Skoči na vsebino

Vtisi z dnevnih voženj 2017


Dr_Jakob

Priporočene objave

Če je časa mi veliko - je cesta na Areh - dobra izbira... V mestu 31 stopinj, na Arehu 20.

Sredina ceste je v ovinkih posipana s peskom.

 

20170816_144018.jpg

20170816_144120.jpg

20170816_144030.jpg

20170816_145547.jpg

Popravljeno . Popravil Dark
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem opazil, da je kot kaže  eden vlil vso olje iz karterja po ovinkih.....zato so kot kaže posipali. "Pometla" pa bo verjetno mati narava...:cry:

Mislim, da ta vikend ne bo moto GP-ja...tako, da bo mogoče manj "jaz sem" Rossi, Marquez in podobnih...tako, da "pista" ne bo nevarna....

Popravljeno . Popravil BIF
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1 hour ago, BIF said:

Sem opazil, da je kot kaže  eden vlil vso olje iz karterja po ovinkih.....zato so kot kaže posipali. "Pometla" pa bo verjetno mati narava...:cry:

Mislim, da ta vikend ne bo moto GP-ja...tako, da bo mogoče manj "jaz sem" Rossi, Marquez in podobnih...tako, da "pista" ne bo nevarna....

Ali ni nenavadno, da je nekdo "vlil vso olje iz karterja". In to na vseh ovinkih po sredini ceste? 

Če pa je to ukrep, s katerim bodo preprečili kakšno nesrečo med nedeljskimi "GP vozniki" na cesti na Areh: podpiram. Kljub pesku na sredini ceste, je bil današnja vožnja na Areh - super...

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1 hour ago, BIF said:

Se ti zdi, da je namerno?

Poglej ponovno fotografijo in presodi sam... Tako je posipanih (olja nisem videl) večina ovinkov...

20170816_145547.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, BIF pravi:

Se ti zdi, da je namerno?

Seveda je namerno. Problem je ker se uradno praviloma ne da kaj veliko dosečti. Pa bi v primeru prevelike obremenitve ceste s strani cestnih Rossijev/Šumaherjev zadostovalo sam par nizkih ležečih policajev pred ovinek dat. Goni pa bremzaj preko tistih, če znaš. Pol pa razpizdnjen folk take neumnosti dela. S katerimi ogrožajo vse udeležence v prometu. Uradniki pa nič. Al pa nelegalno farbajo cesto na Rakitno. Takle mamo, knede?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, Dark pravi:

Poglej ponovno fotografijo in presodi sam... Tako je posipanih (olja nisem videl) večina ovinkov...

20170816_145547.jpg

Jaz sem tam doma...in včeraj, ko sem se peljal domov sem videl olja (ali nafto) na ovinkih...res pa je, da po sredini ceste med pasovoma....ampak to pri pohorcih ni nekaj neobičajnega....včasih kakšna kantica olja od motorke spušča, iz kakšnega traktorja teče nafta in podobno.  Nisem pa vedel, da je tako tudi višje.....bog ve kaj počnejo in zakaj...

Popravljeno . Popravil BIF
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!