Skoči na vsebino

Vtisi z dnevnih voženj 2017


Dr_Jakob

Priporočene objave

 @Snecera je to kaka aplikacija,, ki se jo da na foun montirat, al je samo od garmina? Bi rad kdaj kake grafke na jadranki posnel, recimo, ko me Kmet preganja :P

 

  • Všeč mi je 1
  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 47 minutami, DAMI34 pravi:

 @Snecera je to kaka aplikacija,, ki se jo da na foun montirat, al je samo od garmina? Bi rad kdaj kake grafke na jadranki posnel, recimo, ko me Kmet preganja :P

 

Kmetu reči, da vklopi gps, da si bo zapisoval track al pa na telefonu, če imaš kaj takega. Pol pa program že sam vzame potrebno iz fajla :) 

 

pred eno uro, GO_Tomi pravi:

Iz kje dobiš nagib?
Un podatek Zaviranje/Pospeševanje te pa nekej heca ...

podatke počrpa iz kamere, ki ima še par dodatnih senzorjev (G sila itd.), mislim da tudi nagib, če ga ne vzame iz zemljevida

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mogoče kakšen tečaj v Postojni  Mladench ,da ti senca ne seka sredinske črte :lol1:smrtno nevarno je blo , vsaj iz slik je tako videt .......:P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Letos pa res nism biu na nobenem tečaju :( lansk let sm biu, pa so mi 8 povzročale težave, ampak sm jih doma na parkirišču natreniral, tako da, zdj mislm, da gre... bom te linije še mal natreneru

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, mladench pravi:

Letos pa res nism biu na nobenem tečaju :( lansk let sm biu, pa so mi 8 povzročale težave, ampak sm jih doma na parkirišču natreniral, tako da, zdj mislm, da gre... bom te linije še mal natreneru

ne rabiš ti trenirat, s senco se pogovori. Kaj če bi šlepar prišel kontra? Ha??? Senco bi ti povozu :P

a prou vidim, si na Angel GT?

 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 11 minutami, DAMI34 pravi:

ne rabiš ti trenirat, s senco se pogovori. Kaj če bi šlepar prišel kontra? Ha??? Senco bi ti povozu :P

 

 

bemti senco. Se bova mal pomenila :D 

Angel GT so gor ja :) @DAMI34

Popravljeno . Popravil mladench
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo. Motor. Grafi. Edin kalamarov pa ni. Jebiga, ne more bit vse.Prikazan je element IMG_20170620_111821.jpg

 

Prikazan je element IMG_20170620_115715.jpg

 

Prikazan je element IMG_20170620_151840.jpg

  • Zmeden 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, skalar36 pravi:

Evo. Motor. Grafi. Edin kalamarov pa ni. Jebiga, ne more bit vse.Prikazan je element IMG_20170620_111821.jpg

 

Prikazan je element IMG_20170620_115715.jpg

 

Prikazan je element IMG_20170620_151840.jpg

Pa dj noooo, ful me firbc matra, kva maš novga pa ne delajo slikceeee :twak: poprav :D 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, mladench pravi:

Pa dj noooo, ful me firbc matra, kva maš novga pa ne delajo slikceeee :twak: poprav :D 

to je zanalašč naredu, sam da nas kuri

(sem šel pogledat, pa sploh ni slik uploudal, zgleda je neke fouš linke naklofau)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!