Skoči na vsebino

Vtisi z dnevnih voženj 2017


Dr_Jakob

Priporočene objave

To je vzletišče na lijaku? Je kaka normalna cesta do tam? Lahko na g.maps pokažeš? Sem že parkrat iskal, pa nisem znal do tam.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to je na Kovku

https://www.google.si/maps/place/45°53'12.9"N+13°57'32.8"E/@45.886925,13.9579917,408m/data=!3m2!1e3!4b1!4m5!3m4!1s0x0:0x0!8m2!3d45.886925!4d13.959123?hl=en

 

mors pa ze v Gozdu zavit gor u klanc

 

cesta pa je tko tko :D

ni glih makedam, bl sam zemlja in kamnje, ma ce sm jst prsu... :D

Popravljeno . Popravil fishy
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 53 minutami, fishy pravi:

to je na Kovku

https://www.google.si/maps/place/45°53'12.9"N+13°57'32.8"E/@45.886925,13.9579917,408m/data=!3m2!1e3!4b1!4m5!3m4!1s0x0:0x0!8m2!3d45.886925!4d13.959123?hl=en

 

mors pa ze v Gozdu zavit gor u klanc

 

cesta pa je tko tko :D

ni glih makedam, bl sam zemlja in kamnje, ma ce sm jst prsu... :D

to poznam, sem letel z zmajem. Sem mislil, po slikah mi je delovalo na Lijak. Se priporočam, če kdo ve kako do vzletišča.

Hvala vseeno.

Popravljeno . Popravil DAMI34
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

12 minutes ago, DAMI34 said:

to poznam, sem letel z zmajem. Sem mislil, po slikah mi je delovalo na Lijak. Se priporočam, če kdo ve kako do vzletišča.

Hvala vseeno.

uno na lijaku je tle

https://www.google.si/maps/place/45°57'48.9"N+13°43'24.8"E/@45.9677052,13.7242518,895m/data=!3m1!1e3!4m6!3m5!1s0x477b023616bba67b:0xd73e012cca5c346a!7e2!8m2!3d45.9635888!4d13.7235412?hl=en

mal visje zgleda da se cesta odcepi za na vzletisce, ce se pa da prow kje pridet z motorjem pa nbi vedu

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Greš iz Nove Gorice proti Lokvam, slab kilometer pred Trnovem vidiš na desni srani manjše makadam parkirišče. Od tam naprej je treba 10 minut peš proti vzletišču. Ne moreš falit, ker je samo ena pot, no bolj je podobno kozji stezici. Vsaj dve leti nazaj je bilo tako in ne verjamem, da so jo kaj popravili do sedaj, tako, da se z motorjem najbrž še vedno ne da.

Brez naslova.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 14 urami, roksy pravi:

Greš iz Nove Gorice proti Lokvam, slab kilometer pred Trnovem vidiš na desni srani manjše makadam parkirišče. Od tam naprej je treba 10 minut peš proti vzletišču. Ne moreš falit, ker je samo ena pot, no bolj je podobno kozji stezici. Vsaj dve leti nazaj je bilo tako in ne verjamem, da so jo kaj popravili do sedaj, tako, da se z motorjem najbrž še vedno ne da.

 

Hvala.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 4. 1. 2017 at 17:20, DAMI34 pravi:

To je vzletišče na lijaku? Je kaka normalna cesta do tam? Lahko na g.maps pokažeš? Sem že parkrat iskal, pa nisem znal do tam.

DAMI, Robi se je Robertotu že zahvalil v tvojem imenu ... :OK:

Najprej sem preiskal skoraj vse objave v Vtiisih z dnevnih voženj 2015 in iskano našel v Vtisih dnevnih voženj 2016 v mesecu maju ... Porabljen čas? :hmm:   SITNICA by mojster Grunf iz Alan Forda ... :blush:

CLICK !!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob ‎22‎.‎1‎.‎2017 at 20:45, Mavti pravi:

Danes sem pa presenetil akumulatorček da je moral zakurblat :scut:skuterček in malo po dolini gor pa dol   prav fajn je bilo:D tudi na 902 prelaz je bilo treba  :whistle: gužva da dol padeš:eek: pa ne od motoristov da ne bo pomote:P.

Slikano nekje ob poti na 902:)pa caa 100 kilometrov.

 

20170122_144618.jpg

20170122_144638.jpg

prelaz 902, kaj je to?Oz kje je to?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To je cestna povezava med Kamnikom in Gornjim Gradom , vrh ceste je na Črnivcu, ki ima 902 višinska metra in je hkrati meja med Kranjsko in Štajersko pokrajino.:)

Slika je z smeri Kamnika proti vrhu Črnivca priblžno 1,5 km pred vrhom.

Popravljeno . Popravil Mavti
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 13 urami, Mavti pravi:

To je cestna povezava med Kamnikom in Gornjim Gradom , vrh ceste je na Črnivcu, ki ima 902 višinska metra in je hkrati meja med Kranjsko in Štajersko pokrajino.:)

Slika je z smeri Kamnika proti vrhu Črnivca priblžno 1,5 km pred vrhom.

uuu  aja , ja to pa poznam.

Ponavadi, jo obereva ko prideva s Pavliča.

 

Hvala

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, Mavti pravi:

  no na Vrhniškem klancu vidim enega motorista  z bmwjem na nasprotnem pasu pa megla že bolj vesela

To sem bil jaz, videl sem te, a zaradi mraza nisem pozdravil. Od Loma proti Ljubljani se je megla zgostila, temperatura pa je padla na -3. Po štirih urah vožnje, me ja ta zadnji odsek kar shladil in sem komaj čakal, da pripeljem domov in se pogrejem z juhico.

Še to: kdaj si pa prispel domov, saj sva se midva srečala tam nekje blizu 15h?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Domov sem prišel nekaj po 18uri, ura srečanja drži , sem srečal pri vikiju en motor in pa v Kopru enega skuterista tak da gužve dlih ni bilo:P ,ko sem šel od doma nisem imel  v planu take fure ampak se potem nekako samo od sebe splanira , nazaj se potem nisem več ustavljal ,sem bil pozen ,še dobro da sem se dobro oblekel, ker temperatura je zadnjih 50 km bila konkretno pod nulo:whistle:

Priklon tebi si napravil res orng turo:grupni: ,ob priliki častim :kava: Lp Anton

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!