Skoči na vsebino

MotoGP 2017 - splošno nabijanje


exclan

Priporočene objave

pred 4 minutami, Cartman pravi:

honda je mela 3 prvake. Nickya, ko je bil Dani rookie, pa Caseya in Marquesa. 

dani je mel resno šanso 2008, ko je zajebal u sachsenringu, visoko je bil tud 2010 ko mu je razpadu šterc amortizer in se je v motegiju zlomu, pa 2011 je bil tud u dobri formi, pa ga je Sic zlomu že v Franciji, 2012 SEDEM zmag.....ne vem, če je bil kdo večkrat strt kot Dani. in ne vem, če je kdo v sezoni zmagal sedemkrat in ostal brez naslova. In my book, edino kar mu manjka je zmaga na ne-hondi.  Fino bi ga blo videt na  Suziju al pa yamahi

Ja, Nicka sm pozabil z 2-mi zmagami:D

Dani na M1 bi bil prvak:smoke:

Popravljeno . Popravil builder
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nekaterim voznikom bolj sede ena znamka, drugim druga...simpl ko pimpl. In ne moreš letošnjega motorja primerjati z lanskim, kaj šele predlanskim, nekateri naredijo velik napredek, nekateri se bolje prilagodijo vozniku...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Builder, dolg si mogu cakat, da se je Rossi postaral kaj? Tip gre proti 40, pa mesa strene tem tvojim vesoljcem v prime timu. :) 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Spletkar ne meša štren od 2009:jezik: Me pa zanima, kdo ga bo letos spet šolal in koliko časa bo minilo, da začne spletkarit proti kolegu iz moštva:D

 

:jezik:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

9 hours ago, builder said:

Spletkar ne meša štren od 2009:jezik: Me pa zanima, kdo ga bo letos spet šolal in koliko časa bo minilo, da začne spletkarit proti kolegu iz moštva:D

 

:jezik:

 

Heeheh. Otrocje dosadan. Povej ti to jorgetu, k je na zadnjo dirko u valencijo prsu z zaostankom. Pa Yamaharjem povej, de tist k je dobu slabso pogodbo spletkari, in sploh ni dobr. Ker bit u igri za naslov ni dobro. To je bedno. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najlepše bo, ko bo zraven Marqueza, še vsaj Vinnales nabil tega starega prdca hinavskega zahrbtneža! Pa upam, da se Jorgetu še poklopi na tej kolarnici od Ducatija, pa da še ga on vseka na dirki!!!:grupni:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 urami, Cartman pravi:

 

Povej ti to jorgetu,

Po tistem, ko je Jorge prvič postal prvak, spletkar ni več nikol:D Pa lahk ti govoriš Jorgetu kolikor češ:jezik:, v tem športu je tako, če si prvak, si zapisan, če si 2., 3., 4.,..., who cares:P, je pa počas Dania "zajebu", ker mu je vzel primat večno drugega:lol1:

 

Kdo je najboljši drugi voznik na svetu?  

-Rossi!

In koliko časa ni bil prvak?  

-Rekordno dolgo!

Katerega leta je bil nazadnje prvak?  

-Vse priče dogodka so že pokojne, umrli starostno!

VIR: Wikipedia      :lol1:

 

 

:jezik:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 22 urami, builder pravi:

tako Marquez, kot Stoner, sploh Stoner, ki kaže svoj talant še danes, čeprav je daleč od tistega, kar je mogoče sposoben, oba sta vanserijska voznika, drugega pa itak blizu ni bilokar se tiče Honde:P, za Lorenza verjamem, da to ni, bo mogu prvo Dovia zmagat, da se bom strinjal s tem, pa je zame Dovi povprečni voznik, a statistično gledano, boljši kot je Rossi bil na Ducatiu:D, Primerjat voznike na različnih strojih med sabo je lahko samo zanimivo, dejanskega stanja pa ni moči ocenit, za enkrat kompleten voznik je zame od zdaj "aktualnih" je Stoner, Rossi je itak dokazal, da je polomija, neka konstanta je Dovi,(z Hondo, Yamaho tech3, in zdaj Ducatiom,, zmeraj tam tik pod stopničkam ali tudi kdaj na ), ki je, ko so bile vse 3 Honde na gridu, zasedel končno uvrstitev pred Pedroso, a je moral vseeno zapustiti Hondo:P Yamaha je vrhunski stroj, verjamem, da ga je najlažje vozit in če si kolkertolk dober, lahko si prvak, a nekaterim "kao ta najboljšim" my ass:D, tudi to ne pomaga:D

se pravi, če nisi Marquez ali Stoner na Hondi, nimaš za burek:jezik:

se boš pa mogu odločt  ali od 2012-2016 ali v zadnjih 10-letih, ker v desetih letih je bil Rossi 2x, eni so bili večkrat:P

2009 zadnjič, ampak res zadnjič, pa nadalje 0 za Rossia:P

 

:jezik:

stoner je načeloma edini , ki se je dokazal v prejšnjih kategorijah moto gp.. in prešaltal na hondo ko je uvidel , da so na italjanskem motokultivatorju dosegli kar so lahko in je razvoj motorja zaostal za konkurenco.. 

2006 - 2016 in zadnje obdobje 2012-2016 :

drži se primerjave med rosijem in danijem .. mešaš vse ostalo vmes samo zato , da bi prikril resnično primerjavo..

in 2010 so imel vsi ostali prekleto srečo da si je rosi polomil nogo in spustil 4 dirke - ter končal sezono kot 3-tji ane..

in takrat je tudi stoner uvidel , da je ducati šel u maloro , če ga je še stari polomljenec opral za tretje mesto ..in stisnil rep med noge in šel k hondi..

zanimiva je tale tvoja trditev glede na tvoje lanske poste ; "Primerjat voznike na različnih strojih med sabo je lahko samo zanimivo, dejanskega stanja pa ni moči ocenit, "  ..... 

ko si trdil , da je dober voznik lahko prvak na vsakem stroju.. kar ni res .. dej odloč se že enkrat in ne sprevračaj svojega stališča..

pred 17 urami, DAMI34 pravi:

Nekaterim voznikom bolj sede ena znamka, drugim druga...simpl ko pimpl. In ne moreš letošnjega motorja primerjati z lanskim, kaj šele predlanskim, nekateri naredijo velik napredek, nekateri se bolje prilagodijo vozniku...

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, HD-Dyna pravi:

Meni je pa popolnoma vseeno kdo bo prvak, sam da ne bo Rossi :blush:

:D

MM je zame trenutno prvi favorit, Maverick bo imel največ problemov v lastni garaži, upam na prijateljstvo Lorenza in GP17, da bo bolj pestro, od drugih zame ni nobeden sposoben osvojit prvenstva, lahko pa kako dirko zameša vrstni red:P

 

:jezik:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 20 urami, builder pravi:

:D

MM je zame trenutno prvi favorit, Maverick bo imel največ problemov v lastni garaži, upam na prijateljstvo Lorenza in GP17, da bo bolj pestro, od drugih zame ni nobeden sposoben osvojit prvenstva, lahko pa kako dirko zameša vrstni red:P

 

:jezik:

Mene zanima, od kje ti informacija, da bo Maverick imel največ problemov v garaži? In zakaj to meniš? Kaj bo imelo moštvo od problemov v garaži?

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, DAMI34 pravi:

Mene zanima, od kje ti informacija, da bo Maverick imel največ problemov v garaži? In zakaj to meniš? Kaj bo imelo moštvo od problemov v garaži?

 

Ključ od motorja mu bojo skrili...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, DAMI34 pravi:

Mene zanima, od kje ti informacija, da bo Maverick imel največ problemov v garaži? In zakaj to meniš? Kaj bo imelo moštvo od problemov v garaži?

 

in s kom si deli garažo:book:

vi Rossi fani ste pa res slepi, vsi na tem svetu vemo, da je največji spletkar, seveda, razn slepih navijačev:lol1:

Najverjetneje prvo in drugo dirko neu še zavese in pritiska javnosti, žvižganja na stopničkah,..., potem pa....:P

sam da neujo še posebnih gum zanj delal, pa bo vredu in če bojo, mu vse te stvari ne bodo pomagale, ker je, saj veste:D

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hehe, ravno zadnjič sem poslušal o "strokovnjakih" za tipkovnicami, ki po prvem testiranju že točno vedo, kdo bo prvak in tudi zakaj.

:D

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, dlicen pravi:

Hehe, ravno zadnjič sem poslušal o "strokovnjakih" za tipkovnicami, ki po prvem testiranju že točno vedo, kdo bo prvak in tudi zakaj.

:D

Pa saj se ve - Rossi, a ne :P

Kaj je tle treba bit pameten :slap:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, builder pravi:

in s kom si deli garažo:book:

vi Rossi fani ste pa res slepi, vsi na tem svetu vemo, da je največji spletkar, seveda, razn slepih navijačev:lol1:

Najverjetneje prvo in drugo dirko neu še zavese in pritiska javnosti, žvižganja na stopničkah,..., potem pa....:P

sam da neujo še posebnih gum zanj delal, pa bo vredu in če bojo, mu vse te stvari ne bodo pomagale, ker je, saj veste:D

koliko ima kdo vpliva me kratko boli qurac. Destvo pa je, da pri Yamahi niso butli in če so najeli dobrega dirkača (Vinjales) za dober denar, skoraj ne verjamem, da bi ga zato, da mu mečejo polena pod noge, mar ne?

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 23 minutami, DAMI34 pravi:

koliko ima kdo vpliva me kratko boli qurac. Destvo pa je, da pri Yamahi niso butli in če so najeli dobrega dirkača (Vinjales) za dober denar, skoraj ne verjamem, da bi ga zato, da mu mečejo polena pod noge, mar ne?

saj vse kratko boli qurac, dokler se teror ne izvaja nad njegovim favoritom:P

dejstvo je, da pri Yamahi pustijo, da se delajo izjeme glede Rossia, že večkrat videno:P, ker razvajen otrok naredi tak pritisk, da se mu na koncu udovolji (je najbolj tržen dirkač ever:dry:), če pa gre malo čez mejo, potem pa razvajen otrok odide od Yamahe in vsi vemo, kako se je ta izlet povprečnega dirkača končal:D Tudi res, da so z njim odšli sponzorji, zato se je lahko tudi priplazil nazaj:D Brez Yamahe je zgubljen v množici povprečja, Yamaha pa v bankrotu:lol1:

 

:jezik:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

19 minutes ago, builder said:

saj vse kratko boli qurac, dokler se teror ne izvaja nad njegovim favoritom:P

dejstvo je, da pri Yamahi pustijo, da se delajo izjeme glede Rossia, že večkrat videno:P, ker razvajen otrok naredi tak pritisk, da se mu na koncu udovolji (je najbolj tržen dirkač ever:dry:), če pa gre malo čez mejo, potem pa razvajen otrok odide od Yamahe in vsi vemo, kako se je ta izlet povprečnega dirkača končal:D Tudi res, da so z njim odšli sponzorji, zato se je lahko tudi priplazil nazaj:D Brez Yamahe je zgubljen v množici povprečja, Yamaha pa v bankrotu:lol1:

 

:jezik:

 

Čak, a se men sam zdi, al je biu Lorenzo trikat prvak za Yamaho?

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 30 minutami, Cartman pravi:

 

Čak, a se men sam zdi, al je biu Lorenzo trikat prvak za Yamaho?

 

zdaj se bo pokazalo, kolk dejansko vela JL, lahko je srat s polno ritjo:D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 55 minutami, builder pravi:

zdaj se bo pokazalo, kolk dejansko vela JL, lahko je srat s polno ritjo:D

zdj se pa odloči, a je bil druga violina al ne. A je sral s polno ritjo al sam polovično polno"!!!!!

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, DAMI34 pravi:

zdj se pa odloči, a je bil druga violina al ne. A je sral s polno ritjo al sam polovično polno"!!!!!

 

dobro se ve, kdo je druga violina prvenstva:D

že dolgo:lol1:

za prve violine se tudi ve, če ni prvak MM, je JL, če ni JL. je MM:P

razmišljanjej o polovično polnem kakanju je nesmisel,ker Rossiu se mora, dobesedno, vsrat:lol1:

 

:jezik:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!