kako je zdaj v tech3 ne vem. Pol Espargaro je imel pogodbo z Yamaho. Podpore nimajo, podobno kot Marc VDS, so prepusceni bol sami sebi. Zanimivo po svoje, saj so v Marc VDS imeli Millerja, ki je bil 3leta podpisan pri HRC. O ne-podpori Honde je jamral tudi Redding......

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

9 hours ago, Demon said:

 

Jebiga, dečko je super zagnan in je EDINI, ki se fajta do zadnjega ovinka, pa čeprav potem tudi zaradi tega izgubi boj. Ko se pa vozijo kot na vlakcu, pa vam tudi ne paše...

 

 
Hm, a se je sam s sabo fajtal uceri? ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 urami, builder pravi:

ne, on je prav na fabriški plači:P Zato so se bal pri Hondi, če MM prehitro prehiti njega, da neb spuščal Dovia pred sebe:D, ker majo istega delodajalca, posredno pa tudi komando nad njim:)

Cal ima samo podporo tovarne:smoke:

Tech3 pa še tega ne:D

A tako je pri IQ nad 150 ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene bl zanima, če je Dovi v miže vozil, glede na rezultat... Vprašanje, če bo jutri mel tako srečo, kot prejšnjič, da ga bo MM čakal, tko da se prvenstvo počasi končuje s temi kvalifikacijami. Je pa res, da je druga vrsta polna kegljačev, ki bi lahko zadevo zrihtali. Mogoče se je Dovi namerno postavil bolj zadaj :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 urami, DinDiin pravi:

Zanimiva taktika, da bo z 11ga napadal naslov. Sej ni Rossi. :D

Rossi še s pole-a ne more naslova obranit #Valencia2006 :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

čestitke tovarniškima dirkačema Yamahe, ker sta premagala za 0,01s kolego z žnj moštva:D

MM je danes speljal cesto čisto blizu naslovu, škoda za Dovia, upal sem na borbo za prvaka še na zadnji dirki, samo če te napere Scott, si težko prvak, je pa premagal Jorgea:D

super dirka:OK:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 47 minutami, builder pravi:

čestitke tovarniškima dirkačema Yamahe, ker sta premagala za 0,01s kolego z žnj moštva:D

MM je danes speljal cesto čisto blizu naslovu, škoda za Dovia, upal sem na borbo za prvaka še na zadnji dirki, samo če te napere Scott, si težko prvak, je pa premagal Jorgea:D

super dirka:OK:

Ti se pa nam zlagal pred parimi mesci, da bo Dovi prvak... 

Super dirka, fajn borbe, izenacenost, napetost...MM v slogu zrelega dirkaca, zasluzeno. V prihodnosti naj se vozijo tako izenaceno, da bomo uzivali. In ja, Vale se ni za penzijo, ceprav ga nekateri prav rinete tja.. Forza VR46!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kera  dirka...še več takih.

MM bo zasluženo prvak

46 še ni za odpis

čestitke mladim dirkačem

noro, zato gledam dirkanje :D

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

3 hours ago, bikez said:

Jep, večno drugi :lol1:

Yap, bo se kr neki let poteklo, da ga trenutni prdci ujamejo / presezejo. En od pretendentov pa danes kr 15-ti, hudo stari. Drgac pa vso sreco jim zelim :smoke: Ti pa le nabijej, ti res pase :004

Popravljeno . Popravil Rossi
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!