Skoči na vsebino

V tople kraje JUŽNA AMERIKA


menih

Priporočene objave

pred 12 minutami, menih pravi:

To da se tja podas sam  mora biti v tebi in to potem tudi dozivljas povsem drugace kot ce se pripelje nekdo z agencijo injeepom polno hrane  vode goriva in z vodnikom.

Kapo dol :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dami pozabil sem rec unpoco cohones ali je prav napisano ne vem je pa razumljivo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 25 minutami, menih pravi:

Dami pozabil sem rec un poco cohones ali je prav napisano ne vem je pa razumljivo

grande cohones :D

pa mau pameti tut ne škodi. Sej se mi je zdelo, da se moraš počutit podobno kot na kakem 8tisočaku....te planote me vedno očarajo pa divjost narave tudi. Da si pa čisto sam tam...ne vem..že ko gledam sem vzhičen. Kaj šele če bi bilo res.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Menih, ne bom rekel nič več ali manj, ali pač: Fauš sem ti! :P Obilo sreče še naprej!!!!!! Mimogrede, baje proti višinski bolezni pomaga domača tekila.:alko: Kot hribolazec pa vem, da s tem naj ne bi imel problema. Lepe fotke, nora narava...... :worship: Pa hvala ti, ker lahko vsaj po malem podoživljamo tvoje potovanje. :OK: Uživaj in vse dobro! :yea1:

Pozdrav izpod vinogradov!

Rocky :cool:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lepe slike! Kljub naporom mora biti užitek potovati. Hvala, da lahko tudi mi podoživljamo lepote J. Amerike.

       Srečno na vseh poteh!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob ‎14‎.‎1‎.‎2017 at 16:30, menih pravi:

Dan pocitka in spanje kar 12 ur potem pa zajtrk v prijazni druzi pratico abla espanjol in potem ogled z body gardom po mestu.

 

 

OI000659.jpg

Ej stari, ampak s takim fantom se pa jaz tud upam po Amerik hodit!  :):):) 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobro napreduješ proti cilju.

Zanimivo, da so tam dol na jugu, hiše pobarvane podobno kot tu pri nas na severu Norveške (oker z belimi obrobami). Tudi vegetacija je podobna, čeprav, takole čez palec, si tam nekje v Albaniji (po širini). Ali so dnevi že kaj daljši?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!