Skoči na vsebino

V tople kraje JUŽNA AMERIKA


menih

Priporočene objave

Tu so dnevi dolgi ze ves cas tja do devete je pa res  da tule na jugu bolj   pa ze do 22.00

Mam se kaksnih 1100km do argentine po Chilu, ce bo cas pa se 600km v argentini juzno  do Chaltena  Cerro Fitz Roy    potem pa nazaj na Bariloche

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 44 minutami, mac pravi:

Dobr ti tole cepaš, uživaš na polno! A boš letos še kaj domov prišel?

Srečno še naprej!!!

Oja letos bom sam ne vem kdaj  mogoce grem nazaj v Bolivijo in Peru ko neha padat dez

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vdake tri mesce moras v drugo drzavo da obnovis lahko 3 mesecno vizo za turista

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, nemo pravi:

Dobro napreduješ proti cilju.

Zanimivo, da so tam dol na jugu, hiše pobarvane podobno kot tu pri nas na severu Norveške (oker z belimi obrobami). Tudi vegetacija je podobna, čeprav, takole čez palec, si tam nekje v Albaniji (po širini). Ali so dnevi že kaj daljši?

O kaksni Albaniji ti to sem pa za deset Albanij nizje

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

O seveda ko me je danes zeblo na motorju sem z sliko in mrazom obujal spomine na   minus 30 40 veter 150 200 na uro    , na momen se mi je zdelo da me je takrat manj zeblo   ampak se mi je samo zdelo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

O  Fitz ni problem ampak datumi   jutri se grem 300km v drugo dolino pogledat  znameniti ledenik ki sega v jezero  Perito Moreno 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Potem pa 3000km do Valparaisa k dvema slovencema ki imata  hostel vmes pa se v Bariloche in mimo par vulkanov Villarica.... 

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V Bariloche-ju (verjamem, da ni prav majhen) je eden od hotelov, kjer deluje tudi ski šola in imajo v upravljanju sedežnico ali več, v rokah Bertoncelj Andreja. Pred leti sem ga spoznal v Lj. in seveda obvezno: če boš hodil po tistih koncih, se oglasi pri meni. Omeni mu Vili-ja in Borut-a pa bo lažje steklo. Če se ti seveda da malo poiskati.

Lp

Mac

 

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!