Skoči na vsebino

Vrhniški klanec


hajamoto

Priporočene objave

pred 35 minutami, Borutt pravi:

Seveda. Vendar sta različni kazni.

Sem že nekje napisal, pa bom še enkrat; marsikomu, z nakupom veliko konjev, zraste tista viseča koža med nogami. Pa je potem problem, ker je spredaj nekaj počasnega, motoristu se pa ne dvigne.

Se dviga sam nimas kam porint, ce je spredaj guzva. Sej ti tud nisi med tistimi, ki se radi pocas vozijo. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

js k sm str .. pa se ne dviga, mi je že 200+konjeu premal :P

mene usi ovirajo k se pelem ... kaznijte jih :mad:

pol se bom pa po vrhniškem klancu vozu 40, da me naujo kaznoval za oviranje prometa ... 3 ure ... gor pa dol :P

pa prvi bom u koloni ... k fićo :P

 

Popravljeno . Popravil maus
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

na vrhniškem klancu se lahko varno umakneš šele na prvem počivališču ..če bo pa kdo kaj težil sem pa prilagodil hitrost vožnje razmeram - uvozi/izvozi , kjer je pametno zmanjšati hitrost za vsak slučaj pa potem je treba počasi pospeševat ker se ne smeš po zadnjem vozit .. ali pa če tisti pred mano zavija se lahko celo ustavim pa potem speljem .. 

pred 15 urami, maus pravi:

takrat, ko se ne vrnemo na svojo stran, smo ponavad u malinah :huh:

bojkot :ras: 

če so na tankovski taplavi si kr u banani..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 urami, thumper pravi:

 ker se ne smeš po zadnjem vozit .

O hudiča jest se pa zmeri tud po tazadnem vozm :eek:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 8 urami, thumper pravi:

če so na tankovski taplavi si kr u banani..

A lahko lokacijo v google map pokažeš. Ne poznam ceste in ne bi rat nabasal. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 31 minutami, Quest pravi:

A lahko lokacijo v google map pokažeš. Ne poznam ceste in ne bi rat nabasal. 

Lokacija je označena s prometno signalizacijo :lol1:.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 40 minutami, Quest pravi:

A lahko lokacijo v google map pokažeš. Ne poznam ceste in ne bi rat nabasal. 

tankovsjka pot je tista, ko greš iz smeri Vrhnika proti Logatcu (prej ene 400 m iz Vrhnike, sedaj 50 metrov iz Vrhnike) in je omejitev 60 in so kockice preko ceste .. poglej posnetek na prejšnji strani ... tm nekje pri 6 sekundi posnetka in gre iz smeri Logatca proti Vrhniki...

 

pred 11 minutami, Borutt pravi:

Lokacija je označena s prometno signalizacijo :lol1:.

Oznake za tankovsko pot NI :ras: ... edn mal spodnese, k ožemaš preko 200 + :jezik: 

štekaš :huh: 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 13 urami, Borutt pravi:

Seveda. Vendar sta različni kazni.

Sem že nekje napisal, pa bom še enkrat; marsikomu, z nakupom veliko konjev, zraste tista viseča koža med nogami. Pa je potem problem, ker je spredaj nekaj počasnega, motoristu se pa ne dvigne.

Kaj ne v SPORT programu se mi dvigne do 1m (vpraš mojo ženo) v STREET pa nekje do 20-30cm. Še najbulj je pa to da dvignjen ostane!!! (dokler ne spustim gasa) :D

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 7 minutami, sebar pravi:

Softiči, sej ni treba na marec čakat :P 

seveda je treba :ras: 

 

Popravljeno . Popravil maus
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, sebar pravi:

Softiči, sej ni treba na marec čakat :P 

res je .. to lahko opraviva februarje..ti prideš 12-ga na mamute , jaz pa 20-ga na vrhniški klanec ..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

Na tem odseku bo potrebna strpnost. Vrhniška občina je poleg belega Fiat Panda kupila še radar na trinožniku (stojalu), verjetno bo to priljubljen odsek za umirjanje prometa :) . Tako, da boje kakšen liter bencina več, kot plačilo kazni. Previdno!

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

3 hours ago, Sveder11 said:

Na tem odseku bo potrebna strpnost. Vrhniška občina je poleg belega Fiat Panda kupila še radar na trinožniku (stojalu), verjetno bo to priljubljen odsek za umirjanje prometa :) . Tako, da bolje kakšen liter bencina več, kot plačilo kazni. Previdno!

 

Popravljeno . Popravil Sveder11
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 20. 12. 2016 ob 13:15, thumper pravi:

res je .. to lahko opraviva februarje..ti prideš 12-ga na mamute , jaz pa 20-ga na vrhniški klanec ..

Jebenti sm te spregledal :( 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

saj jaz sem bil pa bolan ..  za umirjanje prometa na vrhniškem klancu se bomo pa potrudili ane..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...
On 2/22/2017 at 1:55 PM, Sveder11 said:

 

No pa so popravili prometni režim, zdaj je na tem odseku dovoljeno 60km/h do tankovske ceste proti Logatcu. Mogoče pa bo drugi teden dovoljeno že 70 km/h :whistle:. Vseeno previdno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 19 minutami, Sveder11 pravi:

No pa so popravili prometni režim, zdaj je na tem odseku dovoljeno 60km/h do tankovske ceste proti Logatcu. Mogoče pa bo drugi teden dovoljeno že 70 km/h :whistle:. Vseeno previdno.

a dvojna pouna črta ostaja :?

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Od tankovske poti proti Vrhniki je na desni še en pas s polno črto. Ker ni nikakršnih oznak in je asfaltiranin in širok, kot normalna cesta; Čemu je namenjen?

Na prvi pogled je kot normalni vozni pas. Mogoče manjka tabla..... za kolesarje, traktorje, vojsko, pešce????
 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 8 minutami, Bostjan L pravi:

Še slika. Skrajno desni pas, čemu je namenjen????

58d4c20109051_ScreenShot2017-03-24at07_50_36.thumb.png.ffc9767dd3da6ba9ba48f6d75d72b149.png

Mogoče so robno črto narisali preveč na levo. 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 5 mesecev pozneje...

Si bom kr tole temo sposodu, glede na to, da je cesta ista sam malce naprej proti logatcu.

Skratka, ne morem verjet, kaj sem danes doživel. Vozim se lepo od vrhnike proti logatcu (z avtom) za kamjonom in malo pred izvozom za strmico, se tip s kamjonom v nepregleden levi ovinek odloči prehitevat traktor :eek: Nisem si mislu,da gre kdo pri zdravi pameti počet kaj takega? Že z avtom ne vem, kako bi se izšlo, kaj šele  če se bi kdo z motorjem prpelju, nagnjen v ovinek... Glede na to,da se tam kar dosti vozim, sem se do sedaj bal samo tega, če mi kdo pripelje s strmice na glavno cesto. Očitno res ne morš nikol dovolj predvidit.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

al pa da se nenadoma v ovinku ustavi oldtimer  brez strehe v katerem cepita avstrijska penzjonista... in baba ima v rokah zemljevid in gledata kam bi sla.... ne lazem...pol minute.... avto pa na sredi pasu niti na bankino ni zapelu....

sm popizdu pa obvozu avto in sel...

tud pomislejo ne da lahko kdo pripelje  za njimi in ne bo ustavil...

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!