Skoči na vsebino

MotoGP 2017 - splošno nabijanje


exclan

Priporočene objave

Naj se začne!

Prosim in apeliram na zadolženega admina naj vsa preseravanja in žaljive ter nepotrebne komentarje v temi Moto GP 2017 preseli v to temo. .

Hvala 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

9 minutes ago, exclan said:

Naj se začne!

Prosim in apeliram na zadolženega admina naj vsa preseravanja in žaljive ter nepotrebne komentarje v temi Moto GP 2017 preseli v to temo. .

Hvala 

A pol kr celo? :P

 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozabl ste odpret vsaj še dve temi, da bo ta forum bolj pregleden, saj se včasih popolnoma zgubim v preobilici kvalitetnih tem in postov :

- Pljuvanje Rossija

- Poveličevanje MMja

- Jokanje Horheta

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 minutami, DL650 pravi:

HD, v kateri bi bil ti najbolj dejaven od teh treh ? :D

V tisti, zakaj HDja ni v MotoGP :P

Zdej k bo že KTM, pa res ne vem kaj čakajo :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

še triumfa pa bmflo naj prpeljejo pa bojo skor vsa jajca na kup... :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 22 minutami, HD-Dyna pravi:

V tisti, zakaj HDja ni v MotoGP :P

Zdej k bo že KTM, pa res ne vem kaj čakajo :blush:

Nea se sekiraj, plus tega bodo pa KTM več potiskali, kot vozli. :lol1::ras:
Baje, da bo v sezoni 2017vsak, ki bo vstopil v Pedock, dobil spodnje hokejske hlače. Zakaj? Ker nikoli ne veš, kdaj bo Rossi prišel mimo. :jezik:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

7 minutes ago, RobiRoberto said:

Kaj najde Google, če v njegovo ukazno vrstico vpišeš Rossi 2017 ... :OK:

rossi-and-the-grid-girls-in-cota-jpg.jpeg

Cudno, tule je google najdu neki drugega... mogoce nism dost dalec dol premakni stran....

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 51 minutami, RobiRoberto pravi:

Kaj najde Google, če v njegovo ukazno vrstico vpišeš Rossi 2017 ... :OK:

rossi-and-the-grid-girls-in-cota-jpg.jpeg

 

Če bi se takšne "selfiestickale" jih zagotovo ne bi odrinil... :smoke:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@jvalant lupa v drugi temi in smeti

 Ja in v parih mesecih bo pa kar pozabil vozit al kaj... Rossi je bil takoj zanic na Ducatiju (motor ki je dosegel tisto sezono 3 zmage), Lorenzo je pa takoj hiter na Ducatiju (ta motor je pa letos dosegel "samo" 2 zmagi)... Statisicno, je dobil Rossi boljsi motoe kot Lorenzo letos, pa se ni ujel z njim... prvi testi dobro pokazejo ravno to, kako se dirkac ujame z materijalom....

Vzameš en stavek iz posta in ga obrneš po svoje.... Ja bravo pravovernik :jezik:

Ne mešaj hrušk in jabolk, razen če želiš narediti šajšo.

Pravzaprav te nisem vprašal prav nič, povedal sem svoje mnenje in pričakovanja v GP 2017, ti pa smetiš kulturno temo in nabijaš o jokici... Verjemi, začelo se je s sedežem, končalo se bo pa v malinah..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

13 minutes ago, HD-Dyna said:

@jvalant lupa v drugi temi in smeti

 Ja in v parih mesecih bo pa kar pozabil vozit al kaj... Rossi je bil takoj zanic na Ducatiju (motor ki je dosegel tisto sezono 3 zmage), Lorenzo je pa takoj hiter na Ducatiju (ta motor je pa letos dosegel "samo" 2 zmagi)... Statisicno, je dobil Rossi boljsi motoe kot Lorenzo letos, pa se ni ujel z njim... prvi testi dobro pokazejo ravno to, kako se dirkac ujame z materijalom....

Vzameš en stavek iz posta in ga obrneš po svoje.... Ja bravo pravovernik :jezik:

Ne mešaj hrušk in jabolk, razen če želiš narediti šajšo.

Pravzaprav te nisem vprašal prav nič, povedal sem svoje mnenje in pričakovanja v GP 2017, ti pa smetiš kulturno temo in nabijaš o jokici... Verjemi, začelo se je s sedežem, končalo se bo pa v malinah..

 Lej, povedal sem samo to, da testiranja v Valencii pokazejo kar pravo sliko. Uporabil sem Rossija in Lorenza, ke sta oba sla z Yamahe na Ducatija. Nima nobene veze z pravovernikom, ker nisem fan nobenega od teh dveh... Ravno tko kot ti, sm povedal svoje menje, kar imam pravico, usajas se pa ti. kot vidim, ce nekdo ne povzdiguje Rossija, nej bo raje tiho. In ti pol govoris o veri? Torej - ko je rossi presopil k ducatiju,  je sel na testih slabo, sam je rekel da je v stirih krogih vedel in potem tudi  celo sezono slabo. Sedaj ko je Lorenzo prestopil, mu gre kar dobro, torej se lahko pricakuje da bo hiter tudi v sezoni.  Samo to je rekel poba pred tabo, na kar si ti odogovoril. Dej povej prosim, kje karkoli nabijam o jokici? Btw, pise se Lorenzo. Prva stvar o vernikih je, da napadajo druge. zmeraj in povsod.

P.S: vse kar sem rekel je: "Statisicno, je dobil Rossi boljsi motoe kot Lorenzo letos, pa se ni ujel z njim"

Sej cel sve to ve, sam je to rekel, nihce ni rekel besede proti Rosiju, pa je blo vseeno dost, da ti je odprlo glavo. Pejt mal pomolt, da se pomiris

Popravljeno . Popravil jvalant
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

5 minutes ago, jvalant said:

 Lej, povedal sem samo to, da testiranja v Valencii pokazejo kar pravo sliko. Uporabil sem Rossija in Lorenza, ke sta oba sla z Yamahe na Ducatija. Nima nobene veze z pravovernikom, ker nisem fan nobenega od teh dveh... Ravno tko kot ti, sm povedal svoje menje, kar imam pravico, usajas se pa ti. kot vidim, ce nekdo ne povzdiguje Rossija, nej bo raje tiho. In ti pol govoris o veri? Torej - ko je rossi presopil k ducatiju,  je sel na testih slabo, sam je rekel da je v stirih krogih vedel in potem tudi  celo sezono slabo. Sedaj ko je Lorenzo prestopil, mu gre kar dobro, torej se lahko pricakuje da bo hiter tudi v sezoni.  Samo to je rekel poba pred tabo, na kar si ti odogovoril. Dej povej prosim, kje karkoli nabijam o jokici? Btw, pise se Lorenzo. Prva stvar o vernikih je, da napadajo druge. zmeraj in povsod.

Napadaš tudi ti,že s tem,ko navijače Rossija primerjaš z verniki in na žalost nisi edini,zato se ne čudi,če bodo-mo napadali nazaj,pa ni ti treba biti nikogaršnji navijač.Sam sem navijač Rossija že mnoga leta in bom do konca njegove karijere in še naprej,ne glede na vse slabo kar je naredil sebi in drugim v zadnjih letih,je naredil tudi ogromno pozitivnega za ta šport.Tudi sam se ne strinjam s katerimi od njegovih potez na dirkah ali izven njih,samo kaj,tudi on je iz mesa in krvi in dela tudi napake in stvari,ki marsikomu gredo v nos.
Kakor koli,če že govorimo o Lorenzo,uff,ne maram ga,ker ja,je JOKICA,ko mu ne gre,ko mu pa gre,kot ta zadnji vikend,pa je občudovanja vreden in ne vem zakaj ne more ostat takšen tudi takrat ko mu ne gre.Moram pa priznat,da nestrpno pričakujem drugo leto in roko na srce,priznam,očitno se Lorenzo bolje znajde na Duceju in zna resno jebat vse po spisku naslednjo sezono.
Pustmo se presenetit;)

Tebi in ostalim pa,ta tema je za nabijanje,zato bomo nabijali koliko se da,če bo treba,tudi napadali in tudi sam sem pripravljen na napade sovražnikov Rossija.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

5 minutes ago, kitekatus said:

Napadaš tudi ti,že s tem,ko navijače Rossija primerjaš z verniki

  Dej preber HDjev odgvor meni, sem pravovernik tam. Samo zato, ker sem povedal dejstva ki se se pac zgodila, hoteli mi ali ne. In ker je samo to povzrocilo tak zolc, sem povedal svoje mnenje ki je, da vsak ki prebere dejstva, me napade da forsiram jokico itd, ni nevtralen, da ne uporabim "v" besede

 In seveda, odgovarjas zolcno na post kjer sem sam HDja ozigosal....  za zamislit se, ne? Sedaj sem pa ze sovraznik Rossija... pa se sam ne vem tega

Popravljeno . Popravil jvalant
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 59 minutami, jvalant pravi:

Lej, povedal sem samo to, da testiranja v Valencii pokazejo kar pravo sliko.

Sploh za 2017 Dučeja, ane? Ki se trenutno vozi naokoli v nelegalni varianti - naslednje leto raznih kril in krilc ni več. Je dobro, da je hiter takoj, ko se je presedel na drug motor. Sam... tisti motor je še kr daleč od končnega izdelka. Yamaha/Honda se vozijo brez krilc. In so hitrejši.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, jvalant pravi:

 Lej, povedal sem samo to, da testiranja v Valencii pokazejo kar pravo sliko. Uporabil sem Rossija in Lorenza, ke sta oba sla z Yamahe na Ducatija. Nima nobene veze z pravovernikom, ker nisem fan nobenega od teh dveh... Ravno tko kot ti, sm povedal svoje menje, kar imam pravico, usajas se pa ti. kot vidim, ce nekdo ne povzdiguje Rossija, nej bo raje tiho. In ti pol govoris o veri? Torej - ko je rossi presopil k ducatiju,  je sel na testih slabo, sam je rekel da je v stirih krogih vedel in potem tudi  celo sezono slabo. Sedaj ko je Lorenzo prestopil, mu gre kar dobro, torej se lahko pricakuje da bo hiter tudi v sezoni.  Samo to je rekel poba pred tabo, na kar si ti odogovoril. Dej povej prosim, kje karkoli nabijam o jokici? Btw, pise se Lorenzo. Prva stvar o vernikih je, da napadajo druge. zmeraj in povsod.

P.S: vse kar sem rekel je: "Statisicno, je dobil Rossi boljsi motoe kot Lorenzo letos, pa se ni ujel z njim"

Sej cel sve to ve, sam je to rekel, nihce ni rekel besede proti Rosiju, pa je blo vseeno dost, da ti je odprlo glavo. Pejt mal pomolt, da se pomiris

Mal si se zaj ..... 

J...e se meni za vse, obožujem pa odlične dirke in fer dirkanje...

Je pa res, da jokice ( vidim, da si ga takoj prepoznal ) ne maram !

Če pa sestavi dobro vožnjo, pa tudi kapo dol.... Ampak ti boš težko razumel kaj takega :P

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

6 minutes ago, jskrablin said:

Sploh za 2017 Dučeja, ane? Ki se trenutno vozi naokoli v nelegalni varianti - naslednje leto raznih kril in krilc ni več. Je dobro, da je hiter takoj, ko se je presedel na drug motor. Sam... tisti motor je še kr daleč od končnega izdelka. Yamaha/Honda se vozijo brez krilc. In so hitrejši.

 Ja, tocno tako... Krilca niso nelegalna, ker jih drugace ne bi vozili... na BT2 so povedali precej razlogov in razlag zakaj jih nekateri majo, drugi ne... ampak Ce bo lorenzo na koncu pocasen, bodo imeli problem skozi sezono. Zelo verjetno. In me to nic ne moti... ce bo brez krilc polomija, pac bo... Ampek se enkrat: Marc hiter, Rossi hiter, Vinales hiter... vse to obeta zanimivo sezono... ce pa kdo omeni da je tudi lorenzo hirter je pa sveta vojna... bo kar bo, zaenkrat Lorenzo na Duceju ni plolomija

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 9 minutami, jskrablin pravi:

Sploh za 2017 Dučeja, ane? Ki se trenutno vozi naokoli v nelegalni varianti - naslednje leto raznih kril in krilc ni več. 

JJ bo imel tudi naslednje leto krilca - damske vložke s krilci :jezik:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Just now, HD-Dyna said:

Mal si se zaj ..... 

J...e se meni za vse, obožujem pa odlične dirke in fer dirkanje...

Je pa res, da jokice ( vidim, da si ga takoj prepoznal ) ne maram !

Če pa sestavi dobro vožnjo, pa tudi kapo dol.... Ampak ti boš težko razumel kaj takega :P

Da ne bom? Sej ravno to govorim cel cas, ti si potegnil vero ven... ampak glej, nabijanje ni enako kot zalitve, ali osebni nivo ipd, ce ma nekdo drug pogled.... 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, jvalant pravi:

Da ne bom? Sej ravno to govorim cel cas, ti si potegnil vero ven... ampak glej, nabijanje ni enako kot zalitve, ali osebni nivo ipd, ce ma nekdo drug pogled.... 

Sise pa užgal k 

sibica.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 57 minutami, jvalant pravi:

Krilca niso nelegalna, ker jih drugace ne bi vozili...

Na testiranjih se lahko vozijo s skirojem na sončni pogon, če hočejo. Sam skiroja na sončni pogon ne bojo mogli zaradi tehnične neustreznosti uporabljati v MotoGP prvenstvu 2017. Ista zgodba s krilci. Vozijo jih, da dobijo podatke za primerjavo.

Ko bojo delali na tehnično ustreznem motorju za MotoGP prvenstvo 2017, pa jih ne bo več na motorju. In to lahko nima vpliva (bojo do takrat kompenzirali razliko), ali pa ga ima. Kar je Lorenzo do sedaj pokazal je to, da je lahko komot hiter na motorju, ki ni Yamaha. To je pomembno. Sam če motor ne bo zadosti hiter... pa bo jeba.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

3 minutes ago, jskrablin said:

Na testiranjih se lahko vozijo s skirojem na sončni pogon, če hočejo. Sam skiroja na sončni pogon ne bojo mogli zaradi tehnične neustreznosti uporabljati v MotoGP prvenstvu 2017. Ista zgodba s krilci. Vozijo jih, da dobijo podatke za primerjavo.

Ko bojo delali na tehnično ustreznem motorju za MotoGP prvenstvo 2017, pa jih ne bo več na motorju. In to lahko nima vpliva (bojo do takrat kompenzirali razliko), ali pa ga ima. Kar je Lorenzo do sedaj pokazal je to, da je lahko komot hiter na motorju, ki ni Yamaha. To je pomembno. Sam če motor ne bo zadosti hiter... pa bo jeba.

Tocno. Razen Ducatija, ostali ne vozijo 2017 motorjev z krilci. Samo Ducati ve zakaj... Ker pa so ostali spodobno hitri, mogoce odstanitev krilc ni tak problem. Ne vem, mogoce handikep ob pospesevanju brez krilc iznici malo  vecja koncna hitrost ker ima motor brez krilc manj upora. Do sedaj se je pokazalo to kar si ze sam rekel, da Lorenzo nima tezav z samo sasijo itd... So pa prej povedali da so tudi meritve, telemetrija itd potrdili da krilca pomagajo, da nimajo samo ucinka na pilote... Razvoj bo verjetno sel v cudne oblike oklepa in yamaha naj bi ga ze imela z sabo, ampak ni dovoljen... Pregovori bodo sli v smer da bi se krilca obdrzala na kak nacin ni znano...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem gruntal, da bi širši, 'dvojni' oklep z usmerjevalniki zraka lahko imel podoben efekt kot krilca. Je pa vprašanje, kako je z uporom zraka (drag) pol. Bi si pa mislil, da hitrejše pospeševanje na račun krilc izniči manjšo končno hitrost - če se takoj odpelješ onim zadaj, pol nimajo zavetrja za tabo. Sploh pri Ducatiju, ki je očitno dovolj močan da kljub krilcem še vedno dosega najvišjo končno hitrost.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!