Skoči na vsebino

Vtisi z dnevnih voženj 2017


Dr_Jakob

Priporočene objave

dns se odpravim prot avstriji proti Lieznu da bi pol hodu gledat moto gp, k bi bil mal blizje

v bovcu me zacne prat, cez vrsic en sam zid vode, ni blo videt 20m pred sabo, v kranjski gori pa si recem da dovolj je dovolj, tud ura je bila kasna, bi prisel v apartma po 22.00, brezveze se jajcat kgor, tko da nbo nic dns z avstrijo

slik ni ker je tud telefon zalilo, zdej pa se nov telefon si dobt :twak:

pa sm ga mel v polivinil vrecki, v zepu, sam je tolk pralo... :D

mogoce me jutre vidi avstrija, ceprav napoved spet ni obetavna :/

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

8 hours ago, 4janic said:

Ja, jutrišnji vtisi zanjo bit ena sama žalost :/. Šele v nedeljo zna bit izboljšanje, pa še to samo po balkanu: https://www.yr.no/kart/#lat=47.24015&lon=10.18123&zoom=5&laga=nedbør&proj=900913

sm pisu uciri v apartma, kjer mam rezervacijo, da mi zal zaradi vremena ni uspelo pridet in da pridem danes al pa jutri najkasnej, pa so mi odgovorili da me do 20.00 ni bilo in so sobo oddali :angryrant2:, da bi drugo sobo dobil tam okoli pa gl, hf

tko da dans je slo sam do razdrtega, po nov telefon :D

in plan je nedelja zgodej zjutru se odpravt, da sm tm nekje med 9 in 10 zjutru, da vsaj se kaj vidim

sigurno ne cez vrsic :D, verjetno cez podljubelj, pa magar padajo ledene svece

aja, pa telefon je zdej vodotesen :D

Popravljeno . Popravil fishy
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 10. 8. 2017 ob 9:19, a79 pravi:

Vcerajsnji vtis.

Vremenarji napovedujejo plohce v Z delu kure, krenem jaz na Korosko.... Nimajo pojma. Mimgrede mi zrihtajo 2 uri dela po povratku domov... Pralo me je od Crne do Slovenj Gradca...

IMG_20170809_170330 (1).jpg

Še dobro da je bil s tabo pireli

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kozjak je zelo lep, najlepši pa je meni slap Boka,ki se ga vidi že iz ceste proti Bovcu..tudi v moto opremi se da prit do točke potem,kjer se slap najlepse vidi (preizkuseno)..itak je pa nasplosno zelo lep tale krog,ki ga misls odpeljat..srecno!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če te voda zanima ... v Podskrajniku za Cerknico zavij skozi Rakov Škocjan (4 km več), Divje jezero pri Idriji, Otona na Soči (malo naprej od Kobarida), izvir Krke (Krška vas). Greš mimo vseh.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.

..  faaaaak ... 815 kilometrov sem prevozil ... :sleep2:

... pa nimam kej gor dat ... :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!