Skoči na vsebino

MotoGP 2017 - splošno nabijanje


exclan

Priporočene objave

pred 27 minutami, bikez pravi:

Ne da, pa ne da mopeda. Da ne bi kdo pokazal preveč :D.

Ok nasmejal si me a vseeno...verjetno zato toliko placan...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 17 minutami, bikez pravi:

Cirkus, v Aragon prihaja cirkus :bounce:

Zakaj?Navsezadnje vsi feni od MM trdite,da je bil sposoben pri voznji na oolno na milimetre zadeti z skornjem v zavoro..ima pac nadnaravne sposobnosti...

  • Všeč mi je 1
  • Haha 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

43 minutes ago, sesir said:

Zakaj?Navsezadnje vsi feni od MM trdite,da je bil sposoben pri voznji na oolno na milimetre zadeti z skornjem v zavoro..ima pac nadnaravne sposobnosti...

Tako kot ima en drugi voznik "nogometaške" sposobnosti..:ras:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, sesir pravi:

Zakaj?Navsezadnje vsi feni od MM trdite,da je bil sposoben pri voznji na oolno na milimetre zadeti z skornjem v zavoro..ima pac nadnaravne sposobnosti...

Zato, ker se letos ne more več boriti za tisto, kar si že 10 let želi. Denarja ima pa dosti, ali pač ne.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 minutami, Cartman pravi:

 

To kar si spesnil morde razumeta mr. high iq Builder pa g. zadnja beseda Borutt. Jaz ne znam razvozlat pomena hehe. Trd, pa se celado sm zbil. 

 

Gledal mal fp1. Dec ne zgleda leseno, tud u boxih kar lepo hodi.....in ce se Kalio show nadaljuje, moram pozrt besedo, da KTM konc  sezone 18 ne bo zelo konkurencen stroj. 

 

mogoče je malo fejkal poškodbo, ko je uvidel, da letos ne bo "nič" pa je malo pred hišo padel in naredil sceno

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, Cartman pravi:

 

To kar si spesnil morde razumeta mr. high iq Builder pa g. zadnja beseda Borutt. Jaz ne znam razvozlat pomena hehe. Trd, pa se celado sm zbil. 

46 je spletkar, na kratko povedano:P kar se tiče Yamahe, da sm jest lastnik, bi že zdavnaj vse najuru:D

razn 46, on je kralj mahinacij in magnet za sponzorje in budale z gnarjem:D

:jezik:

 

Popravljeno . Popravil builder
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1 hour ago, builder said:

46 je spletkar, na kratko povedano:P kar se tiče Yamahe, da sm jest lastnik, bi že zdavnaj vse najuru:D

razn 46, on je kralj mahinacij in magnet za sponzorje in budale z gnarjem:D

:jezik:

 

Pa tud za budale brez njega ocitno k mate tolk opravka z njim.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, Cartman pravi:

To kar si spesnil morde razumeta mr. high iq Builder pa g. zadnja beseda Borutt. Jaz ne znam razvozlat pomena hehe. Trd, pa se celado sm zbil.

Gledal mal fp1. Dec ne zgleda leseno, tud u boxih kar lepo hodi.....in ce se Kalio show nadaljuje, moram pozrt besedo, da KTM konc  sezone 18 ne bo zelo konkurencen stroj.

Sem ti smajlija stisnu. Če ne razumeš, bo treba v prvi razred, moji otroc ti bodo pa pot pokazal :).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 urami, Nightmare pravi:

Pa tud za budale brez njega ocitno k mate tolk opravka z njim.

res je, nimate vsi fani gnara, da kupite fruit of the loom majčko od 2€, ki je rumene barve s številko 46, ki jo tržijo najmanj 60€:D

jest temu rečem "davek na budale":D

:jezik:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 12 minutami, builder pravi:

res je, nimate vsi fani gnara, da kupite fruit of the loom majčko od 2€, ki je rumene barve s številko 46, ki jo tržijo najmanj 60€:D

jest temu rečem "davek na budale":D

:jezik:

Se vidi,da še nisi videl izdelka VR46

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

53 minutes ago, builder said:

res je, nimate vsi fani gnara, da kupite fruit of the loom majčko od 2€, ki je rumene barve s številko 46, ki jo tržijo najmanj 60€:D

jest temu rečem "davek na budale":D

:jezik:

Jst pa fousarija :ras: Majcke so prav super, da o ocalih in ostali galanteriji ne govorim :smoke:

Popravljeno . Popravil Rossi
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 11 urami, Rossi pravi:

Jst pa fousarija :ras: Majcke so prav super, da o ocalih in ostali galanteriji ne govorim :smoke:

To so zame delovski artikli. V njih niti pod razno ne hodim v službo, maši, v gostilno, kolegom, ... So pa uporabni ko grem na grušt, ko grem špricat v vinograd, ko grem laksat ali mulčit, itd.. Sam za 60€ so zame mal predragi :D.

pred 12 urami, sesir pravi:

Se vidi,da še nisi videl izdelka VR46

Ne mi rečt, da pri Armaniju šivajo za dohtarja :D?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 18 minutami, bikez pravi:

:D

Ne mi rečt, da pri Armaniju šivajo za dohtarja :D?

Haha..oblačila so zelo kvalitetna! Recimo vr46 ducati pulover je še kot bi bil star dva dni!Nova yamaha vr46 majčka pa je vr46 patentiran material,da diha...sam se v tej kratki majici odlično počutim-vrhunska za vroče dni!

Padel z istim modelom rokavic..dlan na desni  sicer počila a rokavici obe scotalo,da se jih je vrglo direkt v smeti

Že v začetku moto poti sem imel stvari od KS34...

Dejstvo je,da so od dirkačev stvari,licenčne zelo na visokem nivoju!

Recimo imam kratko majico red bull z dirke F1 ....joj stara ful,perem,nič ne pazim vlačim....dobro no ni več kot nova a še vedno zelo ok!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 49 minutami, bikez pravi:

To so zame delovski artikli. V njih niti pod razno ne hodim v službo, maši, v gostilno, kolegom, ... So pa uporabni ko grem na grušt, ko grem špricat v vinograd, ko grem laksat ali mulčit, itd.. Sam za 60€ so zame mal predragi :D.

ampak za v cirkus bi bil pa berajt:D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dajte debate o navijaški krami preselit v kako zato bolj primerno temo. Tule pa naj ostane fokus na Moto GP prvenstvu (treningi, dirke, tehnologija, prestopi, količina železja in šravfov v dirkačih, itd...).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa  dons,  k je  bil v Senju  en tip z  R1  in  Rossi registracijo? As to  ti? :D Pa vse  v  Rossi emblemih, Celada,  kombinezon,  ma ni  da  ni! Res  fanatik! :cool:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 12 urami, Rossi pravi:

Da, seveda :-) 

Sem vesel, da se strinjava :O:D?

pred 14 urami, Cartman pravi:

Zanimiva situacija pri oranznih. Kalio je 12, ampak s slabsim casom kot Espargaro. Jutri morda le dobimo fight, ki ga cakamo ze celo sezono. 93vs25. 

 

Kar se Rossija tice, noro. Ajd, je super fit, je zdravljen z najbolsimi ljudmi in materiali, in verjetno je vozil z blokado, ampak....sneli so me pri 30km/h,  2dni predn se je on zlomil, Kosti nimam poskodovanih, krevsam lahko dve uri na dan, po tem sem cel razboljen. Koleno zvijem cca 90 stopinj, vec ne gre. Ob sami misli, da bi moral danes sest na motor, mi postaja slabo. Model ga pokne v prvo vrsto na svetovnem prvenstvu. :eek: Ti norci res prenesejo grozno dosti. 

Si starejši, nisi fizično tako pripravljen, zdraviš se na socialo s slabšimi materiali, fizioterapert bo ko bo, toplice ja ali ne, itd...

P.S. še zmeraj trdim, da mu tega ni treba, ...

pred 12 urami, DinDiin pravi:

Kaj pa  dons,  k je  bil v Senju  en tip z  R1  in  Rossi registracijo? As to  ti? :D Pa vse  v  Rossi emblemih, Celada,  kombinezon,  ma ni  da  ni! Res  fanatik! :cool:

Mogoče je bil sam doktor :D? A je dal čealdo dol :lol1:?

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!