Skoči na vsebino

Vtisi z dnevnih voženj 2017


Dr_Jakob

Priporočene objave

Ob 23. 4. 2017 ob 20:18, skofk pravi:

Tu bil tudi jaz :OK: (včeraj) :whistle:20170422_155904.thumb.jpg.02b8d1cd1169f29f42e6761ada60af80.jpg

 

Kje pa je to? Oz kaj se je tukaj zgodilo,da je spomenik???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 16 minutami, ProdriveR pravi:

Kje pa je to? Oz kaj se je tukaj zgodilo,da je spomenik???

Čepovan, ostanki vojaškega letala iz 2 svet. vojne...točno ne vem, kaj se je zgodilo. Niti ne vem, zakaj je zanimivo za slikanje, tam mimo grem večkrat pa to spregledam. :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, vandrovec pravi:

Čepovan, ostanki vojaškega letala iz 2 svet. vojne...točno ne vem, kaj se je zgodilo. Niti ne vem, zakaj je zanimivo za slikanje, tam mimo grem večkrat pa to spregledam. :hmm:

Vse me je bolelo pa sm rabu mal kosti pretegnit, in ta spomenik je bil kot nalašč :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 49 minutami, NumLock pravi:

Čakaj, a nevoznega si kupil, da si ga na prikolici odpelu domov? :P

nevoznega v dežju :P

ampak cenej bi me pršlo, če bi plačal prevoz al pa ga lepo sam odpeljal po gumah, namreč v rebrnicah mi je zakuhal avto od mulca (jaz na mojem nimam kljuke), :(

 

 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

4 hours ago, DAMI34 said:

nevoznega v dežju :P

ampak cenej bi me pršlo, če bi plačal prevoz al pa ga lepo sam odpeljal po gumah, namreč v rebrnicah mi je zakuhal avto od mulca (jaz na mojem nimam kljuke), :(

 

 

No to je za srečo, pa SREČNO!

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 urami, DAMI34 pravi:

Vtisnu

A bo tvoja draga lahko zlezla gor na poličko? Lep motorinček, varno vožnjo želim, praviš da se držiš oznak ob cesti, sam kako boš kljub zrelosti obvladoval konje pod ta zadnjo?

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 9 urami, amateur pravi:

A bo tvoja draga lahko zlezla gor na poličko? Lep motorinček, varno vožnjo želim, praviš da se držiš oznak ob cesti, sam kako boš kljub zrelosti obvladoval konje pod ta zadnjo?

 

bo šla gor, le držat se me bo morala. 

Konje bom krotil s postopnim odpiranjem gasa :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Žiri-Idrija-Logatec-Postojna-Unec-Rakek-Logatec-Vrhnika-LJ-domov (cca 170-180km).

Ceste lepe, urejene, negovane. Razen Žiri-Idrija, tam še peš ne bi šel še 1x >.<. Od Rakeka do Logatca je blo pa polno sranja (dobesedno) po cesti.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, Schultz pravi:

Tramonti

Imaš pa dobre ture! Kje pa najdeš vse te zakotne lege? Sam sem jeseni naredil osmico po Brdih, od tu v Čedad, Sovodnje, skozi vas Matajur do koče pod Matajurjem, Livek, pa po dolini Idrijce domov. Sedaj vidim, da bo potrebno malce bolj podrobno pregledati zemljevid Furlanije, da bo padla še kaka zanimiva tura.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 urami, DAMI34 pravi:

jaja

Ja vreme je pravo prvomajsko, tu pri nas namesto piva paše čaj z medom, zjutraj bo spet nula. Brrrrrrrr.......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!