Skoči na vsebino

MotoGP 2017 - splošno nabijanje


exclan

Priporočene objave

zdej če nardim povzetek zgornjih objav je starec najbolj konstaneten. Go Rossi Go!!
 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, DAMI34 pravi:

zdej če nardim povzetek zgornjih objav je starec najbolj konstaneten. Go Rossi Go!!
 

Care tvoji povzetki in zaklucki me  vedno facinirajo. :D ker forum, pr hudicu, ti beres???

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, Cartman pravi:

Care tvoji povzetki in zaklucki me  vedno facinirajo. :D ker forum, pr hudicu, ti beres???

MS, kaj pa ti???

Zame je konstanta in dober tekmovalec tisti ki je 10x drugi, vodilni se pa iz leta v leto izmenjujejo :ras:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 7 urami, GeeSXer pravi:

Drugi je bil in bo vedno prvi luzer.

to ti za pedroso ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 20 urami, Snecer pravi:

Med komentarji sem zasledil, da potegne bolj kot Ducati :)

@maus saj ti gumo do roba tudi speljem, ampak ni nobene potrebe po tem...

 

Snecer ti žal gumo pelješ do roba le v sanjah!Tvoja guma po 1500km tvojih sploh ni več sposobna do roba saj narediš vmes prevelik greben..

Do roba položeno gumo bi imel le če bi jo pošmirklal z šmirkl papirjem!

Popravljeno . Popravil sesir
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 10 urami, sesir pravi:

Snecer ti žal gumo pelješ do roba le v sanjah!Tvoja guma po 1500km tvojih sploh ni več sposobna do roba saj narediš vmes prevelik greben..

Do roba položeno gumo bi imel le če bi jo pošmirklal z šmirkl papirjem!

Samo v sanjah vozim na motogp stezi, sem pa lani res vozil po najbolj znani stezi za moto na svetu, ampak tam je vožnja do roba še najmanjši problem.

Pri normalni turistični vožnji vožnje do roba ni, poleg tega pa ovinek jemljem z manjšo parabolo in je tako tudi nagib manjši kot pri isti brzini s široko parabolo.

Takšna vožnja zahteva seveda izredno natančnost in zbranost, zato ni za vsakega. To pridobiš z leti, precej pa pomaga, če ne menjavaš prehitro motorja in se ga dobro navadiš.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 17 minutami, Snecer pravi:

 

Takšna vožnja zahteva seveda izredno natančnost in zbranost, zato ni za vsakega. To pridobiš z leti, precej pa pomaga, če ne menjavaš prehitro motorja in se ga dobro navadiš.

Zbran in natančen bolj kot vedno...ah dej no..

Motorje sem načeloma menjaval prej kot na mesec...redko kater ni šel do roba pa še to krive moja velikost jajc glede na gume...če dobro pomislim se razen določenih čoperjev ne spomnim kerga

Popravljeno . Popravil sesir
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

11 hours ago, sesir said:

Zbran in natančen bolj kot vedno...ah dej no..

Motorje sem načeloma menjaval prej kot na mesec...redko kater ni šel do roba pa še to krive moja velikost jajc glede na gume...če dobro pomislim se razen določenih čoperjev ne spomnim kerga

Ti ne razumeš parabol in podobnih stvari, ki so najpomembnejši pri vožnji skozi ovinke...:ras:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 55 minutami, Demon pravi:

Ti ne razumeš parabol in podobnih stvari, ki so najpomembnejši pri vožnji skozi ovinke...:ras:

Verjetno je zato rekorden čas Racelanda še vedno vedno moj od avgusta 2011...Z težkim motorjem,da ni supermoto...aja jz sem se kr ravno peljal namesto skozi ovinke...

Snecer se neki oglaša,ko se pač ne zna peljat,ker ie pameten in on vse zna in ve sam noče...pol komentarji če smo bili v šoli vožnje po pisti,ko sem objavil sliko iz varne vožnje...

Drugqče pa sem sam ko sem hodil v šolo za trenerja varne vožnje preštudiral vsak ovinek na Raceland kot delno v Logatcu kjer smo imeli šolanje...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, Demon pravi:

Ti ne razumeš parabol in podobnih stvari, ki so najpomembnejši pri vožnji skozi ovinke...:ras:

Dobro jih razumem in uspešno prakticiram v civilni vožnji.

pred 51 minutami, sesir pravi:

Verjetno je zato rekorden čas Racelanda še vedno vedno moj od avgusta 2011...Z težkim motorjem,da ni supermoto...aja jz sem se kr ravno peljal namesto skozi ovinke...

Snecer se neki oglaša,ko se pač ne zna peljat,ker ie pameten in on vse zna in ve sam noče...pol komentarji če smo bili v šoli vožnje po pisti,ko sem objavil sliko iz varne vožnje...

Drugqče pa sem sam ko sem hodil v šolo za trenerja varne vožnje preštudiral vsak ovinek na Raceland kot delno v Logatcu kjer smo imeli šolanje...

A boš že nehal vlačit not karting stezo :) Po karting stezi se vozim s kartingom.

Kartodrom Raceland se nahaja v Krškem, v neposredni blizini Nuklearne Elektrarne Krško. Za podrobnejši dostop se lahko obrnete na našo spletno stran, 

Jaz imam še zdaj na našem dvorišču rekord, absolutni.

Popravljeno . Popravil Snecer
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 23 minutami, Snecer pravi:

 

A boš že nehal vlačit not karting stezo :) Po karting stezi se vozim s kartingom.

 

Se popolnoma strinjam,da to karting delno supermoto steza..

Dejstvo pa je,da se lepo razgibaš,malo potelovadiš,preizkusiš svoje sposobnosti v varnem okolju,če zdrsneš,zdrsneš pri 45km/h,se pobereš in te bolijo le praske na motorju...

Sem bil tudi na Grobniku...veliko,veliko dražje,planiran obisk,plus meni je slabo postalo ko čutil neravnine pri 250+ na koncu ciljne ravnine...je res,da ga bodo preplastili letos...vendar stroški obiska,čas,navsezadnje tudi jajca se voziti po tako hitri pisti,ki je že vzela toliko življenj...Obisk racelanda pa je le izlet na dobro kosilo in za mali denar lahko sebi privoščiš malo igre v peskovniku...

17436319_1280684375352306_5120595375788283673_o.jpg

Popravljeno . Popravil sesir
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lej, ti čestitam za rezultat, tudi podpiram, da tam treniraš in ne na cesti, vendar pa ti moram povedati, da mi je najmanjša želja, da bi svoj motor metal po tleh v iskanju skrajnega nagiba in svojih zmožnosti.

Pa tudi če bi mi posodili motor bi vozil z rezervo, ker pri padcu, zdrsu (niti nimam usnja za to) lahko ima hudič mlade in se začneš tikati z doktorji več let.

Glede varne šole vožnje pa sem tudi že povedal.

V prvi vrsti biznis, v drugi vrsti vlivanje nevarne samozavesti za ulico, simuliranja nekih okoliščin iz pravega prometa pa itak ni.

Malico imam vedno zadaj.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 13 urami, Snecer pravi:

Prednost je v tehniki.

Smo vidli tvojo tehniko v ovinku , ko si testiral MTo9 :cool:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 26 minutami, Kmet2 pravi:

Smo vidli tvojo tehniko v ovinku , ko si testiral MTo9 :cool:

Ja, je bilo kaj narobe?

O tvoji tehniki smo tudi večkrat brali... :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 38 minutami, sesir pravi:

Se popolnoma strinjam,da to karting delno supermoto steza..

Dejstvo pa je,da se lepo razgibaš,malo potelovadiš,preizkusiš svoje sposobnosti v varnem okolju,če zdrsneš,zdrsneš pri 45km/h,se pobereš in te bolijo le praske na motorju...

Sem bil tudi na Grobniku...veliko,veliko dražje,planiran obisk,plus meni je slabo postalo ko čutil neravnine pri 250+ na koncu ciljne ravnine...je res,da ga bodo preplastili letos...vendar stroški obiska,čas,navsezadnje tudi jajca se voziti po tako hitri pisti,ki je že vzela toliko življenj...Obisk racelanda pa je le izlet na dobro kosilo in za mali denar lahko sebi privoščiš malo igre v peskovniku...

17436319_1280684375352306_5120595375788283673_o.jpg

Se vidimo na racelandu .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fakof Rossi, Lorenzo, ona dva gay brata in vsi ki so se smilili tam spredaj. Bravo Dovi, MM, Vinales in ostali ki so obsedeli na motorjih!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

22 hours ago, Zok said:

Zakaj se ob dezju vedno na Jokico spomnim? :lol1:

Upam, da vidis zakaj :-) Kak kenjator preplacani je model... Dovi ga owna all over :-) 

Popravljeno . Popravil Rossi
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dedka sta spet dva nabila, en na nekonkurencnem motorju, drugi na enakem:D

se sm reku, na tovarniski Yami, ga nabije kdorkoli:ras:

Lorenzo je pa ko Rossi, "piši kuči, propalo":D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!