Skoči na vsebino

Vrhniški klanec


hajamoto

Priporočene objave

24 minutes ago, Arzen said:

Kar se Vrhnike tiče, katastrofa. A kaj ko je tega vedno več v Sloveniji. Potem pa pridem v Avstrijo in so omejitve v naselju 70 ali celo 80

V Avstriji so omejitve v naselju 50km/h. Pa ne povsod, kje tudi samo 30km/h. 

Glede Vrhnike mi je vseeno, se bom peljal 50km/h tisti km več. Bolj je problem, če merijo pri tankovskem prehodu, ne vem kdo gre tam samo 60/km/h. Važno, da vemo in smo pravočasno obveščeni, poleti bodo tam zagotovo padale vozniške.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 24 minutami, motolover pravi:

V Avstriji so omejitve v naselju 50km/h. Pa ne povsod, kje tudi samo 30km/h. 

Glede Vrhnike mi je vseeno, se bom peljal 50km/h tisti km več. Bolj je problem, če merijo pri tankovskem prehodu, ne vem kdo gre tam samo 60/km/h. Važno, da vemo in smo pravočasno obveščeni, poleti bodo tam zagotovo padale vozniške.

Obveščen si s postavljeno prometno signalizacijo. Ali boš spet zaviral na polno, kot si zaviral na jadranki  ?

pred 20 minutami, maus pravi:

...

prav tako črte na ovinku, katere avtomobilisti redno kršijo na Rakitni ... KRETENI

...

Katere črte kršijo  ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sekajo sredinsko črto, kot prej. Avtomobilistu pač precej dol visi za pofarbanega pol vozišča. Motoristu pa ne, iz očitnih razlogov.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 22 minutami, Borutt pravi:

Katere črte kršijo  ?

 

pred 9 minutami, jskrablin pravi:

Sekajo sredinsko črto, kot prej. Avtomobilistu pač precej dol visi za pofarbanega pol vozišča. Motoristu pa ne, iz očitnih razlogov.

evo .. ti je odgovoru ... včeraj preko Planine sem se peljal za dvema avtomobilistoma ... tut en ovinek nista odpeljala po svojem pasu ....

res me zanima, kok takih voznikov se kaznuje, saj prepeljejo polno črto ker seka ovinek :huh:

ćist sm RRazkaćen :ras: 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 39 minutami, Borutt pravi:

Obveščen si s postavljeno prometno signalizacijo. Ali boš spet zaviral na polno, kot si zaviral na jadranki  ?

Katere črte kršijo  ?

sam ta polne, une črtkane niso kršene :P

 

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na Planini so narisal dve polni  črti za MP3,je,da  se  prva dva kolesa držita sredine :lol1::jezik::kva2:

Popravljeno . Popravil gusar
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 47 minutami, maus pravi:

 

evo .. ti je odgovoru ... včeraj preko Planine sem se peljal za dvema avtomobilistoma ... tut en ovinek nista odpeljala po svojem pasu ....

res me zanima, kok takih voznikov se kaznuje, saj prepeljejo polno črto ker seka ovinek :huh:

ćist sm RRazkaćen :ras: 

:BUA:  Na Hrvaškem in v Bosni jih je še precej več :BUA:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 7 minutami, MARJA pravi:

rakitna.jpg

Končno ratal.

 

Saj takšne slike svojih motorističnih podvigov lepijo v druge teme neki vozniki motorjev. 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 minutami, Borutt pravi:

Saj takšne slike svojih motorističnih podvigov lepijo v druge teme neki vozniki motorjev. 

sj sm zgrožen :P

 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tu se toži po izgubi 700m odseka nad Vrhniko, pri tem pa se pa pozablja, da pred Logatcem obnavljajo skoraj 2x daljši odsek.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 minutami, gsxf750 pravi:

tu se toži po izgubi 700m odseka nad Vrhniko, pri tem pa se pa pozablja, da pred Logatcem obnavljajo skoraj 2x daljši odsek.

Brezvezna tema in brezvezni vozniki, katere moti omejitev hitrosti in polna črta v naselju. Ker ti isti vozniki so potem ovira na ovinkasti cesti izven naselja, saj znajo obračati ročico za plin samo na ravninah in v naseljih, kjer se izkažejo tudi s prehitevanjem na vse možne načine. Brezveze. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, maus pravi:

sj sm zgrožen :P

 

js tut, močno!!!

 

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, Borutt pravi:

Brezvezna tema in brezvezni vozniki, katere moti omejitev hitrosti in polna črta v naselju. Ker ti isti vozniki so potem ovira na ovinkasti cesti izven naselja, saj znajo obračati ročico za plin samo na ravninah in v naseljih, kjer se izkažejo tudi s prehitevanjem na vse možne načine. Brezveze. 

brezvezni inkasanti ..ki se povrh vsega še vtikujejo povsod tam kjer jih ne srbi ..

kakšna je določena minimalna hitrost v naselju ?

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 urami, Borutt pravi:

Brezvezna tema in brezvezni vozniki, katere moti omejitev hitrosti in polna črta v naselju. Ker ti isti vozniki so potem ovira na ovinkasti cesti izven naselja, saj znajo obračati ročico za plin samo na ravninah in v naseljih, kjer se izkažejo tudi s prehitevanjem na vse možne načine. Brezveze. 

mene ponavad prehitevajo ravno v naseljih, kjer je omejitev 50, ker se jaz tam tok tudi peljem ... skozi vas Planino je tut skoz prekinjena črta in je omejitev 50 ... vsaj kosilnico ali traktor, ki pelje 25 km/h lahko prehitiš...samo v tem je poanta ...

zato sem pa ćist znoRRu ... :mad:

p.s.

ne spomnim se kje v ovinku ni polne črte :jezik:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 9 urami, gusar pravi:

Na makedamu:jezik:

... in kjer je cesta ožja od 5,00 m, pri hitrosti manjši ali enaki 50 km/h ....

Drugače pa se črte ne riše kjer je cesta ožja od 6,00 m, vsaj pri nas je tako pravilo za vožnjo preko nivojskih prehodov...

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 16 urami, Borutt pravi:

Saj takšne slike svojih motorističnih podvigov lepijo v druge teme neki vozniki motorjev. 

Sej da bi kaj pametnega napisal ne , za trolanje in podjebavanje si pa ta prvi .................tudi jaz , sem videl tiste slike tistih motoristov ;) in veš kaj ..............nobeden ni prevozil polne ali zašel s kolesi na nasprotni pas , pa tudi pregleden ovinek v obe smeri itd ..........zato ne zavajej ,trolej in podvaljuj ,pa rajši delaj kaj , zdej ko so vam povišali plače za 12 evrov , Cerarju pa za 250 ......:OK:...niti ne izgledate tako pametni kot se delate , ker če bi bili , bi se seveda lahko prodali za več denarja ...........sej ni treba naprej , po moje razumeš , lahko ti pa še narišem . 

Upam ,da mi ne začneš utrujat naj ti za zgoraj napisano prilimam kakšen člen , zakon .......:lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, HD-Dyna pravi:

... in kjer je cesta ožja od 5,00 m, pri hitrosti manjši ali enaki 50 km/h ....

Drugače pa se črte ne riše kjer je cesta ožja od 6,00 m, vsaj pri nas je tako pravilo za vožnjo preko nivojskih prehodov...

nj si na gate rišejo dvojno al pa trojno addidas rjavo črto :mad:

lokalni šerifi si mal preveč dovoljo ...dirigirajo pa lokalni tajkunćki ... Vrhnika ni nobena izjema ...

se mormo zment in vozt ceu dan po Vrhniškem klancu gor pa dol ... skoz 30 km/h ... in bi nas moralo biti ene 100 ... vse za varnost .. pa da vidim, ko se bo lokalnemu najkunčku mudilo in se bo zjazu po Vrhniki gor pa do 30 km/h

noRRim :kva2: 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 16 urami, Borutt pravi:

Brezvezna tema in brezvezni vozniki, katere moti omejitev hitrosti in polna črta v naselju. Ker ti isti vozniki so potem ovira na ovinkasti cesti izven naselja, saj znajo obračati ročico za plin samo na ravninah in v naseljih, kjer se izkažejo tudi s prehitevanjem na vse možne načine. Brezveze. 

Kdo pa so to ?   Ne samo nabijat ,kar najbolje znaš , povej nam kdo so te Kralji ravnin , da jih zapremo ,mučimo in nabijemo kazen za najmanj 2k€!

Nazadnje sem na 24h videl gospo ki je oškodovala državo za 120k€.............zaprli so jo , če se prav spomnim za kar nekaj let +, da more vse vrnit ..............................tako to delA NAŠ TOŽILSKI ,SODNIŠKI IN REPRESIVNI ORGAN :SSENI IGRAJO PA KPOŠARKO Z 100 MILJONI NAKRADENEGA V ŽEPU ................in spet se bodo najdli butci ,ki se bojo spraševali kje je tu povezava ......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!