Skoči na vsebino

Celje 1.1.2017


MiNa

Priporočene objave

Srečnega, zdravega 2017 tudi z moje strani. Bo rekord v udeležbi....? :bike::quad::kva1:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem nazaj. Huda luknja ledena... Videl precej prijateljev in znancev. Po moje bo številka kar visoka.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 minutami, Kawl pravi:

Kje 

Kje je Snecer? :)

Zakaj bi pa moral biti v tej čredi?

Še ob toplem vremenu me ne dobiš na tako zadevo, pač me ne zanima oziroma ne razumem fore.

Vidim pa, da "nas" je en zastopal (po moje isti kot lani)

 

ak2.jpg

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 7 minutami, dlicen pravi:

Iz istega razloga, kot se te je našlo v kakšni drugi čredi?

Ti si bil al si spet pameten?

Preprosto pač ne hodim na za moje pojme idiotska moto žegnanja, ki so v vsaki vasi, mega moto srečanja ipd., ker pač nisem "motorist".

Se pa rad kam zapeljem, kjer je lepo.

Smo si pač različni pri uporabi motornih vozil.

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, Snecer pravi:

Ti si bil al si spet pameten?

Preprosto pač ne hodim na za moje pojme idiotska moto žegnanja, ki so v vsaki vasi, mega moto srečanja ipd., ker pač nisem "motorist".

Se pa rad kam zapeljem, kjer je lepo.

Smo si pač različni pri uporabi motornih vozil.

 

 

sva že dva!  :yea1:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

2 minutes ago, Snecer said:

Ti si bil al si spet pameten?

Preprosto pač ne hodim na za moje pojme idiotska moto žegnanja, ki so v vsaki vasi, mega moto srečanja ipd., ker pač nisem "motorist".

Se pa rad kam zapeljem, kjer je lepo.

Smo si pač različni pri uporabi motornih vozil.

 

 

Jaz sem pameten vedno.

Sem se samo spomnil, da si ravno ti reklamiral in verjetno celo limal posnetke iz črednih voženj, ki si se jih udeleževal. Če se motim, se seveda opravičujem.

V tem, da nimava rada čred, žegnanj in podobnega, pa se lahko kar strinjava.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1x v življenju sem bil na versače srečanju in to objavil (pač so povabili, da sem videl in dobil potrditev že pravilno domnevanega).

Kaj bolj mukotrpnega še nisem doživel, ko čreda 30 motorjev v celem dnevu naredi 100km? to je bila edina snemana čreda v karieri, razen če še štejem kot čredo, da se kdaj kdo z mano zapelje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tako je. Tradicija "zbiranja" 1.1. vsako leto v Celju pred hotelom Merx sedaj Faraon je že stara kar nekaj desetletij.

Opažate ime hotela se je spremenilo tradicija pa je ostala.

Tako, da o čredah nabijajte v drugih temah.

Popravljeno . Popravil MiNa
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 11 minutami, Dr_Jakob pravi:

Tole nima veze z žegnanjem itd. Pač so se nekoč spomnili, da bi bil zanimiv začetek leta , če se bi dobili prav na 1.1. ob 12h (ne pa tko k faking vsak drug moto klub, k naredijo start sezone enkrat sredi maja). Zadeva se je prijela in je prav lušna popestritev klasičnemu Silvestrovanju, pijanici itd.

Od leta 2009 nisem manjkal niti enkrat. Zakaj hodim tja? Namesto da bi zdravil mačka (itak ne pijem tolk, da bi moral) se rajši vsedem na moped in naredim tistih par km. Poleg tega na tej zadevi srečam cel kup zanimivih patronov, ki jih drugače skorajda ne vidim. In pa seveda par naših Mamutov. In kar je meni precej pomembno: nihče od mene nič ne zahteva, nič mi ni treba podpisovat, nič ni obveznega. Pridem, se imam fino, pozdravim folk, naredim par km, spijem kuhančka, pojem kruhec s sirom, parim zaželim srečnega in zdravega in grem po svoje.

p.s. Ob istem času se v Savinjo namakajo celjski župan in njegovi ekstremisti. Pa se nikomur ne zdi čisto nič čudnega.

Vidiš tu sem pa jaz bil (brez župana) s Travarico in čajem... :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fantje " fajn je bilo":grupni:

lepa hvala za dobre želje in dobro voljo:),bom končal z besedami enega od prisotnih, da naslednje leto pridemo kar v tangicah:huh: ker je vreme enostavno prelepo:eek: in se človek še ohladit ne more več.:jezik::P.

Se približno ve število udeležencev:hmm:

 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mogoče bo kdo rekel ''samo toliko?'', ampak je treba vedeti, da do Celja je treba prej priti... Še nazaj sem imel nekaj ''svetlečih'' odsekov, zjutraj pa.... kot po jajcih...

Huda luknja , nazaj grede.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!